Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rozczarowana222

Skasowane wiadomości

Polecane posty

musisz mieć dostęp jego telefonu zatwierdzić go w gogle, przyślą kod aktywacyjny będziesz tam dodawać.

Polecam w razie np zgubisz telefon można zablokować wysłać wiadomość zlokalizować , np jak ktoś ukradnie. 

Edytowano przez *Piotr*
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *Piotr* napisał:

skorzystaj z tego 🙂  będziesz miała historię każdego dnia, godzinę dokładny przebieg, w razie czego można namierzyć 

Jeszcze raz : mam włączyć mu internet, potem gps i wejść na tą stronę tak i zalogować się kontem google???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rozczarowana222 napisał:

Jeszcze raz : mam włączyć mu internet, potem gps i wejść na tą stronę tak i zalogować się kontem google???

 

najpierw załóż konto google, nawet teraz,  potem dodaj tam telefon werywfikacja przyjdzie smsem numerze musisz mieć dostęp do telefonu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz dodać parę telefonów nawet swój zobacz jak działa 🙂  tak samo jego dodaj 

ineternet i GPS jest poto aby dokładnie ten serwis wyznaczył jaka trasa była,

można nie włączać ale wtedy będzie namierzał po nadajnikach sieci komórkowej to niedokładne   moze być w promieniu 1 km, po internecie i GPS masz bardzo dokładna lokalizacje i przebieg.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *Piotr* napisał:

musisz mieć dostęp jego telefonu zatwierdzić go w gogle, przyślą kod aktywacyjny będziesz tam dodawać.

Dziękuję bardzo . Choć przyznam, że jestem mega upokorzona i upodlona tym, że mam kogoś szpiegować i też tym, że o nas piszę w necie. Nigdy tego nie robiłam, nigdy nawet z nikim źle nie rozmawiam na temat rodziny, bo też rodzinę mam akurat wspaniałą. Ale te całe zajście rozwaliło mnie na kawałki, bo też do silnych osób niestety nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, *Piotr* napisał:

możesz dodać parę telefonów nawet swój zobacz jak działa 🙂  tak samo jego dodaj 

Bóg zapłać dobry człowieku 😗 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rozczarowana222 napisał:

Dziękuję bardzo . Choć przyznam, że jestem mega upokorzona i upodlona tym, że mam kogoś szpiegować i też tym, że o nas piszę w necie. Nigdy tego nie robiłam, nigdy nawet z nikim źle nie rozmawiam na temat rodziny, bo też rodzinę mam akurat wspaniałą. Ale te całe zajście rozwaliło mnie na kawałki, bo też do silnych osób niestety nie należę.

może ale ten serwis mi pomógł jak zostawiłem telefon martwiłem się ktoś mi ukradł, bardzo przydatne dla potencjalnego złodzieja można namierzyć wysłać mu wiadomość z tego serwisu na telefon, zablokować tel.

Zastosowanie inne jest szczegółowe to korzystaj. 

Nawet wyświetla stan baterii ile zostało procent.

Edytowano przez *Piotr*
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiera historie, nawet z  na przykład lutego mozesz zobaczyć 🙂 gdzieś dalej był są wykresy ile trasy km przebył.

Fajne to.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *Piotr* napisał:

Zbiera historie, nawet z  na przykład lutego mozesz zobaczyć 🙂 gdzieś dalej był są wykresy ile trasy km przebył.

Fajne to.

Dzięki. Jak wróci spróbuję dodać jego telefon a wtedy przyjdzie kod na ten telefon. Problem w tym, że mam do niego dostęp tylko wtedy , gdy idzie do łazienki na chwilę, bo czasem zabiera go ze sobą. A jak bierze prysznic to ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rozczarowana222 napisał:

Dzięki. Jak wróci spróbuję dodać jego telefon a wtedy przyjdzie kod na ten telefon. Problem w tym, że mam do niego dostęp tylko wtedy , gdy idzie do łazienki na chwilę, bo czasem zabiera go ze sobą. A jak bierze prysznic to ekspresowo.

Najpierw wypróbuj na swoim zobaczysz co i jak potem dodanie następnego będziesz wiedziała.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, *Piotr* napisał:

Najpierw wypróbuj na swoim zobaczysz co i jak potem dodanie następnego będziesz wiedziała.

A co myślicie o tej historii z pokrowcem na łóżko??? Wiedziałam, że jest przepocony ale przecież i tak zawsze jest prześcieradło a tu takie porządki🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rozczarowana222 napisał:

A co myślicie o tej historii z pokrowcem na łóżko??? Wiedziałam, że jest przepocony ale przecież i tak zawsze jest prześcieradło a tu takie porządki🤢

dymał na tym pokrowcu 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, *Piotr* napisał:

dymał na tym pokrowcu 🤭

Ok. To było głupie pytanie. Nie drążę już tego bo to bez sensu. Ale dzięki za zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rozczarowana222 napisał:

Ok. To było głupie pytanie. Nie drążę już tego bo to bez sensu. Ale dzięki za zdanie.

Lepiej mieć dowody zazdrość chorobliwa tez jest nie dobra 😉  na zdrowiu się odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki kochliwy namów koleżankę przetestował będziesz wiedziała jaki egzemplarz  i relacje będziesz miała czy co tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Дядя стёпа napisał:

Ma 4 wyjścia.

d) nie grzebać w telefonie męża i nie szukać dziury w całym

A nawet 5 wyjść

e) nie bajtować na kafe

Jak odblokowałaś telefon męża, autorko? 😄

tak pisze z doświadczenia 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Дядя стёпа napisał:

Ma 4 wyjścia.

d) nie grzebać w telefonie męża i nie szukać dziury w całym

A nawet 5 wyjść

e) nie bajtować na kafe

Jak odblokowałaś telefon męża, autorko? 😄

Wiem jaki ma pin do telefonu, on sam mi go dał. Nie jest aż tak głupi, gdybym nie miała dostępu do jego telefonu, to wtedy mogłabym coś podejrzewać a on tego nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, *Piotr* napisał:

Taki kochliwy namów koleżankę przetestował będziesz wiedziała jaki egzemplarz  i relacje będziesz miała czy co tam chcesz.

Nie, raczej nie jest taki kochliwy, raczej podejrzewam że już sobie kogoś właśnie dawno wybrał. Tylko dobrze to ukrywa, zresztą jest bardzo inteligentny i dyplomatyczny, nie to co ja - od razu afera i wszystko na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Дядя стёпа napisał:

Ma 4 wyjścia.

d) nie grzebać w telefonie męża i nie szukać dziury w całym

A nawet 5 wyjść

e) nie bajtować na kafe

Jak odblokowałaś telefon męża, autorko? 😄

Ale to jest punkt b) - nic nie robić i tkwić w takim małżeństwie (coś ogólnie jedt nie zbyt dobrze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

Widzisz gdzie jest czy widzisz co robi? Haha, kurcze powinnam id dzis zostawiać tel w domu w niektórych sytuacjach:)

gdzie jest, aparat da się uruchomić zapewne tak ,  wyższa szkoła  trzeba telefon   zrotować  ukryć aplikacje uruchomioną, z kompa uruchamiamy aparat czy tam kamerkę, do takich zastosowań są specjalne kamery szpiegowskie na kartę sim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz,  u mnie same nudy,  nic ciekawego jestem tsk nudna jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No widzisz,  u mnie same nudy,  nic ciekawego jestem tsk nudna jak flaki z olejem

Masz potencjał w dobrym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 godzin temu, rozczarowana222 napisał:

Dokładnie, jego po prostu ostatnio nie ma. Wraca z pracy siedzi w domu, ale mam wrażenie, że jest za karę i mu przeszkadzamy. Wiem, że od dwóch lat ma w pracy non stop mega stres i  odpowiedzialność.  Razem to przeżywaliśmy i go wspierałam ale to chyba nie wyszło mi na dobre. Raz na tydzień czy dwa do czegoś między nami dojdzie ale to dlatego, że ja naciskam i się skarżę ( bo ja płonę a on niekoniecznie). A poza tym to śpimy na jednym łóżku. Każde na swojej bocznej krawędzi tak aby tylko się przypadkowo nie dotknąć. Między nami serio metr wolnej przestrzeni.....

Za szerokie łóżko macie🙂 Zacznij spać osobno, w innym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pari napisał:

Za szerokie łóżko macie🙂 Zacznij spać osobno, w innym pokoju.

To raczej słabe rozwiązanie ale może byłoby mu to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, rozczarowana222 napisał:

To raczej słabe rozwiązanie ale może byłoby mu to na rękę.

Skoro i tak nie dotykacie się, może dałoby mu to do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pari napisał:

Skoro i tak nie dotykacie się, może dałoby mu to do myślenia.

Może ale był czas, że on często sypiał sam a ja szłam do pokoju młodszego syna i z nim spał, bo bardzo bał się ciemności albo jak był chory. Myślę, że wolał spać sam.

Jednak od ostatniej afery coś zaskoczyło, chyba przemyślał to co powiedziałam, że albo w jedną albo w drugą stronę. Przytula mnie,  jakieś mizianki : ) w nocy w niedzielę i wczoraj, było bardzo fajnie. Może jednak zrobiłam aferę z byle czego. Jest facetem, ma oczy, mogą mu się podobać inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze to wasze malzenstwo sie po prostu troche wypalilo i ty stalas sie dla niego przezroczysta. I nawet jak staniesz nago na glowie, to nie bedzie dla niego zadnego szalu. Jestes chwilowo w impasie miedzy rozpacza i pocieszaniem sie. Taka sytuacja jest dla kobiety jednym wielkim upokorzeniem. I z takiej sytuacji nie ma na ogol dobrego i szybkiego wyjscia. Moze tez stres go troche zjada i do tego ta rytyno-nuda w domu popchnela go w "ramiona" innej, nowej kobiety. Tutaj szkoda czasu na wszelkie gierki i zabawy. Wam trzeba szczerej do bolu rozmowy. Trzeba wylozyc problem na stol i zastanowic sie co z tym zrobic. Bedziecie o swoje malzenstwo, i o siebie walczyc, czy oddajecie wszystko walkowerem. Moze warto zastanowic sie nad terapia malzenska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rozczarowana222 napisał:

Może ale był czas, że on często sypiał sam a ja szłam do pokoju młodszego syna i z nim spał, bo bardzo bał się ciemności albo jak był chory. Myślę, że wolał spać sam.

Jednak od ostatniej afery coś zaskoczyło, chyba przemyślał to co powiedziałam, że albo w jedną albo w drugą stronę. Przytula mnie,  jakieś mizianki : ) w nocy w niedzielę i wczoraj, było bardzo fajnie. Może jednak zrobiłam aferę z byle czego. Jest facetem, ma oczy, mogą mu się podobać inne kobiety.

facet siedzi w domu, jest jak najbardziej za Toba, nie rob z igly widly, moze i cos tam sobie popisali do raszpli, ale to nie oznacza konca swiata, facet ma swoje lata i moze to oznaka kryzysu wieku sredniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, LimBoska napisał:

To nic nie znaczy. Byłam w relacji, gdzie jednego dnia On klęczał przed żoną z kwiatami i przysięgał, że nigdy nic, a kilka godzin później uprawiał ze mną seks 🤷‍♀️ Oczywiście dla żony był milusi, kwiatki, seks, śniadanko do łóżka, prezent, zakupy... 

Bez powodu nie usuwa się wiadomości tylko od jednej osoby. 

To po co byłaś mu potrzebna, jakie sfery życia miał niezaspokojone?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2020 o 08:40, rozczarowana222 napisał:

Rozumiem, tylko to jest telefon służbowy, on nie płaci za żadne połączenia, pracuje w dużej firmie. Jak mam uzyskać billing??Nie wiem jak się do tego zabrać

W innym temacie znalazłam taki wpis :

"No więc postanowiłam, że i tak się dowiem co tam ma i jak spędza czas poza domem. Znalazłam kolesia, który rozpracował jego telefon zdalnie (przy okazji trafiłam na trzech oszustów, i straciłam kasę na dobre buty, ale było warto). Dostałam wszystkie jego wiadomości z smsów i połączenia. "

Może warto od tej strony spróbować ?  Mimo wszystko najgorsza pewność jest lepsza od ciągłej niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×