Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik27

Żadna nie chce dać szansy na rozmowę.

Polecane posty

5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Bo mnie nie znają i nie chcą poznać.

Zlituj się nade mną... 🙏 Jesteś najwidoczniej mniej ciekawy niż wskazuje na to Twoja samoocena. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Zlituj się nade mną... 🙏 Jesteś najwidoczniej mniej ciekawy niż wskazuje na to Twoja samoocena. 

Jakoś osoby, które poznały mnie bliżej, twierdzą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Jakoś osoby, które poznały mnie bliżej, twierdzą inaczej.

Czyli są osoby, które poznały Cię bliżej. Musisz robić choojowe pierwsze wrażenie 😝 To trochę jak ja😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Czyli są osoby, które poznały Cię bliżej.

Ale są to osoby poznane przypadkiem lub te, z którymi pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ale są to osoby poznane przypadkiem lub te, z którymi pracowałem.

A jaka jest inna kategoria ludzi? Ja przez swoją otwartość i wygadanie, poczucie humoru i niepoważność nieraz zostałam odebrana jak przygłupie dziewczę, które trzeba będzie odklejać od każdego faceta. Atencjuszka, flirciara, bajer Antka. Pfff... Jeśli ktoś kieruje się pozorami i wyobrażeniami na mój temat to nie jest to moim problemem. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Niejednokrotnie sam pisal, ze grubszej czy mniej urodziwej nie chce. Mister sie znalazl 😕

Mniej urodziwa jak najbardziej może być. Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie pisałem.

28 minut temu, Poetka napisał:

Nie dosc, ze mister to jeszcze ekspert od ambitnych tematow, ktory od roku nie pisze o niczym innym niz to, ze kobiety go nie chca. 

Na żywo mam wiele tematów do rozmowy. Ale kafe to forum uczuciowe, więc nic dziwnego, że rozmowa toczy się ciągle na ten sam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech biorą takie które nikt nie chce, oni chcą księżniczki ładne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Poetka napisał:

Pisales pisales ze paszczurem byc nie moze tak jak AntyBazyl twierdzi.

Pisałem, że nie chcę otyłej, bo sam nie jestem otyły. Naprawdę niewiele kobiet jest aż tak brzydkich, bym nie był nimi zainteresowany. Ale nawet jakbym taką chciał, to nic by to nie zmieniło, bo te brzydkie też mnie nie chcą.

4 minuty temu, Poetka napisał:

Masz tak wiele tematow, ze smecisz tutaj tylko o jednym przez kilka tysięcy odpowiedzi i to kobiety nazywasz monotematycznymi. Ocknij sie czlowieku w koncu

Na forum o związkach i relacjach międzyludzkich pisze się o związkach i relacjach międzyludzkich, tak jak na forum o górach pisze się o górach, a na forum wędkarskim porusza się tematy związane z wędkarstwem, więc chyba oczywiste, że ciągle piszę to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Pisałem, że nie chcę otyłej, bo sam nie jestem otyły. Naprawdę niewiele kobiet jest aż tak brzydkich, bym nie był nimi zainteresowany. Ale nawet jakbym taką chciał, to nic by to nie zmieniło, bo te brzydkie też mnie nie chcą.

Na forum o związkach i relacjach międzyludzkich pisze się o związkach i relacjach międzyludzkich, tak jak na forum o górach pisze się o górach, a na forum wędkarskim porusza się tematy związane z wędkarstwem, więc chyba oczywiste, że ciągle piszę to samo.

Znajdź sobie ktòra jest też umusłowa będzie rozkminać analizować ciebie.

Nie chcesz takiej chcesz normalną która takiego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Znajdź sobie ktòra jest też umusłowa będzie rozkminać analizować ciebie.

Ok, tylko gdzie?

3 minuty temu, Poetka napisał:

Chyba dla osoby monotematycznej, ktora nie ma nic do powiedzenia.

Nie. Na forum o górach piszę o górach, a na forum o związkach piszę o związkach.

Zapraszam do spotkania w cztery oczy, zobaczysz, że mam wiele tematów do rozmowy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ok, tylko gdzie?

Nie. Na forum o górach piszę o górach, a na forum o związkach piszę o związkach.

Zapraszam do spotkania w cztery oczy, zobaczysz, że mam wiele tematów do rozmowy 😉

Gdzie? proponował stowarzyszenia niepełnosprawnych, sprawnych inaczej. Ktoś jest np głuchy, nie mowa bierze przeważnie taką samą przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Dla takich brzydka to po prostu normalna dziewczyna, trochę mniej urodziwa niz modelka.

Bzdura. Normalna to normalna, a brzydka to brzydka.

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Niejednokrotnie pisałeś, że brzydkiej nie chcesz bo sam brzydki nie jestes.

Nie, pisałem tylko o otyłych.

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Wiadomo, ze podobają ci się ładne i szczupłe i za takimi płaczesz.

No każdemu podobają się ładne osoby, to oczywiste. Ale naprawdę niewiele jest kobiet, którymi nie byłbym w ogóle zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Pisałem, że nie chcę otyłej, bo sam nie jestem otyły. Naprawdę niewiele kobiet jest aż tak brzydkich, bym nie był nimi zainteresowany. Ale nawet jakbym taką chciał, to nic by to nie zmieniło, bo te brzydkie też mnie nie chcą.

Na forum o związkach i relacjach międzyludzkich pisze się o związkach i relacjach międzyludzkich, tak jak na forum o górach pisze się o górach, a na forum wędkarskim porusza się tematy związane z wędkarstwem, więc chyba oczywiste, że ciągle piszę to samo.

Masz rację. Jak otyła, to niech spróbuje się odchudzić dla własnego zdrowia. Ty zaangażujesz się a ona może kopnąć w kalendarz w każdej chwili (serduszko może nie wytrzymać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
55 minut temu, AntyBazyl napisał:

Niejednokrotnie pisałeś, że brzydkiej nie chcesz bo sam brzydki nie jestes. Dla takich brzydka to po prostu normalna dziewczyna, trochę mniej urodziwa niz modelka. Wiadomo, ze podobają ci się ładne i szczupłe i za takimi płaczesz. Po co to ukrywać? Nie wiem. 

Czy ty wiesz, jak modelki (niektóre ) są brzydkie w dzisiejszych czasach? Im bardziej dziwaczna, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Masz rację. Jak otyła, to niech spróbuje się odchudzić dla własnego zdrowia. Ty zaangażujesz się a ona może kopnąć w kalendarz w każdej chwili (serduszko może nie wytrzymać).

Kopnąć w kalendarz to swoją drogą. Ale jak już schudnie, to nie będzie mnie potrzebować, bo będzie mogła mieć kogoś "lepszego" i mnie zostawi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Rozumiem, że sam byś tak zrobił.

Nie, ja bym tak nie zrobił.

5 godzin temu, Poetka napisał:

Sugerujesz, że grube kobiety z braku laku muszą wziąć "gorszego" i jak chudną to gorszego kopią w dupę?

Nie, sugeruję, że wiele kobiet, nie tylko grubych, wiąże się z mężczyznami, których nie kocha i jak tylko pojawia się jakiś przystojniejszy, który jest nimi zainteresowany, to do niego lecą. Ale powtórzę jeszcze raz, żebyś mnie źle nie zrozumiała: nie każda kobieta taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2020 o 17:39, Qwerty82 napisał:

Błąd, ja nigdy nie lajkowałam przystojniaków bo nie chciałam być 1 z 10 (albo 100), lajkowałam właśnie przeciętnych . 

Tu też jest problem. Nie chcę mi się go już rozwijać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×