Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TwojaMuuza

co o tym myślicie?

Polecane posty

 sta re  ba by , które pij ane zaciagaja mlodzie niaszkow na s@x, one się nimi ży wią,  po wyjściu takiego mlodzien iaszka star@cha jest piec lat młodsza natomiast mlodzien iaszek niestety w drugą stronę;) widzialam to na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to wspaniałe. Młodzieniaszki zdobywają doświadczenie, Stare baby mają radość. Korzyść obopólna.

😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

 sta re  ba by , które pij ane zaciagaja mlodzie niaszkow na s@x, one się nimi ży wią,  po wyjściu takiego mlodzien iaszka star@cha jest piec lat młodsza natomiast mlodzien iaszek niestety w drugą stronę;) widzialam to na własne oczy.

A co to znaczy dla Ciebie "stare baby"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Qwerty82 napisał:

A od jakiego wieku baba jest stara? Ja się spotykam raczej z młodszymi i raczej nikt nie narzeka, obie strony zadowolone

Naprawdę? Dużo młodsi? 

Ostatnio rozmawiałam z facetem na oko z 3lata młodszy. Inteligentny, elokwentny, z poczuciem humoru. Być może taka różnica nie przeszkadzałaby mi, ale dużo młodsi? Zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

 sta re  ba by , które pij ane zaciagaja mlodzie niaszkow na s@x, one się nimi ży wią,  po wyjściu takiego mlodzien iaszka star@cha jest piec lat młodsza natomiast mlodzien iaszek niestety w drugą stronę;) widzialam to na własne oczy.

Jeżeli faceci umawiają się z dużo młodszymi to dlaczego kobiety nie mogą? Nie zwracam uwagi na wygląd dlatego też wiek nie ma dla mnie znaczenia, jednak bliżej mi do Amal Clooney niż do pierwszej damy Francji😉 Nie sądzę, że młody cierpi z doświadczoną kobietą. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Max 7-8 do tej pory.

Wszyscy mówią, że nie wyglądam na swój wiek i pewnie nie byłoby widać u mnie takiej różnicy, ale nie ma takiej opcji. Jak młodszy braciszek😅😉 Zdecydowanie wolę 7-8 więcej😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Pou trzydziestce to różnica wieku do pięciu lat w tą czy w tą generalnie jest mało zauważalna 😉

W wyglądzie być może zaciera się, ale tylko w wyglądzie. Od zawsze imponuje mi dojrzałość i inteligencja w myśl zasady "przeciwieństwa przyciągają się" 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Qwerty82 napisał:

zdecydowanie lepiej

Gdybym miała do wyboru te same osobowości w wersji 10lat mniej i 10wiecej, zdecydowanie wybrałabym wersję starszą. Starsi faceci są dla mnie zdecydowanie bardziej atrakcyjni🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

Naprawdę? Dużo młodsi? 

Ostatnio rozmawiałam z facetem na oko z 3lata młodszy. Inteligentny, elokwentny, z poczuciem humoru. Być może taka różnica nie przeszkadzałaby mi, ale dużo młodsi? Zdecydowanie nie.

Mój kochany jest młodszy o 12 ode mnie. Nie przeszkadza mi to wcale. On zresztą wciąż powtarza,że do tej pory nie może uwierzyć, że tak piękna kobieta zwróciła na niego uwagę . Pewne rzeczy się zacierają z czasem . 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Izaiza napisał:

Mój kochany jest młodszy o 12 ode mnie. Nie przeszkadza mi to wcale. On zresztą wciąż powtarza,że do tej pory nie może uwierzyć, że tak piękna kobieta zwróciła na niego uwagę . Pewne rzeczy się zacierają z czasem . 

Ale ja nie krytykuje i nie potępiam. Jest Wam razem dobrze, świetnie, cieszę się i gratuluję- bez ironii, jednak wiem, że bardziej interesujący są dla mnie starsi niż młodsi mężczyźni, odpowiadają mi bardziej osobowością i zewnętrznie są dla mnie bardziej atrakcyjni. Młodszy? Stwierdzę obiektywnie, że przystojny, natomiast prędzej włączy mi się instynkty starszej siostry niż pojawi się coś co powinno być między kobietą a mężczyzną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

A ja na odwrot, gdybym miala wybrac pomiedzy 50-latkiem, a 30-latkiem, to bym wybrala 30-latka.

Rozumiem, szanuję. Ja zdecydowanie 50latka bez zawahania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kulfon napisał:

A ja na odwrot, gdybym miala wybrac pomiedzy 50-latkiem, a 30-latkiem, to bym wybrala 30-latka.

Ostatnio na szlaku odpoczywałam, chłopak z 10lat młodszy na rowerze MTB zrobił sobie postój i jakoś zerkał ukradkiem, pomyślałam sobie "Chłopczyku..." 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Moze patrzyl, czy jeszcze zyjesz 😉

Ej no😂 nie pomyślałam 😅kurcze, odebrałaś mi nadzieję, że piernikowa Electra jeszcze może spodobać się, no weź... 😔😪😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kulfon napisał:

Moze patrzyl, czy jeszcze zyjesz 😉

A może czekał by wyskoczyć z resuscytacją, ha! Mam Cię! 😂 oj podła Ty, moje napompowane ego sflaczało jak flaming basenowy zużyty do letnich selfie😉

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Ale ja nie krytykuje i nie potępiam. Jest Wam razem dobrze, świetnie, cieszę się i gratuluję- bez ironii, jednak wiem, że bardziej interesujący są dla mnie starsi niż młodsi mężczyźni, odpowiadają mi bardziej osobowością i zewnętrznie są dla mnie bardziej atrakcyjni. Młodszy? Stwierdzę obiektywnie, że przystojny, natomiast prędzej włączy mi się instynkty starszej siostry niż pojawi się coś co powinno być między kobietą a mężczyzną 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Electra napisał:

Rozumiem, szanuję. Ja zdecydowanie 50latka bez zawahania. 

Lubisz sporo młodszych 50 latkowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Lubisz sporo młodszych 50 latkowie 

Każdy myśli, że mam mniej, idź żesz 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

Każdy myśli, że mam mniej, idź żesz 🤦‍♀️

takiemu 50 latkowi już nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Skąd wiesz?

jakby stawał już dawno przygarnęła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie miłego dnia dla babci też , babcia też by chciała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, *Piotr* napisał:

takiemu 50 latkowi już nie staje.

Skąd Ty wiesz? Poniosło Cię. A nawet jeśli akurat mojemu 50latkowi to trudno. Poradzilibyśmy sobie inaczej👅😇

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, keeoth napisał:

Jeb się homofobie

Jestem gejem nie mogę być homofobem. Nie szanuje starych fiu’tow, którzy zakładają rodziny z kobietami, a potem chcą się je’bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×