Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KKeira

Ciekawe miejsca na krótki wypad..

Polecane posty

Może macie jakieś pomysły gdzie warto zrobić wypad taki jedno-dwudniowy? Może znacie jakieś fajne miejsca, miasta do zwiedzania? Góry odpadają bo za daleko w tak krótki czas. Czekam na jakieś pomysły 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 𝓹𝓻𝓪𝓿𝓲𝓴. napisał:

a skąd mamy wiedzieć gdzie mieszkasz

Przemo pytam o miejsca w Polsce. Nie ma znaczenia moje miejsce zamieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, Kołobrzeg, Toruń to miasta na jedno, dwudniowy wypad. Pod Kołobrzegiem jest śliczne miejsce, ogrody Hortulus, jeszcze pewnie czynne, jak ktoś lubi takie klimaty to kopara opada. Kotlina Jeleniogórska, tam pelno zameczkow i baszt do zwiedzania, jeśli gustujesz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, 𝓹𝓻𝓪𝓿𝓲𝓴. napisał:

gdyby nie to że to stary nick to bym pomyślał że to uzyszkodnik podobna inteligencja

Nie wiem po co Ty się udzielasz, nie rozumiesz pytania to siedź i oglądaj cycki. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Góry nie bo tam się jedzie na dłuższy wypad a nie jednodniowy o to mi chodzi.  Sam dojazd też trochę zajmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Argen napisał:

Jak góry za daleko, to może Mazury?

Tu już większość objechane. Jeszcze mnie nie było na zachodzie i środkowej części kraju. A może poprostu ktoś rzuci jakiś kierunek, jakies ciekawe miejsce jak np. Onko w Kołobrzegu. O takie coś mi biega. Ale i tak dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Wrocław, Kołobrzeg, Toruń to miasta na jedno, dwudniowy wypad. Pod Kołobrzegiem jest śliczne miejsce, ogrody Hortulus, jeszcze pewnie czynne, jak ktoś lubi takie klimaty to kopara opada. Kotlina Jeleniogórska, tam pelno zameczkow i baszt do zwiedzania, jeśli gustujesz.

Zaciekawiłaś mnie tym Kołobrzegiem. Muszę zobaczyć info o tym w necie.może właśnie to będzie to. Ta kotlina też ciekawa sprawa. Dzięki za podpowiedzi🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Morze, gdybym miała kasę pojechałabym na weekend zobacz zobaczyć wschód i zachód słońca😍zawsze mnie uspokaja

Niezły klimat. Też taki lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KKeira napisał:

Góry nie bo tam się jedzie na dłuższy wypad a nie jednodniowy o to mi chodzi.  Sam dojazd też trochę zajmie. 

Jak ktoś ma blisko i nie idzie w te najwyższe góry, to w 1 dzień też można ogarnąć 🙂

Ale skoro ty z północy, to faktycznie bez sensu.

Poleciłbym Cieszyn i Bielsko-Białą, no ale to też drugi koniec Polski. Niestety północ i zachód znam słabo, bo to z kolei drugi koniec Polski dla mnie, więc tu niestety nie pomogę.

A Kołobrzeg faktycznie warto 🙂 choć o tych ogrodach akurat nie słyszałem.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jak ktoś ma blisko i nie idzie w te najwyższe góry, to w 1 dzień też można ogarnąć 🙂

Ale skoro ty z północy, to faktycznie bez sensu.

Poleciłbym Cieszyn i Bielsko-Białą, no ale to też drugi koniec Polski. Niestety północ i zachód znam słabo, bo to z kolei drugi koniec Polski dla mnie, więc tu niestety nie pomogę.

A Kołobrzeg faktycznie warto 🙂 choć o tych ogrodach akurat nie słyszałem.

Góry są piękne i chętnie bym pojechała. Jednak zostawiam to w planach na inny czas. Może za rok. Zazdroszczę wam takiej bliskosci, że możecie zrobić sobie szybki wypad no i takich widoków. Choć kiedyś rozmawiałam z rodowita góralka i ona mi powiedziała że to  nie robi na niej takiego wrażenia, w wielu miejscach gdzie turyści pieja z zachwytu ona nawet nie była. Poprostu taka codzienność. 

Zastanawiam się teraz nad lubuskim albo morzem może ten Kołobrzeg, albo Słupsk i Ustka nom. bo mnie tu dziewczyny nakręciły 😉

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli morze to jednak więcej do zwiedzania jest w Spocie i Gdańsku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Szkoda, że tutaj zdjęć nie mozna wystawić, pozytywnie zazdroszczę 😉

A chcesz wrzucic foto? ja to nie wiem jak. Zresztą ja bym swojego zdjęcia tu nie wrzucila

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, KKeira napisał:

Góry są piękne i chętnie bym pojechała. 

Zgadzam się. Sam niedawno zacząłem zdobywać Koronę Gór Polski 😄

39 minut temu, KKeira napisał:

Jednak zostawiam to w planach na inny czas. Może za rok. 

Na Tatry sam jeszcze nie jestem gotowy, ale wiem, że w przyszłym roku chciałbym pozdobywać jak najwięcej, bo w tym było słabo.

42 minuty temu, KKeira napisał:

Zazdroszczę wam takiej bliskosci, że możecie zrobić sobie szybki wypad no i takich widoków.

No to też zależy. W Bieszczady to raczej na jeden dzień bym nie dał rady pojechać 😄 w Tatry też ciężko, chyba że ograniczyłbym się do jakiegoś Nosala czy Giewontu 😄 ale w Beskidy mam blisko i mogę nawet bez samochodu sobie taką jednodniową wycieczkę zrobić.

44 minuty temu, KKeira napisał:

Choć kiedyś rozmawiałam z rodowita góralka i ona mi powiedziała że to  nie robi na niej takiego wrażenia, w wielu miejscach gdzie turyści pieja z zachwytu ona nawet nie była. Poprostu taka codzienność. 

Domyślam się, że jak mamy coś na co dzień, to nie robi to wrażenia. Choć często zachwycamy się dalekimi miejscami, a w swojej okolicy mamy równie piękne, a nieodkryte i nieznane 🙂

45 minut temu, KKeira napisał:

Zastanawiam się teraz nad lubuskim albo morzem może ten Kołobrzeg, albo Słupsk i Ustka nom. bo mnie tu dziewczyny nakręciły 😉

W lubuskim to tylko przejazdem byłem 😄 Ustka całkiem fajna, Słupsk też się nada. A jak Kołobrzeg, to można też o Trzebiatów i Kamień Pomorski zahaczyć 🙂 idealne na jeden dzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

Też nie wiem jak, a ja nie miałam na myśli Twoich zdjęć ani tym bardziej moich🤣chodziło mi o morze. 

Hehe spoko. To cała Ja, zawsze zakręcę się w kółko. Jak faktycznie wyląduje nad morzem to pstryknę mu fotkę z myślą o Tobie🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Zgadzam się. Sam niedawno zacząłem zdobywać Koronę Gór Polski 😄

Na Tatry sam jeszcze nie jestem gotowy, ale wiem, że w przyszłym roku chciałbym pozdobywać jak najwięcej, bo w tym było słabo.

No to też zależy. W Bieszczady to raczej na jeden dzień bym nie dał rady pojechać 😄 w Tatry też ciężko, chyba że ograniczyłbym się do jakiegoś Nosala czy Giewontu 😄 ale w Beskidy mam blisko i mogę nawet bez samochodu sobie taką jednodniową wycieczkę zrobić.

Domyślam się, że jak mamy coś na co dzień, to nie robi to wrażenia. Choć często zachwycamy się dalekimi miejscami, a w swojej okolicy mamy równie piękne, a nieodkryte i nieznane 🙂

W lubuskim to tylko przejazdem byłem 😄 Ustka całkiem fajna, Słupsk też się nada. A jak Kołobrzeg, to można też o Trzebiatów i Kamień Pomorski zahaczyć 🙂 idealne na jeden dzień 🙂

O no proszę zdobywasz szczyty. Pozytywnie. Ciekawie. Ja aż tak odważna nie jestem. Chodzę w niższych partiach. 😉 Może się kiedyś odważę. 

I jak sam wiesz to nie mogą być krótkie wypady. 

Nigdy nie byłam w Beskidach... 🤔 Bieszczady.. tez. Tyyyle jeszcze do zobaczenia. 

O widzisz dobry pomysł z tym Kamieniem i Trzebiatowem coś po drodze. Dobra wskazówka. 

A w Lubuskim to Zielona Góra i Gorzów Wlkp mnie ciekawi. Byłeś? Czy tylko przez okno patrzyles😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KKeira napisał:

O no proszę zdobywasz szczyty. Pozytywnie. Ciekawie. Ja aż tak odważna nie jestem. Chodzę w niższych partiach. 😉 Może się kiedyś odważę. 

Póki co, te niższe i bliższe 🙂 więc nie jakieś szczególnie wymagające 😄

2 godziny temu, KKeira napisał:

I jak sam wiesz to nie mogą być krótkie wypady. 

No w góry lepiej na dłużej 🙂

2 godziny temu, KKeira napisał:

Nigdy nie byłam w Beskidach... 🤔 Bieszczady.. tez. Tyyyle jeszcze do zobaczenia. 

W Bieszczadach też nie byłem (znaczy kiedyś na koloniach w Solinie, ale to dawno i jeszcze nie Bieszczady 😄), w Sudetach w sumie też nie (poza zimowiskiem w Karpaczu, ale też w góry nie wychodziłem, tylko na nartach jeździłem :D), w Tatrach niby byłem, ale znowu, bez chodzenia po górach, więc się nie liczy 😉

2 godziny temu, KKeira napisał:

O widzisz dobry pomysł z tym Kamieniem i Trzebiatowem coś po drodze. Dobra wskazówka. 

Też jechaliśmy, bo poradziła nam pani, u której wynajmowaliśmy domek 🙂

2 godziny temu, KKeira napisał:

A w Lubuskim to Zielona Góra i Gorzów Wlkp mnie ciekawi. Byłeś? Czy tylko przez okno patrzyles😉

Zielona Góra słyszałem, że fajna, ale nie byłem. O Gorzowie nie wiem praktycznie nic, ale zjechaliśmy tam na stację w drodze na wakacje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Coś Ci napisze napisał:

Kocham morze bezwarunkowo ❤️

Wschód i zachód słońca nad morzem. 🙂  Szczególnie wschód jest piękny i taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Wschód oglądałam rzadziej, bo chyba ze dwa razy, ogarniał mnie wtedy niesamowity spokój. Przydałby mi się ten spokój teraz. 

Mi też. To było co prawda już dawno temu, na początku lipca, ale nie zapomniałem. O ile dobrze pamiętam to jeszcze przed 4:00 rano zaczynało świtać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×