Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, madalene1711 napisał:

Klara to bardzo twarde imię. Nie podoba mi się. Jakoś nie pasuje mi do malutkiego dziecka. 

Tylko, że dziecko jest malutkie tylko przez chwilę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Iwna napisał:

Tylko, że dziecko jest malutkie tylko przez chwilę. 

Nie ważne. Imię po prostu mi się nie podoba. Zarówno dla dziecka jak i dorosłego. A to, że nie pasuje według mnie do małej dziewczynki jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym, że bym tego imienia nie wybrała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, madalene1711 napisał:

Nie ważne. Imię po prostu mi się nie podoba. Zarówno dla dziecka jak i dorosłego. A to, że nie pasuje według mnie do małej dziewczynki jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym, że bym tego imienia nie wybrała. 

Skoro nieważne to po co to piszesz? Nie podoba ci się i już. Wystarczy, zwłaszcza, jeśli argument jest nieważny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iwna napisał:

Skoro nieważne to po co to piszesz? Nie podoba ci się i już. Wystarczy, zwłaszcza, jeśli argument jest nieważny. 

O Boże kobieto, czepiasz się! Przez takie jak ty z normalnego wątku robi się syf. Niech zgadnę, mama Klary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, madalene1711 napisał:

O Boże kobieto, czepiasz się! Przez takie jak ty z normalnego wątku robi się syf. Niech zgadnę, mama Klary. 

Pudło, słaba jesteś w zgadywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mi się nie podobało, bo na wsi co druga krowa ma na imię klara. Terez mi się nie podoba, bo kojarzy mi się z royal baby naczelnej trenerki i guru Polek Anną L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 09:40, Sonoma napisał:

Mi sie nie podoba, juz lepiej Lara

Oj tam od razu Ara.

Imię Klara jest wyjątkowe, dystyngowane i oryginalne. I na pewno nie stanie się kolejną "Julką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj autorko. Nie sugeruj się zdaniem innych, jeśli podoba Ci się imię, i pasuje do córki to nie zastanawiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładne ale ciężkie do zdrobnienia, dzieci w przedszkolu będą wszystkie martusiami i Nataleczkami a jedna taka Klara zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alutek napisał:

Oj tam od razu Ara.

Imię Klara jest wyjątkowe, dystyngowane i oryginalne. I na pewno nie stanie się kolejną "Julką".

wyjątkowe dystyngowane i orginalne?🤯😫💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kupka mi sie niechcący wstawiła. Ciekawe czy gdyby nie wielka Anna Lewandowska tak nazwała córkę, komukolwiek to imie by do głowy przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, sówka1313 napisał:

Ta kupka mi sie niechcący wstawiła. Ciekawe czy gdyby nie wielka Anna Lewandowska tak nazwała córkę, komukolwiek to imie by do głowy przyszło.

Moja ...( pies płci żeńskiej ) tak się nazywała zanim lewandowska pomyślała o dziecku

Edytowano przez Alutek
głupota bo wykropkowało sukę a ... to pies płci żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×