Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czekoladowa29

Zostać czy odpuścić?

Polecane posty

Hej, spotykam się z chłopakiem od 2 tygodni i jest super pod względem tego jak mnie traktuje. Traktuje mnie jak swoją księżniczkę, swój największy skarb, ja dla niego jestem najważniejsza, czuły, bylby wspanialym mezem i ojcem ale...on mi się nie podoba. Nie wyobrażam sobie uprawiać kiedyś z nim seks. Nie czuje nic jak mnie całuje. Żadnego podniecenia, gęsiej skorki czy motyli w brzuchu.  Byłam  juz kiedys z zwiazku z przystojnymi i szczuplymi chłopakami ale trakrowali mnie przedmiotowo:/ 

Nie odwiedzam to też w domu bo jego współlokatora mi się podoba i żałuję że spotykam się z brzydkim 😞

Czy Wy byłybyscie z takim chłopakiem pomimo "defektu" wizualnego? 

 

Edytowano przez Czekoladowa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się nim i nie zawracaj mu głowy. Niech znajdzie kogoś dla kogo nie będzie "defektem wizualnym".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellies napisał:

Nie baw się nim i nie zawracaj mu głowy. Niech znajdzie kogoś dla kogo nie będzie "defektem wizualnym".

To największa przywara bawić się cudzymi uczuciami. Stąd reakcja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Czekoladowa29 napisał:

Hej, spotykam się z chłopakiem od 2 tygodni i  [...].on mi się nie podoba. Nie wyobrażam sobie uprawiać kiedyś z nim seks. Nie czuje nic jak mnie całuje. Żadnego podniecenia, gęsiej skorki czy motyli w brzuchu.  [...]

W takim razie po co w ogóle się z nim spotykasz?... Emocje i wzajemny pociąg w związku też są istotne, jeśli nic do chłopaka nie czujesz pozwól, byście oboje mogli zacząć rozglądać się za kimś dla siebie odpowiedniejszym. Szkoda czasu i energii, Twoich i jego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czekoladowa29 napisał:

Ja może nie nadaje się do związku, nie potrafię nikogo pokochać 

Bo źle trafiałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
9 godzin temu, Czekoladowa29 napisał:

Hej, spotykam się z chłopakiem od 2 tygodni i jest super pod względem tego jak mnie traktuje. Traktuje mnie jak swoją księżniczkę, swój największy skarb, ja dla niego jestem najważniejsza, czuły, bylby wspanialym mezem i ojcem ale...on mi się nie podoba. Nie wyobrażam sobie uprawiać kiedyś z nim seks. Nie czuje nic jak mnie całuje. Żadnego podniecenia, gęsiej skorki czy motyli w brzuchu.  Byłam  juz kiedys z zwiazku z przystojnymi i szczuplymi chłopakami ale trakrowali mnie przedmiotowo:/ 

Nie odwiedzam to też w domu bo jego współlokatora mi się podoba i żałuję że spotykam się z brzydkim 😞

Czy Wy byłybyscie z takim chłopakiem pomimo "defektu" wizualnego? 

 

nie rób mu nadziei,znajdź sobie innego,nie oszukuj siebie i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Czekoladowa29 napisał:

Współlokator* sorry 

No to jak jego współlokator ci się podoba, to czemu nie zabierzesz się za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×