Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
4 z przodu

Czego żałuje jako człowiek troche wiekowy

Polecane posty

chlania i imprezowania, płacenia za i poświęcania się dla kobiet które tego nie doceniały, kupowanie im prezentów i nieraz wybawianie ich z tarapatów, oraz nadmiernych godzin w pracy z których jedynie była kasa, oraz picia coca coli i innych syfów oraz jedzenia troche fast foodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, oinky napisał:

hedonista chcialby zostac mnichem?

Nigdy nie byłaś młoda? Jako młode dziewczę byłam zdolna, nie potrzebowałam zakuwać i czas spędzałam codziennie na spotkaniach ze znajomymi, miałam ich bardzo wielu. Często na imprezach czy domówkach weekendowych chlalam z chłopakami. Bardzo często w małych ilościach, zdarzyło się że przesadziłam. Uczyłam się, dorabiałam, miałam faceta. Trzy światy, mnóstwo znajomych. Wierz mi, że niejedna abstynencka kujonka z nosem w książkach więcej w życiu nagrzeszyła niż ja. Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach, bo można się konkretnie przejechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Było minęło, przynajmniej masz co wspominać. Nie zaluj#

mogły się sprawy inaczej potoczyć i też by było co wspominać, ale młody wiek to największa głupota niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

A może to jest tak, że się potoczyło tak jak miało! 

doświadczenie to najlepszy nauczyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 4 z przodu napisał:

chlania i imprezowania, płacenia za i poświęcania się dla kobiet które tego nie doceniały, kupowanie im prezentów i nieraz wybawianie ich z tarapatów, oraz nadmiernych godzin w pracy z których jedynie była kasa, oraz picia coca coli i innych syfów oraz jedzenia troche fast foodów

Czyli jesteś materialista i żałujesz, że nie zainwestowałeś w... no właśnie w co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinky napisał:

Nie, nie o to chodzi. Dziwi mnie, ze czlowiek zaluje. Nabroil, ale dzieki temu sobie cos uswiadomil. Ja tam niczego nie chce zalowac. Chyba ze narobil 10 dzieci i nie stac go na alimenty.

Jeśli dawały, bo chciały, on brał bo dostawał to dla mnie nie ma problemu. Gorzej jak bawił się uczuciami i grał na emocjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Jeśli dawały, bo chciały, on brał bo dostawał to dla mnie nie ma problemu. Gorzej jak bawił się uczuciami i grał na emocjach. 

Pierdykłam wątki, wiesz do czego to było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Działka napisał:

Czyli jesteś materialista i żałujesz, że nie zainwestowałeś w... no właśnie w co?

w akcje Amazon w roku 2001

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2020 o 00:17, 4 z przodu napisał:

chlania i imprezowania, płacenia za i poświęcania się dla kobiet które tego nie doceniały, kupowanie im prezentów i nieraz wybawianie ich z tarapatów, oraz nadmiernych godzin w pracy z których jedynie była kasa, oraz picia coca coli i innych syfów oraz jedzenia troche fast foodów

Spróbowałeś, doświadczyłeś,wyciągnąłeś wnioski, żyjesz dalej,moze juz inaczej. Najważniejsze żebyś się teraz dobrze czuł. I jeśli już wspominasz  to też to co było dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Teletubisiemuwiompapa napisał:

Żałuję tego, że zawsze martwiłam się (I w sumie do tej pory martwię się) co ludzie o mnie myślą, chciałam by wszyscy mnie lubili, wiecznie się zastanawiałam co inni o mnie myślą. Najlepsze lata życia upłynęły mi na kreowaniu sobie problemów na siłę. 

to bardzo przykre, niestety to programowanie systemowe pozbawiło cie najlepszych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2020 o 05:19, Electra napisał:

 Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach, bo można się konkretnie przejechać. 

To akurat nikogo nie obchodzi, bo kto by się przejmował tym, że może się pomylić? Ważne,  że może ocenić negatywnie lub obgadać.😛 Stąd bierze się internetowy hejt między innymi.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 4 z przodu napisał:

w akcje Amazon w roku 2001

Mam to samo, choć nasza siła nabywcza różniła się istotnie 😅, to nieważne, bo akcje firmy kosztowały jakieś grosze...🙂, ale dziś....😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

To akurat nikogo nie obchodzi, bo kto by się przejmował tym, że może się pomylić? Ważne,  że może ocenić negatywnie lub obgadać.😛 Stąd bierze się internetowy hejt między innymi.😉

jaki hejt, jest kulturalna dyskusja, nieraz komuś prawda przeszkodzi to potem nadaje by się nie przyznać do tego, tak jak fakt że wyzwolone panny to tak naprawde pionki w systemie demoralizacji społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, kaspej napisał:

jaki hejt, jest kulturalna dyskusja, nieraz komuś prawda przeszkodzi to potem nadaje by się nie przyznać do tego, tak jak fakt że wyzwolone panny to tak naprawde pionki w systemie demoralizacji społecznej

Nie mówię tutaj i teraz tylko ogólnie. 

A wyzwoleni panicze nie są zdrmoralizowani, tylko takie panny?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Nie mówię tutaj i teraz tylko ogólnie. 

A wyzwoleni panicze nie są zdrmoralizowani, tylko takie panny?🙂

nie ma nic takiego jak wyzwoleni panicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale oczywiście, demoralizacja społeczeństwa to sposób na odciągnięcie go od spraw ważnych. Natomiast sam seks to nie wszystko, jest jeszcze, alkohol, hazard i narkotyki. Poza tym, wątpię że Ci, którzy nami rządzą zza kuluarów są zdyscyplinowani i nie używają...;) Co więcej, uważam że to właśnie oni w tym przodują. A skłonność do seksu kobiet niczym nie różni się od męskiej,  ba to często mężczyźni zajmują się handlem żywym towarem, otwierają domy publiczne, namawiają kobiety do nieżądu kusząc je łatwym zarobkiem lub co gorsza zmuszają je. W dyskotekach zaliczający dziewczynę chłopak nie jest rozliczamy z chęci otrzymania ekspresowej gratyfikacji cielesnej,  dziewczyna natomiast tak.  Facet płacący za nieżąd nie jest zły, zła jest kobieta, która wzięła za to pieniądze... Dlaczego? Skoro mamy oceniać to oceniajmy sprawiedliwie.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się swoimi błędami. Ja ich nie popełnię. Kobiety nie jednego chłopa zniszczyły, trzeba na nie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tatra napisał:

Dzięki za podzielenie się swoimi błędami. Ja ich nie popełnię. Kobiety nie jednego chłopa zniszczyły, trzeba na nie uważać.

A chłopy nie jedną babę niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym umierała w tym momencie załowałabym jednego...😔 że nie zobaczyłam się na żywo z kimś zupełnie wyjątkowym, z kimś niesamowicie kochanym i cudownym... To byłoby straszne, gdybyśmy nigdy się nie spotkali.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Gdybym umierała w tym momencie załowałabym jednego...😔 że nie zobaczyłam się na żywo z kimś zupełnie wyjątkowym, z kimś niesamowicie kochanym i cudownym... To byłoby straszne, gdybyśmy nigdy się nie spotkali.😭

kto to jest 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×