Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Popisał bym z kimś, polubił bym kogoś

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

Ależ skąd 😎 a czy w twojej bajce latają smoki?

A w twojej koty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Ależ skąd 😎 a czy w twojej bajce latają smoki?

Daj mi już spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Bobka wyrzuc to z siebie. Jakis kolo zrobil ci bobku i teraz syczysz i syczysz z zawisci? Niezle ci musial wsiasc na psychike? 😎 zajadasz smuteczki placuszkami? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

To Ci wychodzi najlepiej. 

Smieje sie ale tylko w necie a potem zajada samotnosc plackami, zeby wypelnic pustke emocjonalna 😄

tak tak Bobka, udawaj dalej 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

Ty mi go nie chciałaś zaoferować gdy prosiłam i bananka w pysk wciskałas. Dlaczego miałabym ci dac spokoj? Weź swoją psiapsi i idźcie się pocieszać. 

Nie zadzieraj bo ja nie jestem slabym psychicznie zawodnikiem takim jak Ty. Gwarantuje ci ze ze mna sobie nie poradzisz Bobko 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Skończ już smieciu się rzucać jak wesz na grzebieniu. Mojej uwagi już nie dostaniesz wiec uspokój swą histeryje. 

Wprost przeciwnie niesamowicie mnie bawi twoja agresja i kazdy weekend bedziesz miala zaorany az cala bedziesz dygotac ze zlosci i zawisci i zajadac tonami plackow 😁i co mi zrobisz? Zbanujesz mnie? 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ide z Kiciusiem pocalowac sie a ty rycz do placka 😁 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię wykończyłem, to Boni atakujesz? Ona nie ma takiego podejścia 😜 

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im glosniej sapiesz tym dajesz mi satysfakcje ze Bobko wyprowadzilam cie z rownowagi haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Ty mi go nie chciałaś zaoferować gdy prosiłam i bananka w pysk wciskałas. Dlaczego miałabym ci dac spokoj? Weź swoją psiapsi i idźcie się pocieszać. 

Spotkałam wielu złych ludzi w swoim życiu, ale jeszcze nikt w tak perfidnie perfekcyjny sposób nie umiał ranić jak Ty. Lata wprawy, co? Ciągle mało, ciągle musi... Żywię do Ciebie najmroczniejsze uczucia jakie jest w stanie człowiek czuć. ZOSTAW MNIE W SPOKOJU. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Ja Cię wykończyłem, to Boni atakujesz? Ona nie ma takiego podejścia 😜 

Bobka zatruwa mi pobyt tu od pierwszego dnia. Zatruwa pobyt Elektrze i innym userom wiec ma to na co zapracowala. Karma ja dopadla 👋

A ty jak stajesz po niewlasciwej stronie i Bobke suportujesz to do widzenia 👋 niczym sie od niej nie roznisz. Zabierz sobie te swoja Bobke z jej plackiem i kotem moze przestanie miauczec

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Bobka zatruwa mi pobyt tu od pierwszego dnia. Zatruwa pobyt Elektrze i innym userom wiec ma to na co zapracowala. Karma ja dopadla 👋

A ty jak stajesz po niewlasciwej stronie i Bobke suportujesz to do widzenia 👋 niczym sie od niej nie roznisz. Zabierz sobie te swoja Bobke z jej plackiem i kotem moze przestanie miauczec

 

Nie staję po żadnej stronie, ale potrafisz być natarczywa i cwana jak nie wiem co 🙂

Muszę przyznać, że Boni ma spro racji w tym co pisze o Tobie, ale za chamstwo minus jak zawsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja wam zadam pytanie. Pewna kamienica miała trzy piętra, dwa wejścia. Na każdym piętrze od frontu było sześć okien a od tyłu po cztery. Na dachu były trzy kominy a elewacja nie była otynkowana. Ile lat miała babka stróża jak umarła? I to by było na tyle w mym głupim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Spotkałam wielu złych ludzi w swoim życiu, ale jeszcze nikt w tak perfidnie perfekcyjny sposób nie umiał ranić jak Ty. Lata wprawy, co? Ciągle mało, ciągle musi... Żywię do Ciebie najmroczniejsze uczucia jakie jest w stanie człowiek czuć. ZOSTAW MNIE W SPOKOJU. 

Daj spokoj. Chyba nie bedziesz sie przejmowac Bobka co na noc zajada placki bo nikt nie chcialby jej przytulic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Daruj sobie te żałosne próby lizania mojej starej sflaczałej dupy. Zabierz swoje koleżanki i wyprdalaj. 

Twoje komplementy jak zawsze mnie nie dziwią 🙂 

Powodzenia w lizaniu się z Niburdiama 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie staję po żadnej stronie, ale potrafisz być natarczywa i cwana jak nie wiem co 🙂

Muszę przyznać, że Boni ma spro racji w tym co pisze o Tobie, ale za chamstwo minus jak zawsze 😉

 to co reprezentujecie wy razem o ile nie jestescie klonem jest beznadziejne bo myslisz ze wyciagniesz ode mnie informacje nie dajac o sobie zadnych i sporo racji ma Elektra wiec jak trzymasz z Bobikiem to zegnam bo nie masz racji. Myslisz ze jestes sprytny i zrobisz mnie w balona. Bobka tez tak mysli ale nie ze mna te numery. I tak owszem jestem przebiegla. Ale to pisalam od poczatku i wcale nie ukrywalam.  

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Usatysfakcjonowana

Zwróci Ci się wszystko. Wierz mi, oj zwróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Twoje komplementy jak zawsze mnie nie dziwią 🙂 

Powodzenia w lizaniu się z Niburdiama 😛

A nie mowilam? Ale ty wiedziales lepiej to dostales od Bobki co chciales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Tobie właśnie się zwraca. 

Wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

Ty tez mnie jednak niczym nie zaskoczysz. 

Lizakiem na pewno nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz zal mi Bobko cie pozegnac bo chetnie zepsulabym ci wieczor do konca ale ide na wesola kolacje z Kitkiem i dobrym piciu bo bedzie za 5 min.  👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

 to co reprezentujecie wy razem o ile nie jestescie klonem jest beznadziejne bo myslisz ze wyciagniesz ode mnie informacje nie dajac o sobie zadnych i sporo racji ma Elektra wiec jak trzymasz z Bobkiem to zegnam bo nie masz racji. Myslisz ze jestes sprytny i zrobisz mnie w balona. Bobka tez tak mysli ale nie ze mna te numery. I tak owszem jestem przebiegla. Ale to pisalam od poczatku i wcale nie ukrywalam.  

Dobrze, że jesteś szczera i to mi się podoba, ale po co prowokujesz ją.Przecież  wiesz, że ona to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Tobie właśnie się zwraca. I przestań udawać ze się przejmujesz moimi wpisami żałosny człowieku. 

Puknij sie w czolo bo masz kota nie tylko w avatarze 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Dobrze, że jesteś szczera i to mi się podoba, ale po co prowokujesz ją.Przecież  wiesz, że ona to uwielbia

Bo sama zaczela i atakuje Elekre i to uwielbia jak placki a potem zajada plackami smuteczki wiec niech je ich wiecej na zdrowko😁 kto sieje wiatr zbiera burze

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A nie mowilam? Ale ty wiedziales lepiej to dostales od Bobki co chciales

Co mówiłaś ? Cały czas cwaniakujesz kochana i nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Bo sama zaczela i atakuje Elekre i to uwielbia jak placki a potem zajada plackami smuteczki wiec niech je ich wiecej na zdrowko😁 kto sieje wiatr zbiera burze

Ty też zbierasz i powinnaś klapsa w cudzysłowiu dostać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Wydaje ci się ze tak dobrze mnie znacie ze wiecie co uwielbiam 😎zabawny jesteś. Te postacie wokół także. 

Mam gdzieś co Ci się wydaję to twój problem 🙂 

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×