Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kudi7

Ćwiczenia ujędrniające i antycellutitowe - porady

Polecane posty

Cześć.

Ten temat kieruję głównie do Pań. 
Sama zmagam się z tym problemem, chciałabym poznać wasze sposoby na ujędrnienie całego ciała i pozbycie się cellulitu oraz sama podzielić się z wami swoimi doświadczeniami.
Głównie zależy mi na ćwiczeniach i diecie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ćwiczenia, każdy ruch pomaga schudnąć. Do tego potrzebny jest też deficyt kaloryczny, bez którego nie da rady schudnąć.. Aby ujędrnić ciało powinno się ćwiczyć siłowo, z obciążeniem lub z gumami typu miniband (uda i pośladki podziękują 😄 ).

Jeśli chodzi o dietę to baardzo ważne jest picie wody. No i standardowo ograniczenie słodyczy, słodkich napojów, alkoholu. 

Jako takich "magicznych" sposobów niestety nie ma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

Zgadzam się z Miła3 w 100%. Nie słuchaj doradców, którzy polecają tabletki, kremy czy jakieś inne badziewie, bo to zwyczajnie nie działa lub w znikomym stopniu.
Ćwiczenia i dieta, oczywiście odpowiednio dobrana pod względem kalorycznym, bo jeśli będziesz jadła zdrowo ale za dużo, to nie będzie efektu ;)
Ja osobiście trenuję w domu z filmikami odpowiedni dobranymi przez trenerkę pod moje cele i do tego mam dietkę, więc walczę ostro :D

Trzymam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Miła3, będę musiała się zmusić do zwiększenia ilości wypitej wody, bo u mnie z tym ciężko w ciągu dnia.
Dziś zrobię sobie trening z Pauliną Walczewską z miniband i antycellulitowy. 
Zastanawiam się, też czy nie wykupić diety.

A co powiecie o szczotkowaniu na sucho lub bańce chińskiej? Próbowałyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bańki nie próbowałam, bo mam skłonności do pajączków, ale u mnie cuda zdziałały zimne prysznice. Efekty były juz po miesiącu. Jeżeli to dla ciebie za trudne, to możesz na zakończenie polać uda i pośladki zimną wodą. Podobno znakomicie działa tez morsowanie, ale to jeszcze musi zaczekać na sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×