Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliewka

Tutlo opinie

Polecane posty

Często spotykam się z różnymi reklamami odnośnie szkół językowych. Chciałabym zapisać mojego chłopaka gdzieś na angielski, bo planujemy wyjazd za rok za granicę. Wiem, że on sam się nie zmotywuje do nauki. Wydaje się Wam, że jak ktoś sam ciężko się motywuje to czy jest szansa, żeby nauczyć się tego języka? 

Jakie znacie jeszcze dobre szkoły stacjonarne bądź online w Warszawie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauka tam polega na rozmowach z lektorami bądź native speakerami, ale nie powiem czy warto czy nie bo nie uczyłem się. Ja sam się uczę języka zawsze byłem samoukiem i powiem tak praktyka to podstawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze uczyłam się języka sama, mogę polecić taką drogę jeżeli chce się on nauczyć mówić. U mnie sprawdziła się nauka z kursem Enlinado. 

Mam bardzo dużo książek do nauki języka angielskiego, ale w większości nie mogłam się zmotywować do nauki. Najbardziej pomocny był dla mnie ten kurs i lekcje z facebook oraz aplikacje do nauki. 

Nauka języka to teraz podstawa nie tylko przyda się w pracy, ale ja np mam dużo znajomych, którzy nie są polakami i nic nie zastąpi takiej wymiany zdań co u kogo się gdzie i jak dzieje.

Zgadzam się w 100%, że praktyka jest najważniejsza i rozmowy z obcokrajowcami dają najwięcej. Mnie fajnie w to wprowadził kurs, polecam zobaczyć darmową lekcję na enlinado.pl 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Oliewka napisał:

Często spotykam się z różnymi reklamami odnośnie szkół językowych. Chciałabym zapisać mojego chłopaka gdzieś na angielski, bo planujemy wyjazd za rok za granicę. Wiem, że on sam się nie zmotywuje do nauki. Wydaje się Wam, że jak ktoś sam ciężko się motywuje to czy jest szansa, żeby nauczyć się tego języka? 

Jakie znacie jeszcze dobre szkoły stacjonarne bądź online w Warszawie? 

Myślę, że jak on nie chce się uczyć to nic na siłę, ale fajne propozycje warte uwagi dla niego. Wiesz pokaż mu najpierw tu i tu taki kurs niech zobaczy kilka filmików, niech zacznie np od youtube a później sam zdecyduje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, agaan napisał:

Ja też zawsze uczyłam się języka sama, mogę polecić taką drogę jeżeli chce się on nauczyć mówić. U mnie sprawdziła się nauka z kursem Enlinado. 

Mam bardzo dużo książek do nauki języka angielskiego, ale w większości nie mogłam się zmotywować do nauki. Najbardziej pomocny był dla mnie ten kurs i lekcje z facebook oraz aplikacje do nauki. 

Nauka języka to teraz podstawa nie tylko przyda się w pracy, ale ja np mam dużo znajomych, którzy nie są polakami i nic nie zastąpi takiej wymiany zdań co u kogo się gdzie i jak dzieje.

Zgadzam się w 100%, że praktyka jest najważniejsza i rozmowy z obcokrajowcami dają najwięcej. Mnie fajnie w to wprowadził kurs, polecam zobaczyć darmową lekcję na enlinado.pl 🙂

Bardzo mi się podoba podejście z tego kursu, bo jest takie rozsądne i uczy praktycznie mówić. Pokazuje, że żeby nauczyć się języka trzeba się go uczyć w naturalnych sytuacjach jak dzieci się uczą. Idąc taką drogą w 2 miesiące można nauczyć się mówić. Tylko jest warunek trzeba uczyć się przez praktykę i systematycznie, sama tak się nauczyłam mówić. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tutlo są to lekcje online z lektorami bądź native speakerami. Wybieramy tam lektora z którym chcemy zrealizować lekcję, wiem że można wybierać tam obszary na które chcemy kłaść nacisk. Niestety nie mogę powiedzieć czy jest to rozwiązanie dobre dla początkujących ciężko mi stwierdzić. Znajoma się kiedyś uczyła, ale jednoznacznie nie mogę potwierdzić, że warto bądź nie ;] Moim zdaniem na początku warto wybierać kursy dla początkujących a później można wyszukiwać rozmówców w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie efekty nauki i jak wygląda nauka jak ktoś zaczyna od początkującego poziomu? Wydaje mi się , że dobrym rozwiązaniem jest zacząć od kursów dla początkujących a później myśleć np o Tutlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma się uczyła z Tutlo, ale ona zaczynała już od poziomu zaawansowanego po prostu chciała poprawić swoją komunikację. Ona jest bardzo ambitna i szybko się uczy, więc trudno mi powiedzieć coś na temat tej szkoły. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2020 o 11:33, agaan napisał:

Ja też zawsze uczyłam się języka sama, mogę polecić taką drogę jeżeli chce się on nauczyć mówić. U mnie sprawdziła się nauka z kursem Enlinado. 

Mam bardzo dużo książek do nauki języka angielskiego, ale w większości nie mogłam się zmotywować do nauki. Najbardziej pomocny był dla mnie ten kurs i lekcje z facebook oraz aplikacje do nauki. 

Nauka języka to teraz podstawa nie tylko przyda się w pracy, ale ja np mam dużo znajomych, którzy nie są polakami i nic nie zastąpi takiej wymiany zdań co u kogo się gdzie i jak dzieje.

Zgadzam się w 100%, że praktyka jest najważniejsza i rozmowy z obcokrajowcami dają najwięcej. Mnie fajnie w to wprowadził kurs, polecam zobaczyć darmową lekcję na enlinado.pl 🙂

Co mi się podobało w tym kursie to zmienił u mnie podejście do nauki, ale też nauczyłam się znajdować rozmówców z tego kursu za darmo. Rozmawiam teraz z ludźmi z różnych stron, bo tak naprawdę rozmowa to klucz do sukcesu i nasze podejście do nauki. Najgorzej jest odkładać, ale znam to doskonale sama zawsze odkładałam naukę na później. Do czasu, aż zaczęłam się bać o swoją pracę. Niestety było przyjęte dużo nowych osób ze świetną znajomością angielskiego a co się robi w przypadku redukcji etatu najsłabsi odpadają. Wirus K. też dużo mi pokazał jak się traktuje pracownika, dlatego warto znać języki i się rozwijać na różnych szczeblach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ciocia się kiedyś uczyła z Tutlo,generalnie była zadowolona, tam nauka polega na rozmowie 🙂 

Zależy kto co szuka i na co się nastawia, moim zdaniem z poziomu początkującego warto wybierać kursy dla siebie przeznaczonych i uczyć się trzeba od samego początku praktycznie. Trzeba doskonalić to co się już zna i mieć kontakt z angielskim codziennie. Ja się tak naturalnie otaczam i jest coraz lepiej. 

Pamiętam pierwszą rozmowę po angielsku nie należała do udanych, ale ani razu nie zostałem wyśmiany..wkręciłem się coraz bardziej i jest super. Dużo rad też wyciągnąłem z kursu Enlinado i aplikacji Duolingo. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tutlo, wpiszcie w google sobie 'tutlo czops.pl', i powiedzcie mi czy to co pisza w komentarzach o tej firmie to prawda? tam nie moge sie doczekac na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, To oszuści są jacy źle traktują swoich klientów, zawierają umowy a potem nie dotrzymują słów danych w umowach. Odwołują lub przenoszą do innego lektora swoje lekcje a jak ktoś chce zrezygnować to robią problemy i udają, że to nie wina leży po ich stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×