Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Lubicie sie opalac na sloncu?

Polecane posty

1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

A Ty? Oczywiscie nie powiesz, zebym przypadkiem sie nie dowiedziala kiedy sie urodziles? 

Nie wiem po co Ci taka wiedza 🙂🎏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie wiem po co Ci taka wiedza 🙂🎏

Nie ze mna te numery. I pisanie na priv z fake konta tez nie. Nie jestem Twoja kolezanka bo nie mam kolegi ktory rzekomo wierzy w horoskopy i nie mysl ze jestes taki bystry ze wyciagnalaes ode mnie przyblizona date urodzenia bo nie jestem ani Waga ani Skorpionem. Juz predzej gepardem ✋ Zadaj sobie sam takie pytanie po co Ci o mnie taka wiedza.😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I odpowiem tutaj - nie ma takiej opcji, zebysmy sie znali i podchody nie interesuja mnie. I ja w nikim nie wzbudzam zadnej zazdrosci. Po prostu jestem soba 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Niburdiama napisał:

Milych snow o opalaniu w sloneczku. Przynajmniej tam bedziemy pieknie opalone 🙂

Nawet w snach nie marzy mi się opalenizna jak ktoś chce ją mieć to proszę bardzo, ale jej brak nie jest żadną strata : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Nie ze mna te numery. I pisanie na priv z fake konta tez nie. Nie jestem Twoja kolezanka bo nie mam kolegi ktory rzekomo wierzy w horoskopy i nie mysl ze jestes taki bystry ze wyciagnalaes ode mnie przyblizona date urodzenia bo nie jestem ani Waga ani Skorpionem. Juz predzej gepardem ✋ Zadaj sobie sam takie pytanie po co Ci o mnie taka wiedza.😎

Nie znam Cię i nie pisałem do Ciebie z żadnego fake konta. Bardzo nie lubię jak ktoś mnie oskarża o coś takiego. Co do znaku zodiaku zgadłem po twoim stylu pisania. Nie musisz mi wierzyć, ale też nie wkręcaj sobie takich rzeczy co piszesz. I jeszcze jedno pisałem z Tobą na luzie i żadne podchody mnie nie interesowały, a w kim wzbudzasz zazdrościć czy nie to sorry nie to twoja sprawa. Bądź sobą ale nie pisz tak do mnie bo mnie nie znasz  🖐️😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie znam Cię i nie pisałem do Ciebie z żadnego fake konta. Bardzo nie lubię jak ktoś mnie oskarża o coś takiego. Co do znaku zodiaku zgadłem po twoim stylu pisania. Nie musisz mi wierzyć, ale też nie wkręcaj sobie takich rzeczy co piszesz. I jeszcze jedno pisałem z Tobą na luzie i żadne podchody mnie nie interesowały, a w kim wzbudzasz zazdrościć czy nie to sorry nie to twoja sprawa. Bądź sobą ale nie pisz tak do mnie bo mnie nie znasz  🖐️😎

Nie ze mna te numery. I pisanie na priv z fake konta tez nie. ✋

Gdzie tu jest napisane ze mowa o Tobie? 

Ty tez mnie nie znasz wiec nie wyciagaj ode mnie informacji na temat przyblizonej daty urodzenia bo sam nie czujesz sie w obowiazku udzielic odpowiedzi ✋

Moze rozmawiaj tak z bubble bo mnie nie bawia podchody 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie znam Cię i nie pisałem do Ciebie z żadnego fake konta. Bardzo nie lubię jak ktoś mnie oskarża o coś takiego. Co do znaku zodiaku zgadłem po twoim stylu pisania. Nie musisz mi wierzyć, ale też nie wkręcaj sobie takich rzeczy co piszesz. I jeszcze jedno pisałem z Tobą na luzie i żadne podchody mnie nie interesowały, a w kim wzbudzasz zazdrościć czy nie to sorry nie to twoja sprawa. Bądź sobą ale nie pisz tak do mnie bo mnie nie znasz  🖐️😎

O zazdrosci bylo do tego kto pisze z fake konta, nie do Ciebie wiec skoncentruj sie i czytaj uwaznie 😎✋

A Waga nie jestem wiec niestety nie zgadles ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

O zazdrosci bylo do tego kto pisze z fake konta, nie do Ciebie wiec skoncentruj sie i czytaj uwaznie 😎✋

A Waga nie jestem wiec niestety nie zgadles ✋

Mnie cytowalas i do mnie to było.Nie wspomniałaś o nikim innym tylko teraz to robisz. Nie tłumacz się tyle dziewczyno 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Mnie cytowalas i do mnie to było.Nie wspomniałaś o nikim innym tylko teraz to robisz. Nie tłumacz się tyle dziewczyno 😎

Wzajemnie. Nagle o dziwo poczules sie adresatem. ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Wszystkie twoje trolle wcielające się w piękne role. 

Twoja zawisc mnie rozsmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię. Mam bardzo jasną karnację i zazwyczaj moje opalanie kończy się na poparzeniach. Co prawda jak zrobię to stopniowo i z filtrem to moja skóra jest w stanie nabrać złocistego kolorytu (tak jak w tym roku po wakacjach w Chorwacji) ale generalnie nie jestem fanką leżenia godzinami plackiem na plaży. Zdecydowanie wolę spędzać czas aktywnie, więc w grę wchodzi głównie opalanie w wodzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Nawet mizo musiała się pochwalić wakacjami w Chorwacji 🤣

A ciebie jak zwykle uklula zawisc wielka jak stad do Chorwacji. Cala ty 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Mizo napisał:

Nie lubię. Mam bardzo jasną karnację i zazwyczaj moje opalanie kończy się na poparzeniach. Co prawda jak zrobię to stopniowo i z filtrem to moja skóra jest w stanie nabrać złocistego kolorytu (tak jak w tym roku po wakacjach w Chorwacji) ale generalnie nie jestem fanką leżenia godzinami plackiem na plaży. Zdecydowanie wolę spędzać czas aktywnie, więc w grę wchodzi głównie opalanie w wodzie 🙂

Mam tak samo jak Ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Nawet mizo musiała się pochwalić wakacjami w Chorwacji 🤣

Nie takie miałam intencje, napomknęłam o tym tylko dlatego, bo pierwszy raz w życiu się tak bardzo opaliłam. Tam jest jakieś inne słońce, zupełnie inaczej wygląda skóra 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×