Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

5 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

Z psychologii "poszerza wiedze" ogladajac youtuberow opowiadajacych o toksycznych zwiazkach. W kwestii perfum- rozmawia z botem i czyta opisy producenta. Marketing - nic nie czyta, bo nic nie wie. 

Tak, Olfa, jestes szalenie oczytana. Wystarczy cie posłuchać, zeby to stwierdzic 😄 

Rozumiem, że ogląda filmiki o narcyzach, psychopatach i toksycznych związkach- być może chce zrozumieć, co ja spotkało w przeszłości. To zupełnie naturalne, że poszukujemy rzeczy chcąc zrozumieć własne doświadczenia. Ale nie podciągajmy tego pod rozwój i pogłębianie wiedzy psychologicznej...litości Zakładam,że tę definicję wyczerpałoby czytanie prac naukowych, a nie you tube, na którym jest wiele szemranych autorytetów nadaje tam ramię w ramię z profesjonalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Wicka 2.0 napisał:

Rozumiem, że ogląda filmiki o narcyzach, psychopatach i toksycznych związkach- być może chce zrozumieć, co ja spotkało w przeszłości. To zupełnie naturalne, że poszukujemy rzeczy chcąc zrozumieć własne doświadczenia. Ale nie podciągajmy tego pod rozwój i pogłębianie wiedzy psychologicznej...litości Zakładam,że tę definicję wyczerpałoby czytanie prac naukowych, a nie you tube, na którym jest wiele szemranych autorytetów nadaje tam ramię w ramię z profesjonalistami.

Mnie się wydaje, że ona jest przykladem człowieka który pod wpływem tego typu filmów umacnia się w przekonaniu, że to inni sa problemem. Nie on.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wicka 2.0 napisał:

być może chce zrozumieć, co ja spotkało w przeszłości.

Mam nieodparte wrażenie, że spotkało w przeszłości, a może i spotyka teraz. To raczej mało spotykane, żeby nagle analizować przeszłość bez jakiegoś bodźca. Być może dotarło do niej, że jej aktualna relacja jest równie patologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że spotkało w przeszłości, a może i spotyka teraz. To raczej mało spotykane, żeby nagle analizować przeszłość bez jakiegoś bodźca. Być może dotarło do niej, że jej aktualna relacja jest równie patologiczna

Pytanie czy analizuje czy rozgrzebuje czy wałkuje. Znam gwiazdy, które chłoną tego typu treści niczym gąbka. I tylko w większy syf się przez to ładują. 

Nie bez powodu terapeuci etc są pod kontrolą innych terapeutów i czas od czasu testowani są przez superwizje.

Olfa raczej chce się nowych technik manipulacji nauczyć niż realnie sobie pomóc czyli zmienić światopogląd i odchudzić ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład: Olfa twierdz, że zasługuje na to co najlepsze, bo tak się wyraża szacunek do samego siebie. 

Tak, to prawda. Ma prawo kupić sobie co tylko chce, nie chińską tandetę. Pytanie tylko, dlaczego nie siega po rzeczy które są w zasięgu jej możliwości finansowych, a pcha się w długi? 

Bo to jest zachowanie typowe dla narcyza lub nałogowca, które ze zdrowiem czy dojrzałościa nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodała jak idzie do arkadii, znowu będzie oglądać i pokazywać witryny? W sumie juz 21 to pewnie idzie po popcorn XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olfa grzebie w śmieciach w ch 😂😂😂 Luksus. 

Edytowano przez Bambosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bambosze napisał:

Olfa grzebie w śmieciach w ch 😂😂😂 Luksus. 

No i zabij: ciekawość zżera, ale przecież tego nie odzobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, moniaaa003 napisał:

Właśnie dodała jak idzie do arkadii, znowu będzie oglądać i pokazywać witryny? W sumie juz 21 to pewnie idzie po popcorn XD 

No, na przykład kilka fotek z witryny CCC albo poczty. Może zaproszą do współpracy?..

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, naiwne to, ale  PO CO?!

Po co lezie do galerii, czy ktoś taki jak ona nie powinien pokazać jak za sprawą pandemii rozwinął się e-handel? 

Czy naprawdę laska na każdym kroku musi udowodnić, że mentalnie tkwi w NRD ?! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jej się nudzi po prostu xD Janusz gra chyba w LOLa i ma wywalone na nią. Dzisiaj wszystko pozamykane, więc Olfaktoria dzisiaj wybitnie się wynudzi, na to wygląda że w poniedziałek/wtorek będzie powrót do galerii. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a myślałyście może ze cos sie jej stalo z twarzą dlatego sie tak długo nie pokazuje? Jak dodaje zdjecie outfitu to tylko od szyji w dół, to samo było w przymierzalni jak mierzyła swetry to nie pokazywała głowy. Może ogoliła sie na łyso jak Britney w jakimś szale i nerwicy? Chodzi po nocy po galerii zeby nikt jej nie widział, może włosy jej wypadły od kerastase? XD Albo zrobiła jakieś poprawki przy twarzy i wygląda źle? 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytacie co robię? Wpisuje w Google "majestatyczny synonim" i uczę się przymiotników XDDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, TheUnquestionableTruth napisał:

Bo jej się nudzi po prostu xD Janusz gra chyba w LOLa i ma wywalone na nią. Dzisiaj wszystko pozamykane, więc Olfaktoria dzisiaj wybitnie się wynudzi, na to wygląda że w poniedziałek/wtorek będzie powrót do galerii. 

Inteligentni ludzie się nie nudzą więc to... a nieee zaczekaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, moniaaa003 napisał:

Pytacie co robię? Wpisuje w Google "majestatyczny synonim" i uczę się przymiotników XDDD 

Obstawiam raczej hasła takie jak:

"luksusowy" 

"prostytutki"

"zapach"

"wypożyczalnia LV"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bliska do napisania jej wprost wiadomości o treści "W jakim celu łazisz po tych GH w czasie pandemii, nie dość, że nic nie kupujesz to i treści za wiele nie masz do pokazania. Ponoć inteligentna jesteś to wyjaśnij mi co ma na celu Twoje ciągłe oblizywanie się przed wystawami?"

Dostane pewnie bana, nie?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban nie jest gwarantowany. Ja jej kiedys odpowiedzialam na jakies story, to mi tylko powiedziala, zebym poszla szukac profesjonalnej pomocy psychologicznej, bo jestem nienormalna, ale bana nie mam do tej pory 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam do niej, ale bardziej grzecznie. Nie chce bana bo obserwują dla śmiechu z i tak lewego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Minka55 napisał:

Korespenduje z Olfa, zaraz j.e.b.n.e ze smiechu.

Dawaj screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze na story mnie umiesci. Wymiana zdan byla kulturalna, Olfa porownala swoje pielgrzymki do Ch do protestow.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiescilabym bo ona i tak czyta kafe i wie juz pewnie ze to ja, ale kuzwa nie wiem jak😀. Tak na.marginesie Olfa sie nudzi bo odpisuje w zastraszajaco szybkim tempie, więc jak macie ochote z nią popisać to okazja jest.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde probowalam to skopiować chociazby i nie moge. Sorry, ale ja nie umiem w internetach😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok w skrócie, moje pytanie:

"Witam, dlaczego chodzisz po CH skoro nic tam nie kupujesz? Czy to twoja forma rozrywki? Nie pytam złośliwie, a z ciekawości"

Olfa:

"A skad wiesz, że nic nie kupuje?"

Ja(w wielkim skrócie)

Bo nic nie prezentujesz

Olfa

"I tu się mylisz. Nie pokazuje, bo nie chce. Jak chcesz pouczać innych to napisz do tych co biorą udział w proteście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potem jest moje bla bla, ze protest to nie spacer po galerii i ma inna definicje chociazby z samej nazwy i jej bla bla zeby jej nie.porownywac do ludzi protestujacych bo tam sa tlumy a w galerii pustki (wtf? nigdzie tego nie porownalam, raczej ona to zrobila) moje bla bla ze nie daje dobrego przykladu i jej bla bla ze ona od tego nie jest. Na koniec jej napisalam zeby wyluzowala, odpisala doslownie "wzajemnie". Oy i tyle.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×