Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pauli78

Wzrost faceta

Polecane posty

Witam. 

Mam problem. Poznałam faceta, ale problem jest taki, że jest niższy ode mnie 😬. Ja mam 175, on ma 165-167. Jak stoję koło niego jest różnica o głowę. Facet to po prostu ideał tylko chodzi o wzrost. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pauli78 napisał:

Witam. 

Mam problem. Poznałam faceta, ale problem jest taki, że jest niższy ode mnie 😬. Ja mam 175, on ma 165-167. Jak stoję koło niego jest różnica o głowę. Facet to po prostu ideał tylko chodzi o wzrost. Co robić? 

Nie przejmuj sie wzrostem. Kiedyś spotykałam sie z bardzo niskim mężczyzna i wzrost nie robi roznicy jesli jest chemia . Niski czy wysoki, najważniejsze czy dobrze traktuje kobietę i czy ma uporządkowane zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Mi by ten wzrost bardzo mocno nie przeszkadzal, bo sama tyle mam. Natomiast wolalabym nie miec nizszego od siebie faceta. Jednak jesli jest naprawde fajnym, porzadnym i madrym czlowiekiem, na te jedna wade mozna by przymknac oko.

A gdzie go poznalas?

Mój znajomy ma żonę wyższą więcej niż o głowę i też jakoś żyją ale ona to akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium

Wzrost nie jest ważny, ale zależy dla kogo np dla mnie jest nie mogła bym mieć osobiście niższego faceta przeszkadzało by mi to sama mam 176 więc taki 165 no nie bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, KermitZaba napisał:

Rozumiem, że może tobie się to nie podobać. Jednak wydaje mi się, że łatwiej znaleźć wysokiego faceta, niż bardzo fajnego. I pisze to typ 185 cm.

A gdzie można poznać wysokiego faceta i porządnego? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

Mi by ten wzrost bardzo mocno nie przeszkadzal, bo sama tyle mam. Natomiast wolalabym nie miec nizszego od siebie faceta. Jednak jesli jest naprawde fajnym, porzadnym i madrym czlowiekiem, na te jedna wade mozna by przymknac oko.

A gdzie go poznalas?

Przez znajomych się poznaliśmy. Ale na żywo się nie widzieliśmy jak zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, dopiero na pierwszym spotkaniu wyszło, że jest niższy ode mnie o głowę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Osobiści nie chciałabym być z niższym. Obawiam się, że traktowałabym go jak jakiegoś śmiesznego krasnala czy małą, skoczną pchłę a nie jak mężczyznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Pauli78 napisał:

Witam. 

Mam problem. Poznałam faceta, ale problem jest taki, że jest niższy ode mnie 😬. Ja mam 175, on ma 165-167. Jak stoję koło niego jest różnica o głowę. Facet to po prostu ideał tylko chodzi o wzrost. Co robić? 

Pożycz mu swoje buty na koturnach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro założyłaś ten temat to znak, że jego wzrost Ci przeszkadza. Gdyby było inaczej i jego charakter byłby najważniejszy, to nie pisałabyś na kafę. Więc obstawiam, że będziesz się źle czuła spacerując z nim, tańcząc itp.

Moim zdaniem pary są różne, ale sama mam koleżankę o wzroście 177 cm i dla niej facet 175 cm był bardzo niski. Czasem sobie myślę, że wzrost to był u niej główny powód dlaczego wyszła za tego a nie innego człowieka. Tak samo jak słyszę, że jakiś facet szuka tylko szczupłej dziewczyny, myślę „masz do tego prawo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×