Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
feliks1984

Z roku na rok jest coraz więcej kobiet po 30 na portalu erotycznym typu Datezon jak myślicie z czego to wynika ?

Polecane posty

Witam, jestem samotnym 36 latkiem i od wielu lat przeglądam profile kobiet na portalu erotycznym Datezon. Zasadniczo nie zagaduje tylko czytam opisy, preferencje i oglądam zdjęcia, pewnie i tak nie miałbym  szans, ale fajnie sobie pofantazjować ze spotykam się z taką tajemniczą atrakcyjna Panią z portalu. Zauważyłem ze z roku na rok zwiększa się tam ilość samotnych kobiet po 30 nie oczekujących sponsoringu, kiedyś było ich na lekarstwo. teraz od groma z samymi zdjęciami. Jak myślicie z czego to wynika ? Czy to znak naszych czasów ? Kobiety osiągają sukces zawodowy jak faceci i zaczęły mięć do sexu podejście jak oni ? Weekend z dużo młodszym przystojnym kochankiem jest dla nich atrakcyjniejszy niż romantyczny spacer po mieście ? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próżność się szerzy niestety, potem placz że makumba czy inny ahmed zaraził syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, radolski napisał:

próżność się szerzy niestety, potem placz że makumba czy inny ahmed zaraził syfem

A tam próżność, szukają tam po prostu sexu z przystojnym mężczyzną bo maja na to ochotę i tyle.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, feliks1984 napisał:

Weekend z dużo młodszym przystojnym kochankiem jest dla nich atrakcyjniejszy niż romantyczny spacer po mieście ? Jak myślicie

Najwidoczniej wychodzą z założenia, że skoro są samowystarczalne, a faceta brakuje im tylko do seksu to po co bawić się w coś ponad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, feliks1984 napisał:

A tam próżność, szukają tam po prostu sexu z przystojnym mężczyzną bo maja na to ochotę i tyle.

= próżność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBejbi napisał:

Tylko jakiś pravik by to napisał. 

.....bo kobieta się do tego nigdy nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, radolski napisał:

= próżność

To przytocze dwie definicje:

Próżność – rodzaj pychy przejawiająca się w chęci olśniewania innych, zwracania uwagi na rzeczy zewnętrzne

Seks – ogół zachowań wynikających z popędu płciowego i mających na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb seksualnych człowieka;

i teraz weź pożeń skoroś taki mądry.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, feliks1984 napisał:

Witam, jestem samotnym 36 latkiem i od wielu lat przeglądam profile kobiet na portalu erotycznym Datezon. Zasadniczo nie zagaduje tylko czytam opisy, preferencje i oglądam zdjęcia, pewnie i tak nie miałbym  szans, ale fajnie sobie pofantazjować ze spotykam się z taką tajemniczą atrakcyjna Panią z portalu. Zauważyłem ze z roku na rok zwiększa się tam ilość samotnych kobiet po 30 nie oczekujących sponsoringu, kiedyś było ich na lekarstwo. teraz od groma z samymi zdjęciami. Jak myślicie z czego to wynika ? Czy to znak naszych czasów ? Kobiety osiągają sukces zawodowy jak faceci i zaczęły mięć do sexu podejście jak oni ? Weekend z dużo młodszym przystojnym kochankiem jest dla nich atrakcyjniejszy niż romantyczny spacer po mieście ? Jak myślicie ?

Z tego, że te 30 + (jak twierdzą nasze kafeterianki) mają tak potężne branie, że wraz z wiekiem, że aż muszą szukac na datazone. Koń by się uśmiał. To jest właśnie jedno z największych kobiecych przekłamań z kafeterii, że kobiety w dalszym wieku też mają mega branie. Nie, nie mają - a jak mają, to po to, zeby "walnąć milfa" i pochwalić się przed kolegami. Masz wyjaśnienie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wojt4567 napisał:

Z tego, że te 30 + (jak twierdzą nasze kafeterianki) mają tak potężne branie, że wraz z wiekiem, że aż muszą szukac na datazone. Koń by się uśmiał. To jest właśnie jedno z największych kobiecych przekłamań z kafeterii, że kobiety w dalszym wieku też mają mega branie. Nie, nie mają - a jak mają, to po to, zeby "walnąć milfa" i pochwalić się przed kolegami. Masz wyjaśnienie.

Atrakcyjna trzydziestoparoletnia kobieta może być za to lepsza a w łóżku od dwudziestolatki, choć reguły nie ma. Ja i tak uważam kobiety po 30 za atrakcyjne, ale to kwestia gustu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, feliks1984 napisał:

Atrakcyjna trzydziestoparoletnia kobieta może być za to lepsza a w łóżku od dwudziestolatki, choć reguły nie ma. Ja i tak uważam kobiety po 30 za atrakcyjne, ale to kwestia gustu.

No tak, uważasz - do łóżka. Ja też. Przy czym one jak nie wiem co wierzą w to, że i dla facetów po trzydziestce są tak samo atrakcyjne pod kątem związku/małżenstwa jak 10 lat młodsze koleżanki. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBejbi napisał:

Jakoś nie widze wielu związków typu 30 latek i 20 latka. Chyba ze jakas patola. 

A ja widzę mnóstwo związków w relacji M-K, typu 33-26, 32-28, 35-29, 34-28 etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojt4567 napisał:

No tak, uważasz - do łóżka. Ja też. Przy czym one jak nie wiem co wierzą w to, że i dla facetów po trzydziestce są tak samo atrakcyjne pod kątem związku/małżenstwa jak 10 lat młodsze koleżanki. Śmiech na sali.

Czyli jakbyś miał do wybory fajną  z charakteru, błyskotliwą, atrakcyjną 35 latkę i tępą jak piła dziadka dwudziestolatkę z regionalnego PKS-u, to byś brał w ciemno bramkę numer dwa ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, feliks1984 napisał:

To przytocze dwie definicje:

Próżność – rodzaj pychy przejawiająca się w chęci olśniewania innych, zwracania uwagi na rzeczy zewnętrzne

Seks – ogół zachowań wynikających z popędu płciowego i mających na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb seksualnych człowieka;

i teraz weź pożeń skoroś taki mądry.

próżość to dawanie tyłka na lewo i prawo bez myślenia o konsekwencjach w celu własnej uciechy cielesnej lub innych przywilejów, to się tyczy obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBejbi napisał:

Łał 6 lat różnicy. Bardzo dużo 🤣 ty masz 39 ona 32 i co nowy model bo jest już po 30? Żenada. I po co komu chłop? 

Nie, nie nowa. Nie o to chodzi. Podany przez ciebie przykład również potwierdza tezę, że kobiety wolą starszych. I tyle. Tak było jest i będzie. Z wyjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, feliks1984 napisał:

Czyli jakbyś miał do wybory fajną  z charakteru, błyskotliwą, atrakcyjną 35 latkę i tępą jak piła dziadka dwudziestolatkę z regionalnego PKS-u, to byś brał w ciemno bramkę numer dwa ?

zależy jaki cel związku, jak tylko ruhanie to #2, jak zakładanie rodziny to #1 może jeszcze przejdzie, choć 35 to już raczej ostatni dzwonek i górny pułap, bo która pod 40 i dalej chce się bawić w pieluchy, a dziecko urodzić  i przynajmniej pierwsze kilka lat wychować to raczej mordęga

Edytowano przez radolski
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBejbi napisał:

Łał 6 lat różnicy. Bardzo dużo 🤣 ty masz 39 ona 32 i co nowy model bo jest już po 30? Żenada. I po co komu chłop? 

co innego brać 32 latke i z nią dojechać do 40+, a co innego brać obcą 40+

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

Ale nie starszych typu on 40 a ona 20 jak wy sobie marzycie. 

niektóre panny szukają figury ojca i nic w tym złego, każdy ma jakąś schize i sobie te potrzeby wypełnia, po to jest tyle ludzi i różnorodności że dla każdego jest gdzieś to czego szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze 30 to czas kiedy znow sa wolne. Pierwsze zwiazki/ malzenstwa zawierane w bardzo mlodym wieku rozpadaja sie po kilku latach. 
do tego jak ktos ma zle doswiadczenia to niespieszno mu do kolejnego zwiazku 

dlatego wybieraja rekreacyjny seks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, radolski napisał:

zależy jaki cel związku, jak tylko ruhanie to #2, jak zakładanie rodziny to #1 może jeszcze przejdzie, choć 35 to już raczej ostatni dzwonek i górny pułap, bo która pod 40 i dalej chce się bawić w pieluchy, a dziecko urodzić  i przynajmniej pierwsze kilka lat wychować to raczej mordęga

Mnie rozwydrzone siksy raczej przyprawiają o palpitacje serca.

1 godzinę temu, Einefremde napisał:

Byc moze 30 to czas kiedy znow sa wolne. Pierwsze zwiazki/ malzenstwa zawierane w bardzo mlodym wieku rozpadaja sie po kilku latach. 
do tego jak ktos ma zle doswiadczenia to niespieszno mu do kolejnego zwiazku 

dlatego wybieraja rekreacyjny seks 

Tylko 10 lat temu takich kobiet było mniej. Czyżby znak czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wydaje mi sie ze to znak czasow, ludzie coraz mniej przejmuja sie tzw opiniami I “ co powie...” I poprostu sie rozstaja 

znakiem czasu sa rowniez rozpady zwiazkow przez tzw. Social media, latwiej kogos poznac, latwiej spotkac dawna milosc 

Do tego kobiety sa coraz bardziej wyemancypowane, coraz odwazniej zyja w pojedynke- jeszcze 20 lat temu bycie singielka to byla porazka zyciowa, trzeba bylo z kims byc, byleby byl

Czy to dobrze czy zle to pojecie wzgledne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystalam z internetu pomiedzy 31 I 36 rokiem zycia, poznalam kilku fajnych facetow. Bylam juz wtedy po przejsciach I naprawde nie chcialam w nic sie ladowac , chyba ze przytrafilaby sie prawdziwa milosc. Wiesz jak to jest kiedy swoje juz przeszedles- szybko poznajesz ze “ z tej maki chleba nie bedzie “.

a maly romansik na boku daje zyciu smaczek 😝

Do tego jestem calkiem atrakcyjna, wygladam mlodo ( cale zycie uprawialam Sport) wiec mialam duzo mlodych adoratorow. 
Zaskoczylo mnie to - po rozstaniu myslalam ze jestem starym nudnym pudlem I moje zycie jest skonczone- a tu takie niespodzianki. 

ogolnie moje lata 30 sa o niebo lepsze o moich lat 20 

znam mase kobiet w takim samym punkcie zycia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
7 minut temu, Einefremde napisał:

Zaskoczylo mnie to - po rozstaniu myslalam ze jestem starym nudnym pudlem I moje zycie jest skonczone- a tu takie niespodzianki. 

Życie potrafi zaskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
33 minuty temu, feliks1984 napisał:

 

Tylko 10 lat temu takich kobiet było mniej. Czyżby znak czasu ?

Takie mamy czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie upadek obyczajów tylko wychodzi prawdziwa natura człowieka. Szanse zawodowe są wyrównane dla kobiet i mężczyzn. Teraz kobiety na średnim stanowisku w poważnym korpo zarabiają tyle że nie wiedzą co robić z kasą. Faceta do związku nie potrzebują ale wraz z upływem lat mają coraz większe potrzeby seksualne.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, feliks1984 napisał:

Witam, jestem samotnym 36 latkiem i od wielu lat przeglądam profile kobiet na portalu erotycznym Datezon. Zasadniczo nie zagaduje tylko czytam opisy, preferencje i oglądam zdjęcia, pewnie i tak nie miałbym  szans, ale fajnie sobie pofantazjować ze spotykam się z taką tajemniczą atrakcyjna Panią z portalu. Zauważyłem ze z roku na rok zwiększa się tam ilość samotnych kobiet po 30 nie oczekujących sponsoringu, kiedyś było ich na lekarstwo. teraz od groma z samymi zdjęciami. Jak myślicie z czego to wynika ? Czy to znak naszych czasów ? Kobiety osiągają sukces zawodowy jak faceci i zaczęły mięć do sexu podejście jak oni ? Weekend z dużo młodszym przystojnym kochankiem jest dla nich atrakcyjniejszy niż romantyczny spacer po mieście ? Jak myślicie ?

Szukasz żony na Datezone? Może zmień portal albo poszukaj wśród normalnych ludzi. Sam grzebiesz w szambie, a oczekujesz znaleźć diament. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Einefremde napisał:

Korzystalam z internetu pomiedzy 31 I 36 rokiem zycia, poznalam kilku fajnych facetow. Bylam juz wtedy po przejsciach I naprawde nie chcialam w nic sie ladowac , chyba ze przytrafilaby sie prawdziwa milosc. Wiesz jak to jest kiedy swoje juz przeszedles- szybko poznajesz ze “ z tej maki chleba nie bedzie “.

a maly romansik na boku daje zyciu smaczek 😝

Do tego jestem calkiem atrakcyjna, wygladam mlodo ( cale zycie uprawialam Sport) wiec mialam duzo mlodych adoratorow. 
Zaskoczylo mnie to - po rozstaniu myslalam ze jestem starym nudnym pudlem I moje zycie jest skonczone- a tu takie niespodzianki. 

ogolnie moje lata 30 sa o niebo lepsze o moich lat 20 

znam mase kobiet w takim samym punkcie zycia

 

No i bardzo dobrze, najważniejsze to być w życiu szczęśliwym i nie przejmować się sztucznymi ograniczeniami. A kobiety po 30 mogą być naprawdę bardzo atrakcyjne, nie przejmuj się komentarzami ze jest inaczej.

15 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Upadek obyczajów#

Serio ? Bo jakaś kobieta ma ochotę na bara bara ? Oj gdybyśmy zobaczyli co się działo w sypialniach w czasach naszych dziadków i babć.

14 godzin temu, Hellies napisał:

Moim zdaniem to nie upadek obyczajów tylko wychodzi prawdziwa natura człowieka. Szanse zawodowe są wyrównane dla kobiet i mężczyzn. Teraz kobiety na średnim stanowisku w poważnym korpo zarabiają tyle że nie wiedzą co robić z kasą. Faceta do związku nie potrzebują ale wraz z upływem lat mają coraz większe potrzeby seksualne.

Czy chcesz powiedzieć ze prawdziwa natura kobiety jest mieć podejście do sexu takie jakie mają mężczyźni ?

14 godzin temu, Despetka napisał:

Szukasz żony na Datezone? Może zmień portal albo poszukaj wśród normalnych ludzi. Sam grzebiesz w szambie, a oczekujesz znaleźć diament. 

A dlaczego samotna fajna błyskotliwa, inteligentna kobieta nie miałaby w wolnym czasie szukać kochanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, feliks1984 napisał:

A dlaczego samotna fajna błyskotliwa, inteligentna kobieta nie miałaby w wolnym czasie szukać kochanka ?

No nie wiem, to pytanie do autora, bo jego to dziwi 😉 Ja tam nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, feliks1984 napisał:

Czy chcesz powiedzieć ze prawdziwa natura kobiety jest mieć podejście do sexu takie jakie mają mężczyźni ?

Nie wszystkich. Nie można generalizować że wszyscy mężczyźni mają identyczne podejście do seksu i wszystkie kobiety mają identyczne podejście do seksu. Zdarzają się różne elementy i wśród kobiet i wśród mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×