Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monia1999

Pierwszy krok

Polecane posty

Otóż poznałam przez snapa pewnego chłopaka i chciałbym zrobić pierwszy krok. Wogole się nie znamy i prawie nic o sobie nie wiemy. Ale po prostu czuje że możemy się dogadać i nie wybacze sobie jeżeli nic z tym nie zrobię żeby go poznać. Postanowiłam że wyśle mu taka wiadomość i proszę o opinie, czy się nie osmiesze. 
Hej. Po kilku miesiącach snapowania stwierdziłam że chciałabym Cię poznać. Może pomyślisz sobie że jestem dziwna albo pusta jeżeli napisałam, bo przecież dziewczyny pierwsze nie piszą. Ale stwierdziłam, że zaryzykuję bo przecież kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Oczywiście zrozumiem jeżeli jesteś niezainteresowany.  

Proszę o pomoc, tylko bez złośliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, monia1999 napisał:

Wogole się nie znamy i prawie nic o sobie nie wiemy. Ale po prostu czuje że możemy się dogadać

Pożycz kuli, w której to widzisz, zaoszczędzę sobie rozczarowań w łowach. 

3 godziny temu, monia1999 napisał:

Proszę o pomoc

Piszesz  z gościem kilka miesięcy i nic o nim nie wiesz? To o czym wy piszecie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YYyy wymienialiście się do tej pory tylko zdjęciami?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, monia1999 napisał:

Otóż poznałam przez snapa pewnego chłopaka i chciałbym zrobić pierwszy krok. Wogole się nie znamy i prawie nic o sobie nie wiemy. Ale po prostu czuje że możemy się dogadać i nie wybacze sobie jeżeli nic z tym nie zrobię żeby go poznać. Postanowiłam że wyśle mu taka wiadomość i proszę o opinie, czy się nie osmiesze. 
Hej. Po kilku miesiącach snapowania stwierdziłam że chciałabym Cię poznać. Może pomyślisz sobie że jestem dziwna albo pusta jeżeli napisałam, bo przecież dziewczyny pierwsze nie piszą. Ale stwierdziłam, że zaryzykuję bo przecież kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Oczywiście zrozumiem jeżeli jesteś niezainteresowany.  

Proszę o pomoc, tylko bez złośliwości. 

Chcesz to napisz, ale ta wiadomość jest lipna. Dziewczyny pierwsze nie piszą? A kto tak powiedział? Pierwsza napisałam do chłopaka i od ponad 2 lat jesteśmy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, ona__2 napisał:

Chcesz to napisz, ale ta wiadomość jest lipna. Dziewczyny pierwsze nie piszą? A kto tak powiedział? Pierwsza napisałam do chłopaka i od ponad 2 lat jesteśmy razem...

To jak mam zacząć rozmowę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Zapytaj czy chce sie spotkac i sie nie tlumacz, bo nie masz z czego. Jak nie chce to nie, przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Chyba jednak wolałabym kilka dni popisać i dopiero się spotkać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, monia1999 napisał:

Chyba jednak wolałabym kilka dni popisać i dopiero się spotkać 

Ta twoja wiadomosc to taka jakas asekurancka I malo kobieca. Ja Mysle ze najlepiej prosto, cos w rodzaju “podoba mi sie jak wyrazasz swoje mysli. Chcialabym z toba popisac “. Bez tego udawania co kobieta powinna a czego nie. W ten sposob tez pokazesz ze jestes pewna siebie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, monia1999 napisał:

To jak mam zacząć rozmowę? 

Wystarczy jak zapytasz, czy ma ochotę porozmawiać. Pisanie od razu, że może nie być zainteresowany i to zrozumiesz, brzmi tak jakbyś była na maksa zakompleksiona i nie wierzyła, że może się tobą zainteresować.

Ciężko doradzić, co masz napisać, bo nawet nie wiem jak wygląda wasza "znajomość", skoro nie wymieniliście żadnej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesiecy wysylacie sobie snapy a on nadal nie zagadal do Ciebie, to znaczy ze nie chce...pewnie z wieloma kobietami tak snapuje i serio gdybyś mu sie podobała juz dawno by napisał pierwszy. Obstawiam ze jeśli Ty napiszesz to albo nie odpisze wcale albo trochę popiszece (on podkarmi tym swoje ego) i i tak nic z tego nie wyjdzie. Posłuchaj starszej kolezanki, wiem jak myślą faceci...niezbyt mu sie podobasz i Twoje pisanie niewiele zmieni, bo gdyby był zainteresowany to pisalibyscie juz od dawna a nawet spotykali sie. Faceci to zdobywcy- w ogromnej większości... 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kulfon napisał:

A ja myślę, że warto się odezwać, bo wielu facetów jest nieśmiałych. Ale nie w taki sposób, że się tłumaczysz i przepraszasz, że żyjesz 😉 możesz zawsze zacząć rozmowę neutralnie, np na temat jakiegoś zdjęcia, które udostępni (chyba tak to działa? Nie mam snapchata). A potem zobaczysz jak pójdzie.

Tak, to mi sie wydaje dobrym pomyslem. No I na boga, bez tego tlumaczenia I zakladania ze nie bedzie zachwycony ze moze z toba popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lola14 napisał:

Tak, to mi sie wydaje dobrym pomyslem. No I na boga, bez tego tlumaczenia I zakladania ze nie bedzie zachwycony ze moze z toba popisac

Zapytam się czy ma ochotę porozmawiać, lepiej się poznać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to nieporadne.... 

10 godzin temu, Kulfon napisał:

możesz zawsze zacząć rozmowę neutralnie, np na temat jakiegoś zdjęcia, które udostępni

Powyżej dobrze pisze...

ale Ty wolisz spartaczyć hasłem "hej, masz ochotę popisać?"

38 minut temu, monia1999 napisał:

Zapytam się czy ma ochotę porozmawiać, lepiej się poznać 

Jakie lepiej, jak się wcale nie znacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×