Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius nie dal mi od miesiaca zadnej czerwonej

Polecane posty

3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Ja jestem wulgarna. Nie dopisuj sobie ideologii buko bambuko. Najgorszy troll ewer

Sama sie narzucasz to masz jak masz👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lola14 napisał:

E tam, zadna piekna. Jeszcze na wiosne skamlala ze nie zwraca na nia uwagi (to znaczy Ona sobie wmawia ze on tak udaje ze mu na niej nie zalezy). I ze na takie glebokie rzeczy potrzeba czasu🤔 lat🤔😁. Infantylne dziewcze I tyle. Niech by chodziaz mloda byla, ale z postow pamietam ze jest po 30tce😁😁

I opowiedzialas swoja historie zycia wmawiajac ze to ja tak mam i jak to facet ci dawal zludne nadzieje i wstydzil sie ciebie tj. pewnie mial cie do zabawy a oficjalnie inna? Teraz czujesz ze sie osmieszylas i dalas wykorzystac wiec chcialabys i pragniesz zniszczyc moje marzenia bo sama czujes sie nikim ? Och jak mi przykro ze nie traktowal powaznie narzucajacego sie babska ktore narzuca sie mnie od maja 2020. Mowie ci 1000 razy zebys nie pisala do mnie a ty jak nakrecona w kolko to samo opowiadasz swoja historie zycia ze facet cie nie chcial a ty mu na sile pisalas i pisalas i chcialas uczuc. Prawde mowiac sama zasluzylas na to swoim narzucaniem ze potraktowal cie jak potraktowal 😀😎 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Zasadniczo to ciebie tez mam w kiszce stolcowej. 

A ja sie splakalam narzucajacym sie babskiem lolobuca narzucajaca mi sie od maja 2020. Bardzo sie przejelam 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, oinky napisał:

niech sobie autorka pisze co chce wy mozecie ludzi gnebic i grzebac w kupie to ona moze sobie marzyc wolny kraj jprdl

Jak widac sa ludzie ktorzy nie pozwola Ci marzyc 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Sprdalaj tępa dzido szukac koleżanek na swoim poziomie. 

Odejdziesz stad czy chcesz czy nie chcesz narzucajaca sie babo tak bedziesz miec mnie dosc bo sama zaczelas i mi sie narzucasz od maja a ja cie nienawidze czytac i nie zycze sobie twoich daremnych postow w moich topikach wiec odczep sie bo ze mna niestety nie wygrasz. Mozesz sobie pomarzyc. Pozwalam ci 😎👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Bo trolowac tez trzeba umieć. 

Ty zdecydowanie nie umiesz wiec musisz stad odejsc bawic sie kubraczkiem z drutow ktorymi sie bawilas do swoich topikow o kotach. 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Ja w tej telenoweli gram jedynie epizod zwłok. 

Ty nie grasz tylko jestes zawzietym zawistnym rozgoryczonym narzucajacym sie babskiem ktorego wszyscy maja dosc👋 a ty uwazasz ze jestes fajna 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Lola14 napisał:

E tam, zadna piekna. Jeszcze na wiosne skamlala ze nie zwraca na nia uwagi (to znaczy Ona sobie wmawia ze on tak udaje ze mu na niej nie zalezy). I ze na takie glebokie rzeczy potrzeba czasu🤔 lat🤔😁. Infantylne dziewcze I tyle. Niech by chodziaz mloda byla, ale z postow pamietam ze jest po 30tce😁😁

I na koniec wieczoru mam dla ciebie jeszcze gorsza wiadomosc ze jest mnostwo piekniejszych od ciebie kobiet oraz mlodszych. I im tez bedziesz nagadywac ze facet ich nie chce i mu nie zalezy? Hehe stracisz cale zycie tylko na to zeby kazdej mlodej pieknej kobiecie wmawiac ze facetowi na niej nie zalezy 😀? Zycze powodzenia w tej misji lolobuko😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Teraz to ty mnie się narzucasz cytując wypowiedz która nie była skierowana do ciebie. Na mnie nie działają takie tanie chwyty. 

To wyjdz i nie rob off topa bo inaczej bede psuc ci humor codziennie. Im bardziej bedziesz w moim topie natretna tym gorzej dla ciebie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Teraz to ty mnie się narzucasz cytując wypowiedz która nie była skierowana do ciebie. Na mnie nie działają takie tanie chwyty. 

To nie jest twoj topik wiec narzucajaca sie babo narzucasz sie swoim jestestwem. Dziwie sie ze zaden facet nie dal ci jeszcze w buke a moze juz dal i dlatego czujesz sie upokorzona wiec chcesz swoja frustracje wyladowywac na mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Zamiast offtopa mogę dac ci w dupe kopa. 

Jestes taka grozna az zamkna cie w zakladzie dla oblakanych bo psychika co siadzie ze mnie Kicius kocha a ciebie nikt nie chce i mam to co piszesz gleboko w nosie😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oinky napisał:

Pisze nie dal czerwonej rozy a te tyle musza pitolic i co to ma na celu, jakas cenzura czy jak

Lolobuka nie moze zniesc ze ktos dostal czerwona roze. Ot i tyle 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Niburdiama napisał:

I opowiedzialas swoja historie zycia wmawiajac ze to ja tak mam i jak to facet ci dawal zludne nadzieje i wstydzil sie ciebie tj. pewnie mial cie do zabawy a oficjalnie inna? Teraz czujesz ze sie osmieszylas i dalas wykorzystac wiec chcialabys i pragniesz zniszczyc moje marzenia bo sama czujes sie nikim ? Och jak mi przykro ze nie traktowal powaznie narzucajacego sie babska ktore narzuca sie mnie od maja 2020. Mowie ci 1000 razy zebys nie pisala do mnie a ty jak nakrecona w kolko to samo opowiadasz swoja historie zycia ze facet cie nie chcial a ty mu na sile pisalas i pisalas i chcialas uczuc. Prawde mowiac sama zasluzylas na to swoim narzucaniem ze potraktowal cie jak potraktowal 😀😎 

Ze tez ziemia nosi takie glupie dziewuszki 😁😁. Nie dziwne ze kitek cie nie chce. Kto by w domu chcial trzymac taka podstarzala infantylna naiwniare😁😁🤔. I skad ci przyszlo do glowy ze kiedykolwiek jakis facet mnie nie chcial? Hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Jestem mężczyzna udającym kobietę. I chciałbym zobaczyć twoje piersi. 

To zmien nick na: Lolobuk chce ogladac twoje schaby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lola14 napisał:

Ze tez ziemia nosi takie glupie dziewuszki 😁😁. Nie dziwne ze kitek cie nie chce. Kto by w domu chcial trzymac taka podstarzala infantylna naiwniare😁😁🤔. I skad ci przyszlo do glowy ze kiedykolwiek jakis facet mnie nie chcial? Hehe,

Bo probujesz natretnie wmowic mi ze nie ma Kiciusia? Zamiast tulic teraz do faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Nasza pusia po prostu myśli ze pocisk do kobiety ze nikt je nie chce to detonacja która jej łeb rozprdoli a tu taki chooj w taki deszcz. 

A jednak boli bo piszesz jak nakrecona 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinky napisał:

Czyli jak czlowiek wszystko orzezyje i jest madry to bedzie obrazal przypadkowych ludzi super nie chce takiej madrosci

Na to wyglada. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

To nie jest twoj topik wiec narzucajaca sie babo narzucasz sie swoim jestestwem. Dziwie sie ze zaden facet nie dal ci jeszcze w buke a moze juz dal i dlatego czujesz sie upokorzona wiec chcesz swoja frustracje wyladowywac na mnie? 

Sama sie prosisz zeby toba potrzasnac😁. Choc Mysle ze akurat tu jestes beznadziejnym przypadkiem🤔😁. To naprawde musi byc upokarajace lazic jak ty latami za chlopakiem I dopraszac sie o byle ochlip uwagi. Zenada😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Lola14 napisał:

Jeeessuu , co ty wygadujesz? Kto moglby byc zazdrosny o taka zlamdajaca kobiete? Nie pamietasz juz jak miesiacami wmawialas Imtheone ze to ty jestes Kicia😁😁

Ktos tu chyba stracil kontakt z rzeczywistoscia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Złapała naiwna frajera i pewnie myśli ze każda jej zazdrości. ... pęka wszystkim dosłownie. 

Bo zazdroscisz lolobuko. I kazdy to widzi bardzo wyraznie. Bardzo mnie to cieszy ze cie to boli. W koncu po to to robie zeby cie bolalo bo myslisz ze mnie zniszczysz swoimi dziecinnymi sztuczkami 😁 jak z kilku nickow mi wmowisz ze Kicius mnie nie kocha to nawet najwieksza bzdura stanie sie prawda a ty zadwolona z siebie powiesz sama do siebie: jak ja nie mam nikogo to mlode i piekne tez niech nie maja 😀 tak to sobie wymyslilas lolobuko? Hehe smiechowe

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Bo probujesz natretnie wmowic mi ze nie ma Kiciusia? Zamiast tulic teraz do faceta? 

Teraz sie tulic? Pogielo cie? Ja w pracy jeszcze jestem i u mnie nie noc jeszcze😁A ty widac sama...I kitek nawet nie zadzwonil...jak zwykle🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lola14 napisał:

Teraz sie tulic? Pogielo cie? Ja w pracy jeszcze jestem i u mnie nie noc jeszcze😁A ty widac sama...I kitek nawet nie zadzwonil...jak zwykle🤔

Do ciebie nie zadzwonil do pracy dlatego mi wmawiasz ze do mnie nie zadzwonil? Smiechowe 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Boli mje tu meow meow

To skocz pod zimny prysznic zazyj zimnej wody dla ochlody 😎😀

Za bardzo sie nakrecasz zeby sie poznecac, lecz twoje kocie kopy trafiaja prosto do twojej zopy. 👋

I cala spuchnieta ze zlosci od zalu, 

Frustracji i desperacji wymiekasz pomalu

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Bardzo mnie boli gdy bezbek głupoty prdoli. 

Bardzo mnie smieszy gdy bezbek ze swej bezbeki sie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lola14 napisał:

Sama sie prosisz zeby toba potrzasnac😁. Choc Mysle ze akurat tu jestes beznadziejnym przypadkiem🤔😁. To naprawde musi byc upokarajace lazic jak ty latami za chlopakiem I dopraszac sie o byle ochlip uwagi. Zenada😁

To musi byc upokarzajace jak latami narzucalas sie chlopakowi jak i mnie narzucasz od maja 2020 i jak narzucasz sie zapewne mlodym pieknym dziewczynom ze ich chlopaki ich nie kochaja i wszyscy kreca z ciebie beke xd ? Zgadza sie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Śmiech to przez łzy bo szczerzysz swe kły jak bezbek zły 

Smiech przez lzy bo lolobuka potyrana bywala z rana, a teraz i z wieczora jak wieczorna pora. 

Beka XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Z kulek ci powroze gdy kupisz mi czerwono róże ~Rubinamaid

Z kulek mi powrozysz ze lolobuka wie ze kitek nie kocha mnie 😎oh yeah 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Moje schaby nie są do zabawy. Pokaz pusie ty lamusie. 

 Im bardziej wulgaryzujesz tym zylka ci bardziej pulsuje 😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×