Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Bylem na weselu.. czy ja jestem jakis dziwny?

Polecane posty

Nie lubie takich zabaw.. chcialem.jak najszybciej uciec. Kazdy chyba mial mnie za sztywniaka bo podchodzili do mnie i do dziewczyny i chodz zabaw sie. Choć ja tanczylem z nia. 

Dodatkowo wkurzalo mnie wiele.innych rzeczy.. niecierpie 18nastek, imprez , wesel...czemu jestem takim dziwakiem

Ktos tak ma ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mayor napisał:

Ktos tak ma ?

Nienawidzę tańczyć i nie ukrywam nie umiem, więc każda impreza, która opiera się na pląsach jest dla mnie katorgą. Jeśli miałabym iść na takie wydarzenie z facetem to pewnie bez marudzenia pójdę i będę bawić się, ale w duchu "byle do konca". Najgorsze jest to, że ja chyba jakieś fluidy niechęci do tańca wysyłam, bo jestem ciągle do niego proszona. Na ostatniej imprezie kumpel (niestety świetny tancerz) jak na złość zabrał mnie na środek kółeczka, uprzednio namierzając mnie do tańca poza salą. Z innymi splendami nie mam problemu.

U mnie powodem niechęci jest taniec, a u Ciebie? Po prostu ludzie? 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Nienawidzę tańczyć i nie ukrywam nie umiem, więc każda impreza, która opiera się na pląsach jest dla mnie katorgą. Jeśli miałabym iść na takie wydarzenie z facetem to pewnie bez marudzenia pójdę i będę bawić się, ale w duchu "byle do konca". Najgorsze jest to, że ja chyba jakieś fluidy niechęci do tańca wysyłam, bo jestem ciągle do niego proszona. Na ostatniej imprezie kumpel (niestety świetny tancerz) jak na złość zabrał mnie na środek kółeczka, uprzednio namierzając mnie do tańca poza salą. Z innymi splendami nie mam problemu.

U mnie powodem niechęci jest taniec, a u Ciebie? Po prostu ludzie? 

U mnie Takze taniec ale tez i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Mayor napisał:

U mnie Takze taniec ale tez i ludzie.

To po prostu nie idziesz i już. Po co zmuszać się jeśli źle czujesz się na takich zlotach? Tylko to trochę przykre, że ktoś chce cieszyć się z Tobą, a Ty odmawiasz. Jeśli jesteś zaproszony to jednak komuś zależy na Twojej obecności, więc Twoja niechęć do ludzi jest jednostronna. I tu pojawia się pytanie dlaczego? 😉

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ból dupy, bo boli Cię czyjeś  szczęście? 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Ostatnio sąsiadka zaprosiła na swoje wesele wszystkich z domu oprócz mnie, szczerze mówiąc to dobrze xD Wesel nie znoszę inne imprezki całkiem lubię. Oczywiście te, które sam sobie wybiorę. Muzyka i towarzystwo to bardzo wazne aspekty. Czas osiemnastek tez był super, jedna mi się nie podobała, bo mnie chciał gość pobić i musiałem w środku nocy uciekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
3 godziny temu, Electra napisał:

Nienawidzę tańczyć i nie ukrywam nie umiem, więc każda impreza, która opiera się na pląsach jest dla mnie katorgą. Jeśli miałabym iść na takie wydarzenie z facetem to pewnie bez marudzenia pójdę i będę bawić się, ale w duchu "byle do konca". Najgorsze jest to, że ja chyba jakieś fluidy niechęci do tańca wysyłam, bo jestem ciągle do niego proszona. Na ostatniej imprezie kumpel (niestety świetny tancerz) jak na złość zabrał mnie na środek kółeczka, uprzednio namierzając mnie do tańca poza salą. Z innymi splendami nie mam problemu.

U mnie powodem niechęci jest taniec, a u Ciebie? Po prostu ludzie? 

Ludzie docenią nawet gdy będziesz tańczyła jak paralityk. Taniec to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ludzie docenią nawet gdy będziesz tańczyła jak paralityk. Taniec to nie problem.

Nienawidzę, co Ci mam powiedzieć, ale jeśli np. moja przyjaciółka zaprosi mnie na weseli ho to pójdę i będę bawić się, bo wiem, że chce mnie w tym ważnym dniu obok i to jest najważniejsze. Ale taniec? Dramat🤪

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Electra napisał:

Nienawidzę, co Ci mam powiedzieć, ale jeśli np. moja przyjaciółka zaprosi mnie na weseli ho to pójdę i będę bawić się, bo wiem, że chce mnie w tym ważnym dniu życiu obok siebie i to jest najważniejsze. Ale taniec? Dramat🤪

Ja tam na wesela nie chodzę, w dodatku nawet nie mam na jakie 😆 Nie kręci Cię taniec z naje’banym wujem? No co Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze nie jesteś jedyny. Ja też wesela traktuje jak zło konieczne, a im jestem starsza to tym bardziej tego nienawidze, a najbardziej muzyki i tej specyficznej oprawy, a także to, że trzeba sie bawić z wujami, ciotkami i ludźmi z którymi nic mnie nie łączy a już na pewno nie na poziomie zabawy. Najgłupsze jest to, że jak sie chce załozyc rodzinę to para która chce zorganizowac z tego tytułu tylko obiad ma z tego powodu szereg problemów "no bo jak to tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Antak napisał:

zło konieczne

Nie chciałabym takiego gościa na swoim weselu.

9 minut temu, Antak napisał:

wujami, ciotkami i ludźmi z którymi nic mnie nie łączy a już na pewno nie na poziomie zabawy

A ja potrafię rozmawiać i bawić się ze wszystkimi. Niezły oszołom z Ciebie. Co mnie to interesuje kogo młoda para zaprosiła, nawet jeśli wychodzę z założenia, że na swoje zaprosiłabym tylko najbliższych. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×