Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Clickbait

23 letnia dziewica w tych czasach? ­čś▓

Polecane posty

24 minuty temu, PawelD4 napisał:

Jak ju┼╝ napisa┼éem wcze┼Ťniej, te┼╝ chcia┼éem mie─ç pierwszy raz za sob─ů i teraz ┼╝a┼éuj─Ö. Nie zamierzam ju┼╝ uprawia─ç seksu przed ┼Ťlubem. Tobie te┼╝ polecam poczeka─ç. Jak masz mo┼╝liwo┼Ť─ç, to porozmawiaj o tym z jakim┼Ť ksi─Ödzem lub poczytaj w internecie na katolickich stronach o wadach seksu przedma┼é┼╝e┼äskiego.

Napisz pokr├│tce, jakie to wady ma seks przedma┼é┼╝e┼äski. Mi nie zaszkodzi┼é, dlatego pytam­čÖé­čśé

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
14 godzin temu, Clickbait napisał:

Wierz─Ö w nauk─Ö, z ko┼Ťcio┼éem mam nie po drodze, zw┼éaszcza, ┼╝e podoba┼éam si─Ö ksi─Ödzu w gimnazjum ­čÖé ale, ┼╝e potrafi┼éam si─Ö broni─ç, jako┼Ť to obesz┼éo si─Ö bez ofiar

W takim razie za wcze┼Ťnie na odpowiadanie.┬á Poczekaj na nauke, kt├│ra ci wszystko wyja┼Ťni.

Udost─Öpnij ten post

19 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Zale┼╝y od przebiegu ­čśů

Tak na serio, nie sadze, aby kto┼Ť na necie by┼é wartosciowy. Jednak┼╝e gdzie┼Ť s─ů ukryte gemy. Jedna to mi wpychala j─Özyk i siada┼éa na mnie okrakiem ­čśö nie powiem, mo┼╝e i si─Ö podoba┼éo, ale na moja wymarzona si─Ö nie nadawa┼éa. Druga super, trzecia zero flow. Zale┼╝y na kogo trafisz. Starsze to rozmowa kwalifikacyjna. ­čśÇ dobrze ze mam za sob─ů ten etap ­čśŐ

Ale co to za dzielenie? Nie rozumiem tego, jak ludzie m├│wi─ů, ┼╝e na imprezie nie szukaj nikogo, w barach te┼╝, tylko biblioteka i ko┼Ťci├│┼é. To samo dotyczy zwyk┼éych znajomo┼Ťci. Ta sama osoba z kt├│ra jest w klubie mo┼╝e uwielbia─ç muzyk─Ö klasyczn─ů, czy teatr. Ludzie naprawd─Ö nie s─ů tak jednoznaczni. Na Tinderze te┼╝ mo┼╝na spotka─ç fajnych ludzi, nie s─ů tam sami ruchacze i same puste dziewczyny. Jednak trzeba po┼Ťwi─Öci─ç temu wi─Öcej czasu, bo pewne profile s─ů po prostu lepiej promowane

Udost─Öpnij ten post

19 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Zale┼╝y od przebiegu ­čśů

Tak na serio, nie sadze, aby kto┼Ť na necie by┼é wartosciowy. Jednak┼╝e gdzie┼Ť s─ů ukryte gemy. Jedna to mi wpychala j─Özyk i siada┼éa na mnie okrakiem ­čśö nie powiem, mo┼╝e i si─Ö podoba┼éo, ale na moja wymarzona si─Ö nie nadawa┼éa. Druga super, trzecia zero flow. Zale┼╝y na kogo trafisz. Starsze to rozmowa kwalifikacyjna. ­čśÇ dobrze ze mam za sob─ů ten etap ­čśŐ

Ale co to za dzielenie? Nie rozumiem tego, jak ludzie m├│wi─ů, ┼╝e na imprezie nie szukaj nikogo, w barach te┼╝, tylko biblioteka i ko┼Ťci├│┼é. To samo dotyczy zwyk┼éych znajomo┼Ťci. Ta sama osoba z kt├│ra jest w klubie mo┼╝e uwielbia─ç muzyk─Ö klasyczn─ů, czy teatr. Ludzie naprawd─Ö nie s─ů tak jednoznaczni. Na Tinderze te┼╝ mo┼╝na spotka─ç fajnych ludzi, nie s─ů tam sami ruchacze i same puste dziewczyny. Jednak trzeba po┼Ťwi─Öci─ç temu wi─Öcej czasu, bo pewne profile s─ů po prostu lepiej promowane

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, szu301 napisał:

W takim razie za wcze┼Ťnie na odpowiadanie.┬á Poczekaj na nauke, kt├│ra ci wszystko wyja┼Ťni.

Ale po co ta ironia? Ja si─Ö nie ┼Ťmiej─Ö z os├│b chodz─ůcych na pielgrzymki. To nie mia┼éoby─ç w ┼╝aden spos├│b o religii

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, pari napisał:

Napisz pokr├│tce, jakie to wady ma seks przedma┼é┼╝e┼äski. Mi nie zaszkodzi┼é, dlatego pytam­čÖé­čśé

Ch┼éopak pisze na spokojnie, ┼╝e tak czuje. Mo┼╝e po prostu nie by┼é dojrza┼éy emocjonalnie do tego. Niech ka┼╝dy robi co chce, byleby to by┼éo w zgodzie z nim samym. Z nim nie by┼éo, dlatego daje najlepsze rady, jakie┼Ť mo┼╝e da─ç. Chwa┼éa mu za to

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Clickbait napisał:

Ch┼éopak pisze na spokojnie, ┼╝e tak czuje. Mo┼╝e po prostu nie by┼é dojrza┼éy emocjonalnie do tego. Niech ka┼╝dy robi co chce, byleby to by┼éo w zgodzie z nim samym. Z nim nie by┼éo, dlatego daje najlepsze rady, jakie┼Ť mo┼╝e da─ç. Chwa┼éa mu za to

Oczywi┼Ťcie. Mo┼╝e by─ç tak, ┼╝e prze┼╝y┼é traum─Ö i st─ůd jego zdanie takie a nie inne.

Udost─Öpnij ten post

Dnia 10.08.2020 o 21:04, Malutka92 napisał:

Mog─Ö to samo powiedzie─ç o sobie...tym bardziej ze ja juz mam 28 lat. Czasem tylko sie zaspokajam ca┼éuj─ůc sie z kims, przytulajac (przynajmniej to) ale okazji na to coraz.mniej mam, powodzenie mi zmala┼éo chyba prawie do zera...przykre. Z roku na rok jest coraz gorzej, przez ta niespelniona potrzeb─Ö mi┼éo┼Ťci i czu┼éo┼Ťci stalam.sie okropnie nerwowa z byle powodu, nieraz agresywna, du┼╝o przeklinam, do tego cz─Östo smutna...jednym.s┼éowem frustratka ­čśö

Ehh, przykre. Mnie w znoszeniu braku dziewczyny pomaga wygl─ůd, bo kt├│ra by si─Ö wi─ůza┼éa z tak nieatrakcyjnym m─Ö┼╝czyzn─ů

Udost─Öpnij ten post

23 godziny temu, pari napisał:

-Przez seks nie widzisz dok┼éadnie partnera takiego jaki jest, bo jest si─Ö za┼Ťlepionym seksem. Nie wida─ç wszystkich jego wad, kt├│re wyjd─ů p├│┼║niej w prozie ┼╝ycia b─Öd─ůc ju┼╝ w ma┼é┼╝e┼ästwie.

-Poprzez seks wchodzi si─Ö w pewn─ů relacj─Ö z┬át─ů osob─ů do ko┼äca ┼╝ycia i potem maj─ůc wielu partner├│w mo┼╝e by─ç ci─Ö┼╝ko stworzy─ç z kim┼Ť trwa┼éy zwi─ůzek.

-Do tego nieplanowana ci─ů┼╝a lub choroby.

- Nie uprawiaj─ůc seksu, b─Öd─ůc w zwi─ůzku, budujesz z T─ů osob─ů silniejsz─ů emocjonaln─ů relacj─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

23 godziny temu, Clickbait napisał:

Ale po co ta ironia? Ja si─Ö nie ┼Ťmiej─Ö z os├│b chodz─ůcych na pielgrzymki. To nie mia┼éoby─ç w ┼╝aden spos├│b o religii

:classic_mellow:

Edytowano przez szu301

Udost─Öpnij ten post

8 godzin temu, PawelD4 napisał:

-Przez seks nie widzisz dok┼éadnie partnera takiego jaki jest, bo jest si─Ö za┼Ťlepionym seksem. Nie wida─ç wszystkich jego wad, kt├│re wyjd─ů p├│┼║niej w prozie ┼╝ycia b─Öd─ůc ju┼╝ w ma┼é┼╝e┼ästwie.

-Poprzez seks wchodzi si─Ö w pewn─ů relacj─Ö z┬át─ů osob─ů do ko┼äca ┼╝ycia i potem maj─ůc wielu partner├│w mo┼╝e by─ç ci─Ö┼╝ko stworzy─ç z kim┼Ť trwa┼éy zwi─ůzek.

-Do tego nieplanowana ci─ů┼╝a lub choroby.

- Nie uprawiaj─ůc seksu, b─Öd─ůc w zwi─ůzku, budujesz z T─ů osob─ů silniejsz─ů emocjonaln─ů relacj─Ö.┬á

A ja na to mog─Ö tak odpowiedzie─ç: nigdy nie zdecydowa┼éabym si─Ö na wsp├│lne ┼╝ycie, przedtem nie spr├│bowawszy jak jest nam w ┼é├│┼╝ku. Teraz to ksi─ůdz przed ┼Ťlubem pyta si─Ö czy s─ů jakie┼Ť przeszkody w zawarciu ma┼é┼╝e┼ästwa, wcze┼Ťniej tak wprost nie pytano ( ja nie pami─Ötam). S┼éysza┼éam r├│┼╝ne opowie┼Ťci dziwnej tre┼Ťci jak to by┼éo podczas nocy po┼Ťlubnej, ┼╝e nie mog┼éo doj┼Ť─ç do skonsumowania ma┼é┼╝e┼ästwa.

Udost─Öpnij ten post

19 godzin temu, pari napisał:

A ja na to mog─Ö tak odpowiedzie─ç: nigdy nie zdecydowa┼éabym si─Ö na wsp├│lne ┼╝ycie, przedtem nie spr├│bowawszy jak jest nam w ┼é├│┼╝ku. Teraz to ksi─ůdz przed ┼Ťlubem pyta si─Ö czy s─ů jakie┼Ť przeszkody w zawarciu ma┼é┼╝e┼ästwa, wcze┼Ťniej tak wprost nie pytano ( ja nie pami─Ötam). S┼éysza┼éam r├│┼╝ne opowie┼Ťci dziwnej tre┼Ťci jak to by┼éo podczas nocy po┼Ťlubnej, ┼╝e nie mog┼éo doj┼Ť─ç do skonsumowania ma┼é┼╝e┼ästwa.

Jeżeli małżonek zataił, że nie może mieć dzieci, to takie małżeństwo chyba można unieważnić. 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç