Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia3099

Facet który nie chce pomagać w domu, doradźcie

Polecane posty

16 godzin temu, Kasia3099 napisał:

No jemu bałagan nie przeszkadza,potrafi przyjść brudny(naprawdę brudne ubrania) śmierdzący z pracy i położyć się na kocu na łóżku,skarpety śmierdzące walnąc obok,odkąd go opieprzam to kładzie się na dywanie,zamiast pójść się odrazu wykapać po pracy   ... mnie aż wstyd o tym pisać ,jemu zwyczajnie nie przeszkadza brud mam wrażenie,ja znowu lubię bardzo porządek,ład,lubię dobrze zgotowac,pieke bardzo dobrze,niektórzy mówią gdzie on taka dziewczynę znalazł ,ze nie ma już takich które są atrakcyjne ,świetnie,gotują,ogarną cały dom i ze się daje wziasc jemu pod nogi ... kocham go ale przeraża mnie ta „świetlana” przyszłość u jego boku... mam czasami wrażenie ze to człowiek niereformowalny ...  

No jeśli masz takie odczucia, to lepiej zastanowić się, czy na pewno chcesz spędzić resztę życia z człowiekiem, który je u ciebie wzbudza. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ma 30 lat , nie zmienisz go. 
Mamusia wychowala go na Pana Wielkiego , tego juz nie wyplenisz. 
jak ty z nim sypiasz jak on niedomyty i smierdzacy? 
Daj sobie spokoj- mamy tylko jedno zycie, nie warto zmarnowac Go na bycie sprzataczka. 
Uwierz mi , sa na swiecie faceci ktorzy szanuja kobiety, lataja ze sciera i odkurzaczem ... ktorych nie trzeba sie o nic prosic.

jestes mloda, nie marnuj zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Einefremde napisał:

Uwierz mi , sa na swiecie faceci ktorzy szanuja kobiety, lataja ze sciera i odkurzaczem ... ktorych nie trzeba sie o nic prosic.

Owszem są. Najczęściej są uznawani za niemęskich i kobiety ich nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Einefremde napisał:

On ma 30 lat , nie zmienisz go. 
Mamusia wychowala go na Pana Wielkiego , tego juz nie wyplenisz. 
jak ty z nim sypiasz jak on niedomyty i smierdzacy? 
Daj sobie spokoj- mamy tylko jedno zycie, nie warto zmarnowac Go na bycie sprzataczka. 
Uwierz mi , sa na swiecie faceci ktorzy szanuja kobiety, lataja ze sciera i odkurzaczem ... ktorych nie trzeba sie o nic prosic.

jestes mloda, nie marnuj zycia

Wiesz bez przesady,kąpie się codziennie bo inaczej bym go sama do łóżka nie wpuściła, tylko zwyczajnie w koło niego nie przeszkadza mu burdel i zadeklarował ze ma tyle pracy na codzień żebym wiedziała ze on domu jeszcze mi ogarniać nie będzie... 

ale dzięki za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zorya_grey napisał:

No jeśli masz takie odczucia, to lepiej zastanowić się, czy na pewno chcesz spędzić resztę życia z człowiekiem, który je u ciebie wzbudza. 

Zwyczajnie po ludzku się boje ... boje się ze ja będę musiała ogarniać wszystko ,robię to teraz,nie wiem na ile dam rade z nim „walczyć „ ,nie wiem jak dam rade gdy przyjdą dzieci ... coś jemu wytłumaczyć czy czegoś go nauczyć jest zwyczajnie ciężko ... nie wiem jego ojciec palcem nie tknął w domu ,nie gotował,nie sprzątał,fakt pracował ale w domu obowiązki wszystkie należą do matki ... i pewnie dlatego on tez tak uważa ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kasia3099 napisał:

coś jemu wytłumaczyć czy czegoś go nauczyć jest zwyczajnie ciężko ...

A nauczył się w ogóle czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Syfiarzy tym bardziej nie szanują 

I będziesz tak całe życie przemykać na paluszkach? Poza tym jaką masz pewność że on ciebie wogóle kocha? Przecież nie szanuję twojego zdania i twoich odczuć...jesteś pewna że on nie szuka darmowej służącej? Jesteś pewna że jak odmówisz wszelkich posług w domu to jego miłość nie pryśnie nagle? sprawdź na czym mu bardziej zależy,  na tobie, czy na obsłudze ...

No twierdzi ze kocha... czuje się przy nim ogólnie dobrze,jednak te nawyki które on ma ale i jego mama boje się ze ciężko mi będzie  wyplenić z niego pewne zachowania ... on kocha ale i wymaga napewno aby kobieta dbała o niego tak jak to robi matka,wiesz ja tez lubię coś zgotowac specjalnie dla niego co lubi,lubię ogólnie dbać o swojego faceta ale i w tym wszystkim oczekuje ze w pewnych obowiązkach domowych będę zwyczajnie mogła na niego liczyć i nie będą one spoczywały tylko na mnie.  A gdy powiedziałam ze nie sprzątał po sobie po obiedzie wcześniej tylko dopiero ja musiałam mu o tym powiedzieć  i ze ja nie mam zamiaru przejmować obowiązków mamy usłyszałam ze on z odkurzaczem tez biegac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×