Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Przesadzam czy nie?

Polecane posty

1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Znasz się na rzeczy😎

Dobra organizacja to kanapka zrobiona przed podróżą. Kawa w termosie i

bez i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jamuonmi napisał:

Dobra organizacja to kanapka zrobiona przed podróżą. Kawa w termosie i

bez i

Preferujesz wszystko co domowe, takie które dzieje się w czterech ścianach? A to co na zewnątrz to żarcie śmieciowe, nawet desery? Dobrze zrozumiałem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Preferujesz wszystko co domowe, takie które dzieje się w czterech ścianach? A to co na zewnątrz to żarcie śmieciowe, nawet desery? Dobrze zrozumiałem? 

Bez przesady. Trochę oszczędność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jamuonmi napisał:

Bez przesady. Trochę oszczędność. 

Jak wpadłem na pomysł by zacząć oszczędzać to mi okoliczności niejednokrotnie konto zdrenowały. Jak chciałem taniej to wyszło drożej. Morał sam się nasunął. Szkłem du/py nie wytrzesz. Już nie oszczędzam. Żyję spełniając swoje zachcianki. 

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Jak wpadłem na pomysł by zacząć oszczędność to mi okoliczności niejednokrotnie konto zdrenowały. Jak chciałem taniej to wyszło drożej. Morał sam się nasunął. Szkłem du/py nie wytrzesz. Już nie oszczędzam. Żyję spełniając swoje zachcianki. 

Odpowiem wieczorem. Jeśli temat będzie istniał,

Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Szybki deser na stojąco w bufecie dworcowym. 

Dobre porównanie. Ach te Twoje porównania. 🤣😂

Dla mnie to jak szybki numerek w windzie.Kobieta jedzie na 10 piętro, a facet wysiada na 6-tym i ucieka od mniej.Na 1-3 piętrze dobiera się do niej pożądliwie . Na 4-tym dochodzi do szybkiej konsumpcji.Na 5-tym się on pospiesznie ubiera.

Hmm..kobieta na 7-mym myśli:"W sumie,to dobrze, że spi/erd/ol/ił ode mnie(sorki za wulgaryzm, ale pomyślałam, że pasuje tutaj), bo nie rokowało to na przyszłość.Nawet nie pocałował mnie na pożegnanie.Co za, świnia. "Na 8-mym myśli tak:" Szkoda, bo jednak niezłego miał ptaka i nieźle ćwierkał".😉😊 Na 9-tym:"Tego kwiatu to pół światu.Gdzieś tam czeka na mnie ten jedyny i wymarzony.."Na 10-tym wysiada i się uśmiecha. Wchodzi do domu i zaczyna płakać. No.. i weź tu zrozum kobietę.🤔😬😉😃

Edytowano przez Greatpetla
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Greatpetla. Chciałem coś dopisać, ale chyba poprzestanę tylko na jednym zdaniu. Widzę, że z niejednego pieca chleb już jadłaś. 

Raczej słyszałam jak te bochenki się piekły 😉 od wielu moich koleżanek. 

Ja jestem twardą sztuką.Mnie trudno  uformować,a co dopiero upiec!Nie mam dużego doświadczenia. Jeśli już się piekę, to bardzo długo przy jednym piekarzu.. 😉

Śmiało! Wal! 😎Szczerze.. 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Greatpetla napisał:

Raczej słyszałam jak te bochenki się piekły 😉 od wielu moich koleżanek. 

Ja jestem twardą sztuką.Mnie trudno  uformować,a co dopiero upiec!Nie mam dużego doświadczenia. Jeśli już się piekę, to bardzo długo przy jednym piekarzu.. 😉

Czy praca w reklamie daje Ci maksimum zadowolenia? Niby prosto piszesz, trochę wręcz infantylnie [bez urazy, przepraszam], ale to działa podprogowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lola14 napisał:

No jak samotna kobieta to singiel chyba😁

Ale singielka nie musi być samotna (jest tylko sama - czytaj nie w związku). Podobnie jak mężatką może być samotna (chociaż ma męża). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Kultura

Gustuję zatem w chamach. 

Edytowano przez Electra
Swój do swego ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Czy praca w reklamie daje Ci maksimum zadowolenia? Niby prosto piszesz, trochę wręcz infantylnie [bez urazy, przepraszam], ale to działa podprogowo. 

Nie daje mi już zadowolenia, bo poznałam już tam wszystko, co da się poznać. Zatem nic nowego się nie nauczę,czyli prosto ujmując :nudna się stała. 

Dowaliłeś mi z tą infantylnościa prosto w serce. Strzała wciąż w nim tkwi i krwawię.Zatem znikam, by opatrzeć tę ranę.

Działanie podprogowe wpływa na nasze zachowanie. Udowodniono, że stojąc w korku i widząc reklamę np:"Zjedz banana, bedziesz zdrowszy" wpływa na nasze wybory. Będąc później w sklepie kupisz 2 kg bananów i zjesz, potem nie jednego banana , ale 3, by poczuć się lepiej. 

To tyle.Znikam.Przykro mi jakoś.Serio.

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Greatpetla. Przepraszam. Jedne przeprosiny bujają się na różowo. 

Przeprosiny przyjęte. 

Znikam na jakiś czas.Dłuższy. Dobrych dób życzę 😉

Ku refleksji.. :

"Dzieci patrzą na świat w wyjątkowy sposób, ponieważ są szczere, otwarte, ciekawe i nie ulegają wpływom stereotypów czy konwenansów. Liczne cytaty o dzieciach podkreślają, że dorośli powinni brać przykład z najmłodszych i inspirować się ich nieskrępowaną serdecznością.. "

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Szybki deser na stojąco w bufecie dworcowym. 

W bufecie dworcowym to najlepsze byly klopsy w sosie pomidorowym...czy jeszcze je podaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Greatpetla. Chciałem coś dopisać, ale chyba poprzestanę tylko na jednym zdaniu. Widzę, że z niejednego pieca chleb już jadłaś. 

Albo w niejednej windzie sie bzykales🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Greatpetla napisał:

Przeprosiny przyjęte. 

Znikam na jakiś czas.Dłuższy. Dobrych dób życzę 😉

Ku refleksji.. :

"Dzieci patrzą na świat w wyjątkowy sposób, ponieważ są szczere, otwarte, ciekawe i nie ulegają wpływom stereotypów czy konwenansów. Liczne cytaty o dzieciach podkreślają, że dorośli powinni brać przykład z najmłodszych i inspirować się ich nieskrępowaną serdecznością.. "

Co za bzdura. Dzieci sa okrutne. Dlatego gdyby ich przedszkolanki nie pilnowaly, to do godziny by sie pozabijaly - prawo silniejszego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Qwerty82 napisał:

Teraz przedszkola sa super widze na co dzien i slysze relacje dzieci. Jak ja chodzilam to jedyne co pamietam to bieda z nedza

Nie przecze ze sa super. Lepiej zorganizowane, zeby zaiteresowac I zajac dzieci. Co nie zmienia faktu, ze gdyby tego nie robic to pozabijalyby sie do godziny😁. Smiesza mnie farmazony o anielskiej dobroci dzieci -jako takiej😁. Zagryzly by sie jak psiaki z roznych miotow gdyby mogly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Jak wpadłem na pomysł by zacząć oszczędzać to mi okoliczności niejednokrotnie konto zdrenowały. Jak chciałem taniej to wyszło drożej. Morał sam się nasunął. Szkłem du/py nie wytrzesz. Już nie oszczędzam. Żyję spełniając swoje zachcianki. 

Żyję nie tylko dla siebie, więc wszystko dzielę przynajmniej na pół.

Idąc myślą.. o tym co będzie a nie co jest (bo wiem co jest) wolę oszczędzać. Dając życie wiążę się z zobowiązaniem, na całe życie.

Ale rozumiem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lola14 napisał:

Co za bzdura. Dzieci sa okrutne. Dlatego gdyby ich przedszkolanki nie pilnowaly, to do godziny by sie pozabijaly - prawo silniejszego 😁

Chodzi o uśmiech dziecka. Dziecko cieszy nawet małe zielone piórko. Dorosły musi mieć produkcję tych piórek itd. Taki prosty przykład dałam,bo w prostocie tkwi całe piękno. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Greatpetla napisał:

Chodzi o uśmiech dziecka. Dziecko cieszy nawet małe zielone piórko. Dorosły musi mieć produkcję tych piórek itd. Taki prosty przykład dałam,bo w prostocie tkwi całe piękno. 

Za duzo ogladasz telewizji😁. Dziecko niewinnie usmiechnie sie na widok zielonego piorka, a pozniej z rozkosza wyrwie kolejne z zyjacego ptaszka, I bedzie z rowna radoscia przygladac sie jak ptaszek wrzeszczy z bolu. Tak wyglada rzeczywistosc. Dopiero przez wychowanie uczymy malych ludzi humanitaryzmu (ze zmiennym powidzeniem oczywiscie)😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×