Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Blurp napisał:

Myślę, że czas najwyższy zawalczyć również o eutanazję dla ludzi chorych, wszystkich bez wyjątku i rokowania. Po co mają cierpieć ich najbliżsi i oni sami.

Może wprowadź zakaz używania lekarstw i środków przeciw bólowych - przecież to sam Bóg zsyła choroby i ból - jak można się sprzeciwiać jego woli?

Zabierz też ludziom okulary - przecież Bóg chciał żeby byli ślepi. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Może wprowadź zakaz używania lekarstw i środków przeciw bólowych - przecież to sam Bóg zsyła choroby i ból - jak można się sprzeciwiać jego woli?

Zabierz też ludziom okulary - przecież Bóg chciał żeby byli ślepi. 

Świetny pomysł. Wymyśl coś jeszcze lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Blurp napisał:

Świetny pomysł. Wymyśl coś jeszcze lepszego.

Specjalistami od wymyslania sa ludzie Twojego typu. Tacy jak my nie maja interesu by narzucac innym swoj swiatopoglad i ukladac ich zycie wedle wlasnego widzimisie. Ja nie wymagam by kobieta ktora chce urodzic niepelnosprawne dziecko usuwale je, skoro pragnie urodzic, dlaczego wiec osoby Twojego typu chca zmusic mnie i podobne do mnie kobiety bysmy w sytuacji gdy plod okaze sie chory rodzily na sile, wbrew naszej woli, naruszajac dobro nasze i naszych rodzin? Dlaczego uzurpujecie sobie prawo by niszczyc innym zycie? Wy uwazacie, ze czegos bronicie, podczas gdy ostatecznie jestescie najgorszym rodzajem fanatycznych potworow niezdolnych do minimum empatii wobec innych ludzi. 

A co do eutanazji, gdybym miala umierac na raka, w meczarniach ktorym nawet morfina nie moze zapobiec to bardzo bym chciala miec prawo do smierci. W sposob godny i nie odbierajacy czlowieczenstwa. A nie jak wyjace z bolu zwierze. 

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Specjalistami od wymyslania sa ludzie Twojego typu. Tacy jak my nie maja interesu by narzucac innym swoj swiatopoglad i ukladac ich zycie wedle wlasnego widzimisie. Ja nie wymagam by kobieta ktora chce urodzic niepelnosprawne dziecko usuwale je, skoro pragnie urodzic, dlaczego wiec osoby Twojego typu chca zmusic mnie i podobne do mnie kobiety bysmy w sytuacji gdy plod okaze sie chory rodzily na sile, wbrew naszej woli, naruszajac dobro nasze i naszych rodzin? Dlaczego uzurpujecie sobie prawo by niszczyc innym zycie? Wy uwazacie, ze czegos bronicie, podczas gdy ostatecznie jestescie najgorszym rodzajem fanatycznych potworow niezdolnych do minimum empatii wobec innych ludzi. 

A co do eutanazji, gdybym miala umierac na raka, w meczarniach ktorym nawet morfina nie moze zapobiec to bardzo bym chciala miec prawo do smierci. W sposob godny i nie odbierajacy czlowieczenstwa. A nie jak wyjace z bolu zwierze. 

 

Mnie też wkurzają tacy ludzie, a najbardziej wkurzają mnie ci, co uważają, że życie ludzkie jest najważniejsze. I jeszcze chcą taką bzdurę narzucić innym!

Wiesz, tylko nie chodzi o to, byś ty mogła zadecydować, czy chcesz żyć, czy nie. O tym powinno decydować prawo. Po co komu osoba chora na raka, zwłaszcza taka, która rokuje, ale ile to kosztuje!!!

Wszyscy chorzy ludzie od razu do piachu i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
14 minut temu, Blurp napisał:

 

Mnie też wkurzają tacy ludzie, a najbardziej wkurzają mnie ci, co uważają, że życie ludzkie jest najważniejsze. I jeszcze chcą taką bzdurę narzucić innym!

Wiesz, tylko nie chodzi o to, byś ty mogła zadecydować, czy chcesz żyć, czy nie. O tym powinno decydować prawo. Po co komu osoba chora na raka, zwłaszcza taka, która rokuje, ale ile to kosztuje!!!

Wszyscy chorzy ludzie od razu do piachu i z głowy.

Kurczę, wiem że to źle życzyć komuś źle, ale różne myśli przychodzą człowiekowi do głowy. Otóż właśnie pożyczyłam ci w myślach jakiegoś bardzo trudnego i traumatycznego doświadczenia 🤷‍♀️ które pokazałoby ci, że pewne sprawy nie są zerojedynkowe. Inaczej nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Oczywiscie, ze ludzie powinni miec prawo do godnego i lagodnego zakonczenia swojego zycia gdy cierpia i nie maja szans na wyzdrowienie tylko po prostu meczo sie do momentu swojej niedostatecznie rychlej smierci.  To jest nieludzkie podobnie jak zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci, ktora sa skazane na zycie w meczarniach i niezdolnymi zrobic niczego dla siebie.  Najgorsze sa chyba te choroby przy ktorych dzieci jest utrzymywane przy zyciu i zdrowiu w ciele matki, a po wyjsciu w ich zdrowie pogarsza sie z miesiaca na miesiac i wkrotce umieraja.  Nie ma chyba nic gorszego niz urodzic dziecko cieszyc sie, a za chwile miec pogrzeb.  Aborcja ze wzgeldu na uszkodzenie plodu dla ludzi starajacych sie o dziecko jest dostatecznie dramatycznym wydarzeniem, a co dopiero urodzenie dziecka z np brakiem polowy mozgu- chociaz te dzieci dlugo sie przynajmniej nie mecza.

Długo się nie męczą, ale się męczą. Najgorsze co może być dla matki to patrzeć  jak jej  dziecko cierpi i  ta świadomość, że ono i tak umrze, a ty nic nie możesz zrobić, ani mu pomóc ani nic. Tylko patrzeć i być przy nim. 

Ciekawa jestem który na zakaz aborcji w takiej sytuacji wpadł jako pierwszy (nie pisze tu o dzieciach z ZD tylko o tych najcięższych przypadkach).  I zastanawiam się co by zrobił gdyby to dotyczyło jego żony. Czy tak spokojnie mógłby patrzeć. 

O co ja pytam...pewnie, że by mógł, przecież taki człowiek nie ma sumienia ani współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość888 napisał:

Ciekawa jestem który na zakaz aborcji w takiej sytuacji wpadł jako pierwszy (nie pisze tu o dzieciach z ZD tylko o tych najcięższych przypadkach).  I zastanawiam się co by zrobił gdyby to dotyczyło jego żony. Czy tak spokojnie mógłby patrzeć.

Ja wiem który!

Ten co nie ma żony, dzieci, konta w banku, prawa jazdy ale za to ma kota, oszczane spodnie i przeogromne pokłady pogardy dla wszystkich ludzi a szczególnie kobiet.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

Ja wiem który!

Ten co nie ma żony, dzieci, konta w banku, prawa jazdy ale za to ma kota, oszczane spodnie i przeogromne pokłady pogardy dla wszystkich ludzi a szczególnie kobiet.

No chyba...ale wiesz, zaskakujące a zarazem przerażające jest to, że znalazł poparcie, ludzi którzy idą za nim jak to stado baranów. Idealny przykład na to, że wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Dzieci maja dwoje rodzicow. Kazdy rodzic ma takie samo prawo decydowac o tym jak dzieci beda wychowywane, nie sa moja wlasnoscia. Na szczescie nie jestem samotna matka. Ich tata chcial dla nich chrztu. Z mojego punktu widzenia nic im z tego powodu nie ubylo. Nie bede ich prowadzac do kosciola ani uczyc paciorkow, nie odbiore jednak ich ojcu wspolprawa do decydowania o nich. Jezeli to hipokryzja to moze i jestem hipokrytka. Szczerze mowiac wisi mi co na ten temat myslisz. 

A mnie wisi twój bachor i twoja sytuacja rodzinna. Widać teraz że jesteś dla nich zerem i w ogóle nie liczą się z twoim zdaniem, robisz wszystko co mąż ci każe, bo mąż jest panem i władcą a ty nie masz nic do gadania. 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, serduszko7 napisał:

A mnie wisi twój bachor i twoja sytuacja rodzinna. Widać teraz że jesteś dla nich zerem i w ogóle nie liczą się z twoim zdaniem, robisz wszystko co mąż ci każe, bo mąż jest panem i władcą a ty nie masz nic do gadania. 

Badz czasem milsza dla innych to moze i Ciebie ktos zechce na dluzej. Na tyle dluzej bys nauczyla sie kompromisow i tego, ze w zwiazku nie liczy sie " ja" tylko "my", a decyzje podemuje sie wspolnie z uszanowaniem zasad i pragnien drugiej polowy. 

Jak bedziesz miala szczescie to nie zostawi Cie nim zrobi Ci " bachora", a moze nawet zechce dzielic dalej z Toba zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo męczenia się dzieci.

W przypadku aborcji ok 20 TC z przyczyn eugenicznych, taki urodzony płodek pozostawia się aż wyzionie ducha. 😂 Tzn tak długo się dusi, aż zdechnie. Jak twierdzi medycyna proces duszenia powoduje ból niesamowity, w czasie II WŚ m.in. tak torturowano jeńców w czasie przesłuchań.

Mimo to dalej i jak najbardziej popieram aborcję! Aborcja jest ok! 

Edytowano przez Blurp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samej ustawyto nie wiem, natomiast kaczor pomaleńku zaczyna dostrzegać, że jednak nie wszystko mu wolno. Myślę, że jeszcze trochę i znajdą się tacy w jego parti, którzy się zaczną odwracać od niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 godziny temu, IgaA napisał:

Co do samej ustawyto nie wiem, natomiast kaczor pomaleńku zaczyna dostrzegać, że jednak nie wszystko mu wolno. Myślę, że jeszcze trochę i znajdą się tacy w jego parti, którzy się zaczną odwracać od niego 

Z tym odwracanie się nie będzie tak łatwo. Jak stwierdził jeden z byłych polityków PIS, to działa tak, że rodziny i przyjaciele PISowców mają posady w spółkach skarbu państwa itd i gdy PISowiec się sprzeciwi to ci wszyscy ludzie tracą ciepłe posadki. To jest mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×