Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gość_gość

Ale ta Blondi z La Bandidy to ślicznotka

Polecane posty

1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Nie oglądam telenowel.😁

Kiedyś z ciekawości (uziemiona w łóżku na dłużej) śledziłam kilka, a może kilkanaście odcinków, by pojąć fenomen telenowel. Mimo ogromnej nudy, nie pojęłam🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Kiedyś z ciekawości (uziemiona w łóżku na dłużej) śledziłam kilka, a może kilkanaście odcinków, by pojąć fenomen telenowel. Mimo ogromnej nudy, nie pojęłam🙃

A no kiedyś... za dziecka oglądałam Lusesitę i zbuntowanego anioła, a nawet modę na sukces i dynastię.😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

A no kiedyś... za dziecka oglądałam Lusesitę i zbuntowanego anioła, a nawet modę na sukces i dynastię.😀

W zasadzie coś w sobie ten gatunek ma. Każdy z każdym, a ostatecznie nikt z nikim i zawsze wszystko zostaje w rodzinie🤭 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Electra napisał:

W zasadzie coś w sobie ten gatunek ma. Każdy z każdym, a ostatecznie nikt z nikim i zawsze wszystko zostaje w rodzinie🤭😉

I nic się nie dzieje (dosłownie), a potrafią zrobić z tego dramat.😁 Przez kilkanaście odcinków na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

I nic się nie dzieje (dosłownie), a potrafią zrobić z tego dramat.😁 Przez kilkanaście odcinków na dodatek.

Myślę, że śmiało można zobaczyć pierwszy i ostatni odcinek, a i tak wiele nie straci się oprócz miliona pobocznych wątków 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu kto lubi telenowele i docenia urodę kobiet polecam zainteresować się tematyką operacji plastycznych w Ameryce Południowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×