Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antybakteria

Seks oralny, zachowanie, reakcje

Polecane posty

Cześć

Uwielbiam jak mi kobieta robi loda. Nigdy nie miałem z tym problemu ale ostatnio zaczem się zastanawiać, bo podczas oralu trochę odpływam. Nie że dochodzę zaraz ale doznaje mega dużo relaksu, spokoju, itd troszkę postekam, pomrucze, itp. Zastanawiam się tylko, czy lubicie lub chciałybyście usłyszeć ewentualne prośby czy zwolnić, przyspieszyć, possac w danej chwili itd. A może jakieś słowo typu "ale mi dobrze", "uwielbiam twoje usta", itp? A może coś innego?

Czy podczas stosunku preferujecie delikatne odzywki czy raczej żeby mówić potocznie/zrozumiale?

Nie wiem w ogóle skąd mi się to wzięło, ale siedzi mi w głowie.

wiem że każdy z nas jest indywidualny i może widzieć to inaczej, ale może coś wywnioskujemy wspólnie

Oczywiście w drugą stronę też pytam o to samo, tzn czy podczas "minetki" chcecie usłyszeć "czy tak jest dobrze", "czy chcesz żebym coś zmienił" itd.

Pozdrawiam i upojnych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaję bardziej pokazywanie niż mówienie. Słowa czasem nie wyrażą tego, jak chcemy być dotykani. Łatwiej chwycić za rękę i pokazać, niż szukać odpowiednio dobranych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..moj maz lubi nie raz po prostu polezec i mruczec, ja robie mu loda a gdy chce mocniej lub glebiej to np. przytrzymuje mi glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od kobiety, wystarczy, ze zapytasz swojej zamiast nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka, bo każdy jest inny. Jeden lubi to, drugi tamto, a trzeci nie lubi wcale.

Jeżeli chodzi o mnie to lubię jak facet że tak to ujmę brzydko się odzywa jak to robię. Do tego jak dociśnie ręką moją głowę to mnie bardzo podnieca, czyli preferuję po prostu ostrzejszą zabawę.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam robic. I wolę jak facet mówi mi czy podoba mu się czy nie, jak ponoszą go emocje i przyciska mi głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyraz twarzy i mowa ciała kobiety podczas seksu oralnego jest ważna i jeśli widać zaangażowanie to jest to dodatkowy afrodyzjak.  Jeśli natomiast widać wstręt albo znudzenie to działa to negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2020 o 19:45, KorpoSzynszyla napisał:

wtedy mówisz że zapłacisz ekstra i od razu inne podejście 

raczej tak bardzo tego nie zmieni. Ale jeśli to prostytutka można przejść na seks dopochwowy na pieska i nie będzie trzeba oglądać jej reakcji na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię to robić, ale też chcę widzieć (i słyszeć entuzjazm). Bywały sytuacje przeciągające się w czasie, że cicho jak makiem zasiał, a ja myślałam, że mi pół twarzy odpadnie. Jeśli coś robię nie tak, to wolę dostać jasne wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Onkosfera napisał:

Ja lubię to robić, ale też chcę widzieć (i słyszeć entuzjazm). Bywały sytuacje przeciągające się w czasie, że cicho jak makiem zasiał, a ja myślałam, że mi pół twarzy odpadnie. Jeśli coś robię nie tak, to wolę dostać jasne wskazówki.

u mnie widać zadowolenie. I sygnalizuję wytrysk aby kobieta miała wybór czy chce do ust czy jednak woli na zewnątrz - chyba, że na wstępie powie, że chce finał w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

sygnalizuję wytrysk aby kobieta miała wybór czy chce do ust czy jednak woli na zewnątrz - chyba, że na wstępie powie, że chce finał w ustach

Całe życie tak robiłem ale ostatnio przestałem. W ten sposób nie jest się sobą. Nie da się całkiem wyluzować bo trzeba się kontrolować. Ona wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. mężczyźni powinni sobie uświadomić, że kobiety nie mają fiuta i z natury nie rodzą się specjalistkami od lodów. Bardzo ważną rzeczą są wskazówki. Ja osobiście lubie gdy facet powie mi "o ... tak mi dobrze!", lub gdy złapie mnie za głowę i dociśnie bym wzięła całego fiuta do buzi. Nie należę do osób zboczonych, ale lubię wiedzieć co robić by mój facet czuł 100% rozkoszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2020 o 23:26, PrawiczekPzn napisał:

JA ostrzegać nie mogę, bo film mi się łatwo urywa....

to jest oczywiście głupie wyjaśnienie. Oczywiście, że w trakcie orgazmu czasami trudno zapanować ale każdy, troszkę doświadczony mężczyzna czuje kiedy będzie wytrysk. Bardzo młodzi nastolatkowie nie potrafią rzeczywiście kontrolować i czasami zdarza się ... uuups ... miało nie strzelić a strzeliło ale po wieku nastoletnim facet wie... i wtedy można zasygnalizować to kobiecie a ona może podjąć decyzję. Zawsze może w tym momencie lizać jak na obrazku, czyli tak, że sperma strzeli na zewnątrz.

https://pbs.twimg.com/profile_images/1108886043388833792/wbZ-dcQj_400x400.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×