Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Doktor Siurek

Odnośnie równouprawnienia, molestowania, ruchów #meetoo i praw kobiet

Polecane posty

1 minutę temu, bacillus von glick napisał:

Lepiej. ;- ) Dochodzimy do rozbieżności pomiędzy prawami natury natury, a prawami rozwoju cywilizacyjnego. 

Dochodzimy do rozbieżności pomiędzy prawami natury, a prawami rozwoju cywilizacyjnego. Prawo do supremacji samców nad samicami to prawo natury, tak? Prawo rozwoju cywilizacyjnego zmierza do ochrony słabszych przed bezprawnymi działaniami ze strony silniejszych. Możesz prężyć muskuły na forum, ale nie zatrzymasz rozwoju cywilizacyjnego. 

😮 to było do mnie? nie wiem, o czym piszesz 

ja pisałam o cwylizacji o europejskiej i lewackim zezwierzęceniu i co nam lepiej wyjdzie

nie wiem, o jakich samcach piszesz, jak feministka nie w'p'i'e'rd'oli gdzieś tego słowa to będzie chora, ale ja naprawdę nie wiem o czym piszesz:O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bacillus von glick napisał:

 Tylko chaos i kolejne podziały społeczne. 

podziały społeczne są pozytywne wg mnie. a chaos porządkuje kapitalizm + konserwatyzm

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bacillus von glick napisał:

 Możesz prężyć muskuły na forum, ale nie zatrzymasz rozwoju cywilizacyjnego. 

powiedz to antifiarzom. prawaki kolonizują kosmos. lewaki rurkowcują tęczowo i płaczą bo klepnięto w tyłek. jak małe dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bacillus von glick napisał:

Oczywiście, że są pozytywne. Nie istnieją systemy bez podziałów. Skupmy się na tych wszystkich samicach, dobrze? 

😮 no, mają mniej urodziwe ogony, ale to normalne dla tego gatunku. samice w okresie godowym zabiegają o względy samców. 

jednak obydwu płciom pawi wiele ptaków może zazdrościć podobnego do ozdobnego wachlarza zakończenia kuperka. czytała Krystyna Czubówna

 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

😮 no, mają mniej urodziwe ogony, ale to normalne dla tego gatunku. samice w okresie godowym zabiegają o względy samców. 

 

 

Zwłaszcza samice komarów. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

A broken doopy mężowi nie da bo jest asem ale i tak myśli ze wyrwie na męża jakiegoś. I gdzie tu rozum oraz godność człowieka ja się pytam?

co innego obowiązki żony a co innego fochy singielki, inny stan cywilny, inny wybór życiowy to i inne zachowania. poza tym zarówno cywilny jak i kościelny za brak współżycia można unieważnić, więc Twoje usilne nie wiem? wyśmiewanie mojego zamiaru respektowania prawa jak mam rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Zawsze jesteś sztywna jak widły w gnoju i stosujesz się do konstytucyjnych zapisów? Nawet robiąc gale staremu? Myślisz ze facet nie wyczuje ze mu obciągasz z musu? Z ciebie taki as jak ze mnie gej. 

😮 nie rozumiem Twojej wulgarności. nie, nie zawsze, ale jeśli chodzi o cudze dobra wynikające z mojego wyboru jestem dosyć pryncypialna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinqx napisał:

jakie koorwa fochy singielki, by ci stanal za toba i czynil ruchy frykcyjne albo chcial fioota do geby nawet ci propozycje nieproszone skladal w stylu moge ci wlozyc fioota do geby to rozumiem ze sie nie obrazisz bo z racji bycia sam ica tygrysa jestes prosty tutka???

poluzować Ci pasy? widzę, że Cię za mocno przyciskają za lewe ramię, trudno Cię się pewnie wygodnie usadowić na tym łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Tyle ze seks to taka czynnosc gdzie raczej nie da się oszukać. Chyba ze jesteś divka wyborowa. Albo zwyczajna kłamczucha. 

😮 albo legalną żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Poza tym brokuł faceci w dzisiejszych czasach nie są chętni do ozenku

stereotyp. mężczyźni są zazwyczaj konkretni, i rzeczowi,może jakieś młode wilki nie są

x

nawet gdy maja seksu po same pachy wiec jaka korzyść miałby facet z ciebie jako żony?

x

gotowanko tulanko masażyk plecków dobra rada

x

Ty naprawdę jesteś aż tak infantylna? Weź. 

x

ok. biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBestia napisał:

Zamierzasz udawać podniecenie wazelina?

😮 nie rozumiem sensu zadawania intymnych pytań tutaj, które nic nie wnoszą do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

No ale nie ma się co śmiać...

Jestem w takim wieku, że większość znajomych już sparowana i dzieciata. Mam znajome w moim wieku z którymi od czasu do czasu mam przyjacielski seks, ale zbliżam się pomału do czterdziestki, one zresztą też. Nie twierdzę, że kobieta w wieku 30+ i 40+ nie jest seksowna, ale nie da się ukryć, że takie młode, świeże, zmysłowe i czasem lekko wyuzdane z wyglądu dziewczyny to creme de la creme.

W sumie od dzieciaka miałem dość pragmatyczne podejście, zawsze miałem niewygórowane potrzeby finansowe, lubiłem za to mieć pieniądze odłożone na kupce. Zarówno w liceum jak i na studiach zawsze w wakacje pracowałem za granicą (UK), żeby odłożyć trochę grosza. Po doktoracie udało mi się załapać na post-doc'a w Szwajcarii, co też mnie finansowo podbudowało. W międzyczasie odziedziczyłem też dwupokojowe mieszkanie po babci. Po post-docu pracowałem w prywatnej firmie jako chemik, ale brakowało mi benefitów pracy na uczelni (spokojniejszy tryb pracy, bez deadline'ów i asap'ów), więc jak tylko była okazja, tj. pojawiła się oferta pracy na mojej alma mater jako wykonawca grantu NCN przez trzy lata za 5300 PLN/mieś., to od razu skorzystałem. Potem już tylko się bardzo starałem i kręciłem jak mogłem, żeby mój szef zatrudnił mnie na stałem po zakończeniu grantu.

Dzięki tym wszystkim operacjom mam obecnie:

- kawalerkę na własność na wynajem

- kawałek ziemi i domek pod miastem tej kategorii co Dowbor remontuje w programie, ale już ze zrobioną większością remontów w którym mieszkam

- drugą kawalerkę w kredycie hipotecznym na wynajem (wychodzi na zero, bo wynajmujący czynszem spłaca kredyt)

Brakuje jeszcze opisu Twojego wyglądu i mamy ogloszenie: Poznam młodą.. Żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niheko napisał:

"ładnie pani wygląda" to normalne stwierdzenie, ale średnio stosowne dla profesora, nauczyciela czy pedagoga wobec uczniów/studentów.

Za niedługo nie będzie normalne nawet do koleżanki. Do tego prowadzi lewactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BoniBluBestia napisał:

Poza tym brokuł faceci w dzisiejszych czasach nie są chętni do ozenku

Nic dziwnego. Prawo w Polsce mocno faworyzuje kobiety, co powoduje, że małżeństwo kompletnie nie opłaca się mężczyznom, za to kobietom - wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam Twój post, ale nie bardzo rozumiem, po co go napisałeś. Jeśli autorze tak Cie kręcą te 20-latki to idź sobie jak normalny człowiek do jakiejś młodszej prostytutki, ulżyj swoim potrzebom i tyle. Nie jesteś biedny, więc pewnie stać cię na to. Czemu się uparłeś akurat na niedostępne studentki, skoro możesz mieć w 100% dostępną prostytutkę, też młodą i piękną? Skoro chodzi tylko o seks, to jaka to różnica? Studentka jest na studiach po to, by się uczyć a nie by spełniać męskie fantazje. Dobrze, że rozumiesz, że komentarze na temat wyglądu zwyczajnie nie przystoją powadze funkcji nauczyciela. Nie będę się dalej rozpisywać, bo czuję, że ten temat może być prowokacją.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, gość xyz napisał:

może zalegalizujmy w takim razie bójki między facetami?

Świetny pomysł! Odsiałoby to mnóstwo ...ów.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cherry boom napisał:

Przeczytałam Twój post, ale nie bardzo rozumiem, po co go napisałeś. Jeśli autorze tak Cie kręcą te 20-latki to idź sobie jak normalny człowiek do jakiejś młodszej prostytutki, ulżyj swoim potrzebom i tyle. Nie jesteś biedny, więc pewnie stać cię na to. Czemu się uparłeś akurat na niedostępne studentki, skoro możesz mieć w 100% dostępną prostytutkę, też młodą i piękną? Skoro chodzi tylko o seks, to jaka to różnica? Studentka jest na studiach po to, by się uczyć a nie by spełniać męskie fantazje. Dobrze, że rozumiesz, że komentarze na temat wyglądu zwyczajnie nie przystoją powadze funkcji nauczyciela. Nie będę się dalej rozpisywać, bo czuję, że ten temat może być prowokacją.

Po pierwsze, nie zamierzam chodzić do żadnych prostytutek. Nigdy w życiu nie płaciłem za seks. Nie mam nic do nich, ale płacenie za seks uważam za trochę uwłaczające dla obu stron (przynajmniej z mojej perspektywy - zdaję sobie sprawę, że są mężczyźni dla których to jedyna okazja na seks). 

A co do do mojego postu, to po prostu zawsze byłem porządny, nowoczesny, szanowałem kobiety, byłem za równouprawnieniem, poglądy miałem liberalno-lewicowe, byłem przeciwny obecnie rządzącym i ich ideologii i ogólnie ideologii prawej strony, ale jak ostatnio, trochę pod wpływem takiego trochę trzepniętego kolegi zacząłem się zastanawiać nad tym głębiej, to wyszło mi właśnie, że z idealistycznego punktu widzenia to jak najbardziej słuszny kierunek, natomiast z czysto 100% pragmatycznego punktu widzenia to w zasadzie bez sensu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

Cierpne na mysl, ze ktos zachowuje sie przyzwoicie tylko dlatego, ze ma nadzieje, ze cos mu skapnie, na przyklad, ze w zamian za to powinnam dac mu du🍩py.

Ojej ach, ojej! 

Skąd taki wniosek, że zachowuję się przyzwoicie tylko po to, żeby coś za to mieć. Zachowuję się przyzwoicie, bo jestem przyzwoity. 

A kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Rozumiem, że nie ma kobiet które flirtują i robią do facetów słodkie oczka, tylko po to, żeby odnieść określone, czy to doraźne, czy długofalowe korzyści 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Doktor Siurek napisał:

 

A kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. 

Nie wygaduj takich rzeczy na kafe, bo zaraz będziesz leżał pod górą kamieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, *кєяi* napisał:

Masakra, że takie tematy nie sa kasowane, a te jak najbardziej normalne i pasujace do działu - są do kosza. No ale forum prowokacjami musi się rozkręcać..

Przecież temat obejmuje ważne zagadnienie życia uczuciowego, jakim jest poczucie niespełnienia,   :- ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bacillus von glick napisał:

I co z doktorku?  W końcu załatwiłem Ci odrobinę współczucia ze strony kobiety. Na tym forum nie ma rzeczy niemożliwych.😎

Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×