Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hedorivka

Jak byłam w związku to czułam spokój i motywację

Polecane posty

3 minuty temu, Hedorivka napisał:

Ale ja nie szukam! Mnie w szkole tyłu gnębilo albo wśród znajomych albo rodzina.

Mnie też gnębili wszyscy i co z tego? Patrzyłem jak koledzy grają w gałę, a ze mną nie chcieli nawet rozmawiać, bili mnie. I co teraz mam się zesr4ć pod siebie? Rodzina to samo, nie możesz obwiniać całego świata za swoje spier;dolenie. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Mnie też gnębili wszyscy i co z tego? Patrzyłem jak koledzy grają w gałę, a ze mną nie chcieli nawet rozmawiać, bili mnie. I co teraz mam się zesr4ć pod siebie? Rodzina to samo, nie możesz obwiniać całego świata za swoje spier;dolenie. 

Tak mnie kiedyś wku;rwił jeden bachor na podwórku, że mu zaje;bałem cegłą. Takie rzeczy się pamięta całe życie, Hedorivka znajdź w sobie koksa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Mnie też gnębili wszyscy i co z tego? Patrzyłem jak koledzy grają w gałę, a ze mną nie chcieli nawet rozmawiać, bili mnie. I co teraz mam się zesr4ć pod siebie? Rodzina to samo, nie możesz obwiniać całego świata za swoje spier;dolenie. 

Nie obwiniam, Jezu czemu Ty zupelnie inaczej to rozumiesz niż ja piszę. Uważam że jestem govvnem. Nikogo o to nie winie. Po prostu chciałabym być kimś lepszym ale nie wiem czy mnie kiedykolwiek będzie stac na tyle operacji plastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 godziny temu, BennieAndTheJets napisał:

Ja pier;dole skończ szukać facetów w końcu, zajmij się sobą. Albo jak już tak bardzo chcesz sobie spier;dolić życie to wyjdź za alkoholika DDA/DDD, który będzie Cię napier';dalał, nie rozmawiał z Tobą i traktował jak powietrze. :classic_love:

Co to za brednie. DDA /DDD to ktoś gorszy,  zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Nie obwiniam, Jezu czemu Ty zupelnie inaczej to rozumiesz niż ja piszę. Uważam że jestem govvnem. Nikogo o to nie winie. Po prostu chciałabym być kimś lepszym ale nie wiem czy mnie kiedykolwiek będzie stac na tyle operacji plastycznych

A TY CIĄGLE O WYGLĄDZIE JA PIER;DOLE jakby to było najważniejsze xD Jak się ogarniesz wewnętrznie to znajdziesz w końcu swojego amatora. Nie wiem jak można mieć takiego pier;dolca na punkcie wyglądu. Nie jesteś Freddie Kruger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 minuty temu, Hedorivka napisał:

 Uważam że jestem govvnem 

Noe mów tak.Co tak Ci się nie podoba w sobie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
5 minut temu, BennieAndTheJets napisał:

Ja jestem DDD i jestem gorszy xD

Co to jest  xD.Tez sobie wmawiasz ze jesteś gorszy, czy tak czujesz, czy tak Ci mówią?

Edytowano przez PNINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PNINA napisał:

Co to jest  xD.Tez sobie wmawiasz ze jesteś gorszy, czy tak czujes,z czy tak Ci mówią?

xD smiech to jest. Ja się czuję całe życie gorszy, nakładam maski, nie potrafię okazywać emocji w odpowiedni sposób i się wypier;dalam teraz na kafe jak Hedorivka, jestem gorszy 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

xD smiech to jest. Ja się czuję całe życie gorszy, nakładam maski, nie potrafię okazywać emocji w odpowiedni sposób i się wypier;dalam teraz na kafe jak Hedorivka, jestem gorszy 🤭

To ty tak czujesz. A pewnie jesteś wrażliwym. dobrym człowiekiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PNINA napisał:

To ty tak czujesz. A pewnie jesteś wrażliwym. dobrym człowiekiem 🙂

Za wrażliwym i popełniającym kupę błędów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
3 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Za wrażliwym i popełniającym kupę błędów. 

Śmiech wychodzi z klawiatury _ Dwukropek D

😄

Na błędach się uczymy. I wyciagamy wnioski. 

Edytowano przez PNINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

Wszyscy popełniamy błędy 

Wiadomo ale jedni popełniają je w gł'upszy sposób, powielając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Coś Ci napisze napisał:

Myślę, że wszyscy tak postępujemy, kiedyś to się zmieni, zruzumiesz, że nie chcesz tak żyć. 

Rozumiem to już dziś, rozumiem bardzo wiele, każdą zależność w moim mózgu, przyczynę i skutek. Człowiek to jedna, wielka, trudna do opanowania maszynka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, BennieAndTheJets napisał:

Mnie też gnębili wszyscy i co z tego? Patrzyłem jak koledzy grają w gałę, a ze mną nie chcieli nawet rozmawiać, bili mnie. I co teraz mam się zesr4ć pod siebie? Rodzina to samo, nie możesz obwiniać całego świata za swoje spier;dolenie. 

powiedział ci/peusz, który  sam codziennie ryczy i płakusia na kafe, jak to on ma źle 😄  jesteś 100 x gorszym płaczkiem i jęczybułą od niej, więc kogo ty chcesz pouczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Hedorivka napisał:

Tak właśnie powinnam ale nie mogę się zmotywować. Na logikę wszystko wiem a nie mam siły wstać z łóżka tylko leże cały dzien, oglądam seriale, nacinam sobie skórę, objadam się a potem wymiotuje. Biorę leki, chodzę do lekarza, do psychologa, do psychiatry, rozmawiam z przyjaciółmi a i tak co chwila spdadam na dno. Już nie wiem co mam więcej robić. Nie widzę dla siebie nadziei na bycie szczęśliwa. Jestem stara, brzydka i jest tylko coraz gorzej

Twoje życie w porównaniu do mojego to jest sielanka, bieg po łące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Hedorivka napisał:

Dzięki że to piszesz. Ja na logikę mam tego świadomość ale nie mogę się pogodzić z tym jaka jestem. Próbuje z całych sił wykorzystać swoją szansę ale ciągle upadam

 

Wiem, że masz tę świadomość bo jesteś inteligentną osobą. Niestety wadą takich ludzi jest to, że zbyt wiele od siebie wymagają, co często prowadzi do autodestrukcji. Samo to, że zdajesz sobie sprawę z problemu to już duży krok do przodu, teraz trzeba spróbować to wcielić w życie. Najważniejsze jest to, żeby sie nie pogrążać w czarnych myślach i nie dopuszczać do tego, zeby epizody depresyjne trwały długo. Jak Ci przyjdzie do głowy coś złego to staraj się odpędzać od siebie te demony. Zmiana mechanizmów pewnie trochę potrwa i od razu nie zauważysz poprawy ale warto zacząć od małych kroczków 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, gość_gość napisał:

powiedział ci/peusz, który  sam codziennie ryczy i płakusia na kafe, jak to on ma źle 😄  jesteś 100 x gorszym płaczkiem i jęczybułą od niej, więc kogo ty chcesz pouczać?

Ssij pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 godziny temu, gość_gość napisał:

tak, wiem, prawda boli cip.keuszu 😄  

Może jestem ci;peuszem ale z pewnością bardziej świadomym od Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2020 o 14:00, Hedorivka napisał:

Nie dałam i się zmył. Podszedł do mnie na imprezie u naszego przyjaciela i powiedział że to już koniec

to przynajmniej jeden twój sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×