Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

2 godziny temu, Grubababa napisał:

Nie wiem no jak dla mnie to nie są stopy do reklamowania szpilek, na pewno nie.

Podobnie jak dłonie nie do reklamowania biżuterii. Powykręcane zgrubiałe stawy, kiepski manicure. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyła się wspolpraca z Semilakiem, to skończyły się pomalowane paznokcie.

Większość tych ubrań i szpilek wygląda przaśnie i odpustowo, ale dobrze, że dziecko ma radochę 😄

Lolfaktoria #przecietnecelewzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona to się uważa za wielką patriotkę bo za to ona pozuje z flagą polski, trzymajcie mnie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, moniaaa003 napisał:

Ona to się uważa za wielką patriotkę bo za to ona pozuje z flagą polski, trzymajcie mnie.... 

No co! Pozowałaby z torebką Diora, ale nie ma biało-czerwonej, a torebek krajowych producentów nie ma bo są za mało prestiżowe..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przestanę ja całkiem obserować bo tylko sobie ciśnienie podnoszę, aż nie muszę kawy pić

Niech idzie na marsz podpalać balkony w tym różowym garniturze z moilera 😑😑

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, moniaaa003 napisał:

Ja chyba przestanę ja całkiem obserować bo tylko sobie ciśnienie podnoszę, aż nie muszę kawy pić

Niech idzie na marsz podpalać balkony w tym różowym garniturze z moilera 😑😑

Jak się zjawi w tym różowym, to raczej ją podpala.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psu daje tak strasznie słodkie ciastka jakimi są makaroniki..... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona nic tam nie pisała o Marszach tylko o celebrytach, którzy ochoczo i można się domyślić po co, paradują z tęczową flagą ale polskiej już się wstydzą. Olfa mogłaby pokazywać swój patriotyzm np. poprzez promowanie polskich marek. Ale oprócz tego to w sumie ma dzisiaj sporo racji. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Doppelherc napisał:

Ja rozumiem celebrować ważny dla Polaków dzień, ale szczycić się popieraniem tego marszu, który większość polmozgow wykorzystuje do zamieszek, a nie do składania hołdu bohaterom? Czy ona ogląda wiaodmosci, wie co się dziś właśnie dzieje na ulicach Warszawy? Patriotyzm, miłość do ojczyzny- tak. Wspieranie skrajności, młodzieży wszechpolskiej, ONR i młodych faszystów- nie 

Masakra, właśnie wróciłam od kolezanki z Saskiej Kępy, mijałam tych kolegów Olfy z marszu.. agresja, śmierdząca pacha i dres. Co za zwyrole, wyłażą na ulice, żeby wyładowac agresję - nie wszyscy, ale reszta, która dołacza do tej hołoty to legitymizuje to. To juz dawno nie ma nic wspolnego ani z celebrowaniem, ani z patriotyzmem. I oczywiście konfederacja maczała w tym paluszki. ..masakra i wiocha. W poprzednich latach bylo podobnie, tylko na nieco mniejsza skalę. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TheUnquestionableTruth napisał:

Ale ona nic tam nie pisała o Marszach tylko o celebrytach, którzy ochoczo i można się domyślić po co, paradują z tęczową flagą ale polskiej już się wstydzą. Olfa mogłaby pokazywać swój patriotyzm np. poprzez promowanie polskich marek. Ale oprócz tego to w sumie ma dzisiaj sporo racji. 

Serio? to niech ruszy szanowną du*ę na jakiś marsz kobiet i sama zobaczy ile tam biało-czerownych flag. A ona promuje nie marki polskie lub inne, tylko te, co zapłacą. To jest jedyne kryterium. 

Edytowano przez Wicka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wicka napisał:

Serio? to niech ruszy szanowną du*ę na jakiś marsz kobiet i sama zobaczy ile tam biało-czerownych flag. A ona promuje nie marki polskie lub inne, tylko te, co zapłacą. To jest jedyne kryterium. 

Na moim zadupiu był ten strajk i większość co tam była to dzieciaki w okresie dojrzewania, które jeszcze ze 100 razy zmienią poglądy. Flag biało-czerwonych nie widziałam, za to pełno kartonów. Nic dziwnego, że te strajki już powoli tracą lub już straciły na popularności. Zarówno te strajki jak i marsz Niepodległości nie powinny były się odbyć ze względu na pandemię. Natomiast patrzenie na Polskę i swój patriotyzm ze względu na to, że na marsz Niepodległości chodzą też łobuzy i niszczą nie ma w ogóle sensu. Nie popieram w tym momencie żadnych zgromadzeń, bo niosą ze sobą zagrożenie, szczególnie potem dla ludzi starszych. A Olfa i odpowiedzi ludzi, że celebrytki pozują z tęczą dla fejmu i naprawdę, można nie lubić Doroty ale ciężko tutaj się nie zgodzić. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, TheUnquestionableTruth napisał:

Ale ona nic tam nie pisała o Marszach tylko o celebrytach, którzy ochoczo i można się domyślić po co, paradują z tęczową flagą ale polskiej już się wstydzą. Olfa mogłaby pokazywać swój patriotyzm np. poprzez promowanie polskich marek. Ale oprócz tego to w sumie ma dzisiaj sporo racji. 

Ja też się wstydzę polskiej flagi, a nie jestem celebrytką. I głęboko w .... mam patriotyzm do kraju, który nienawidzi mnie i moich przyjaciół

  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo łatwo sie nie zgodzić. Może z tęczową flaga dla fejmu robia sobie zdjęcia nastolatki na ms, ale nie uważam, ze tak robią dorośli, (chyba, że jakies wybitne jednostki, które wypromuja sie na wszystkim, ale ich umysłowo zaliczam do dzieci). Sa czasem po prostu takie okolicznosci, że ludzie czują imperatyw, żeby zamanifestowac swoje stanowisko. Tym bardziej ludzie znani lub kojarzeni, bo czuja, ze przez swoją rozpoznawalnośc mogą rozpowszechnić idee w która wierza. Niektórzy zaś wolą siedzieć cicho i maja do tego prawo, albo uważają, że ich spokój jest ważniejszy od jakiejś idei. Szalenie mi przykro, że sa takie okoliczności, że trzeba iśc na ulicę, ktoś to spowodował, wiemy kto. A co do niebezpieczeństwa-  jeszcze tydzień temu galerie handlowe buły otwarte i nikt nie huczał na łażące tam tłumy, że to niebezpieczne, a jest o wiele bardzej niebezpieczne niz bycie na zewnątrz, nawet w grupie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na strajkach kobiet były akty wandalizmu, tak na marszu niepodległości też są. Trochę jak w tym memie ze Spidermanem, który jeden palcem pokazywał na drugiego. Głównie to lewica wtedy wyszła na ulicę, więc teraz głównie prawica też chciała. I tak to się żyje na tej wsi. Są trudne czasy, wiele sporów, do tego epidemia. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie - Olfa również. Zrobiła to i super. Mam z tego co widzę trochę inne poglądy od Was ale łączą nas śmieszki z Olfy i tego się należy trzymać. Nie tego co dzieli, a tego co łączy. Mam po prostu nadzieję, że kiedyś ludzie to zrozumieją i będzie lepiej. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, TheUnquestionableTruth napisał:

Na strajkach kobiet były akty wandalizmu, tak na marszu niepodległości też są. Trochę jak w tym memie ze Spidermanem, który jeden palcem pokazywał na drugiego. Głównie to lewica wtedy wyszła na ulicę, więc teraz głównie prawica też chciała. I tak to się żyje na tej wsi. Są trudne czasy, wiele sporów, do tego epidemia. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie - Olfa również. Zrobiła to i super. Mam z tego co widzę trochę inne poglądy od Was ale łączą nas śmieszki z Olfy i tego się należy trzymać. Nie tego co dzieli, a tego co łączy. Mam po prostu nadzieję, że kiedyś ludzie to zrozumieją i będzie lepiej. 

Daj spokoj z tym symetryzmem. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TheUnquestionableTruth napisał:

Na strajkach kobiet były akty wandalizmu, tak na marszu niepodległości też są. Trochę jak w tym memie ze Spidermanem, który jeden palcem pokazywał na drugiego. Głównie to lewica wtedy wyszła na ulicę, więc teraz głównie prawica też chciała. I tak to się żyje na tej wsi. Są trudne czasy, wiele sporów, do tego epidemia. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie - Olfa również. Zrobiła to i super. Mam z tego co widzę trochę inne poglądy od Was ale łączą nas śmieszki z Olfy i tego się należy trzymać. Nie tego co dzieli, a tego co łączy. Mam po prostu nadzieję, że kiedyś ludzie to zrozumieją i będzie lepiej. 

To jest nieporównywalne. Pomazane chodniki czy mury kościoła, a napieprzanie petardami w okna mieszkań to zupełnie inny kaliber. Akurat byłam na strajku na Rondzie de Gaulle'a, gdy naziole zaczęli nawalać w ludzi petardami i racami. Ludzi, wśród których były dzieci i osoby na wózkach inwalidzkich. Ci sami ludzie wyszli dziś na ulicę Warszawy. To nie jest prawica. To są ludzie chorzy z nienawiści do wszystkich myślących inaczej niż oni. Jeśli ktoś w tym uczestniczy, to musi mieć nierówno pod sufitem. 

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kompletnie pogubiłam się co do poglądów Olfy. Serio. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Doppelherc napisał:

Ona nie kryje się ze swoim zamiłowaniem do Bosaka i Konfederacji; o aborcji mówiła w jakimś Q&A i nie pamiętam dokładnie, ale raczej nie jest pro-life. Na vogule ktos pisał, ze lesbijek nie uważa za prawdziwe kobiety, ale nie wiem skąd to info

Tak, nie kryje się absolutnie. Tylko jak to się ma do wizerunku nowoczesnej, światowej, eleganckiej, fanki zepsutego zachodu? Tak nie mieć prawdziwej pracy, tylko z instagrama żyć. I kochać korporacje? I te drogie torebki? I gotować nie umieć i bez ślubu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś subskrybowałam kanał Olfy przez krótki czas. Potem laska zanudziła mnie śmiertelnie. W końcu ile można oglądać o zakupach, torebkach itd. Czasami jej filmy pojawiały mi się w polecanych. Teraz cisza od dłuższego czasu. Patrzę a Olfa ostatni film nagrała miesiąc temu. No no, coś się podziało chyba w jej życiu. 

Czytałam różne wątki o niej i o tym całym Januszu. Aktualnie zastanawia mnie, co się stało z jej koleżankami? Przecież w filmach pokazywała Majkę i chyba taką Hanię? I jeszcze jakieś dziewczyny. A teraz cisza. 

Druga sprawa- hajs. Niby ma hajs, ale nigdzie nie podróżuje. Siedzi tylko w tej Warszawie. Czasem jeździła po Polsce tylko na jakiś "iwent". Za granicą to była ostatnio w Atenach i chyba kiedyś kiedyś w Hiszpanii?? To byłoby tyle. To nawet ja wyjeżdżam częściej od niej, a nie mam takiego hajsu jaki niby ma ona, jeśli wierzyć temu co mówi. 

Czyli koleżanek nie ma, siedzi w domu w czterech ścianach i zajmuje się psem i kotami. Nie sprząta, nie gotuje. Teraz to nawet po sklepach nie pochodzi bo zamknięte. Przecież to oszaleć można. Siedzieć w czterech ścianach i nic nie robić bo przecież od miesiąca nie nagrywa. Nie wyobrażam sobie takiego życia. Nawet jeśli ma tyle hajsu ile się chwali, to jednak jej współczuję. Nie ma nikogo bliskiego. Może Janusza?? Ale nie wiadomo jaki oni mają układ. W większej mierze kasa jest Janusza. Więc nawet gdyby Olfa chciała zrobić coś po swojemu np. wyjechać na wycieczkę lub cokolwiek, to pewno Janusz ustawiłby ją do pionu. Więc co ma tak naprawdę? Drogie torebki, którymi się nawet teraz nie pochwali bo nie ma komu? Bo wszystkie lokale pozamykane, imprez nie ma, spotkań towarzyskich też. 

A gdyby miała znajomych, gdyby podróżowała, gdyby żyła jak chce, to mogłaby mieć dużo fajnych tematów do nagrywania. Nawet przed czasami corony jej filmy sprowadzały się do hauli i łażenia po sklepach. Strasznie to wszystko siadło i zrobiło się byle jakie. Brak pomysłów nie nadrobi nawet najlepszym dronem czy montażem. 

 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Doppelherc napisał:

No właśnie- jej chyba imponuje to, że Bosak się ładnie wypowiada, ale nie przyswaja treści idących za jego słowami, bo brzmi to zbyt zawoalowanie.

 

Jak sobie przypomnę slynne tabelki to mam co do tego wątpliwości.

A co do pazurów.. kurde, serio?! Sama nie umie, czy tabelka nie uwzględnia zakupu lakieru?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

 Dokładnie tak jest, Doronia jest zapatrzona w Bosaka, bo imponuje jej sposób w jaki on sie wypowiada (pewnie mu tez zazdrosci), ale nie rozumie co on mówi. Co do pogladów, to ona zgadza sie z Konfeeracja w sprawach gospodarczych (haha), nie lubi nikomu pomagac (nie wspiera zadnych fumdacji typu WOSP i zle sie o nich wypowiada, jej nikt nie pomógł wiec ona tez nie bedzie nikomu pomagac,) nienawisci do LGBT i feministek, nie wiem tylko jak radzi sobie z ich konserwatywnym przekonaniem o roli kobiety. Moze ignoruje, to by do niej pasowało 😄 Doronia uwaza sie za kobiete ktora ma wolnosc ot tak po prostu wiec nie zamierza o nią walczyc, feninistki sa brzydkie i nikt ich nie chce wiec dlatego sa feministkami i nienawidza mezczyzn, lesbijki tez sa brzydkie. To jej poglady w skrócie.

a co do celebrytów i teczowych flag - nie zgodze sie z zrzatumi Olfy. Teczowa flaga to symbol walki o wolnosc dla LGBT, ale tez kobiet czy innych dyskryminowanych grup. Dlatego duzo ludzi sie z nimi solidaryzuje zamieszkajac teczę. Nie oznacza to automatycznie, ze ci ludzie wstydza sie flagi panstwowej, skad taki glupi wniosek? w naszym kraju nie ma tradycji wywieszania flagi, chyba ze z okazji świąt panstwowych.  Nie wiem dlaczego ktos mialby reguralnie umieszczac flage panstwowa na instagramie. A tęczowa - to chyba jasne, widzimy jak sa ludzie traktowani w tym kraju i ze walcza o swoje podstawowe prawa. Na podobnej zasadzie ludzie zamieszczaja znak czerwonej blyskawicy.

Poza tym, patrząc jak panowie z wczoraj, trzymając flagę łamali prawo, a niektórzy, mając na ramieniu opaske Polski Walczącej z Powastania spali pijani na ławkach- to ja bym wolała, żeby tych symboli nie używac. Wrecz sobie nie życzę. Co do poglądów Olfy, to po pierwsze chyba nie potrafi zweryfikowac, że poglady bosaka sie kupy nie trzymaja, bo nie ma wiedzy, która jest potrzebna, żeby sie zorientować, że to sie nie klei. Ale taki jest jego elektorat, łykają jego postulaty ideologiczne, a reszty nie kumają- ale mówią, że to świetny program gospodarczy! Jej imponuje na pewno jedna rzecz, której nie ma chyba ani ona, ani nie widziała tego w domu- facet ostoja,- głowa rodziny,  który zapewnia bezpieczenstwo i płaci. Płaci, sponsoruje, a ona moze miec troski co-za ile z głowy, zając sie siedzeniem w necie i zakupami. I jak by tp robił, to ona może się podporządkowac, pozwolic przepuszczać w drzwiach, a przede wszystkim mogłaby wtedy nie pracować...a pracowita, to ona chyba nie jest, skoro przed nagraniem sandałków nie chce jej sie ani iśc na pedicure, ani nawet samej zadbać o swoje racice. Tak to widze.

Edytowano przez Wicka
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Doppelherc napisał:

Przeczytałam dziś na vogule pod starym postem, ze te kilka torebek które ma to kupiła po sprzedaży domu rodzinnego... no bo gdzie tam zainwestować w swoje własne cztery kąty i ewentualnie dobrać kredyt- no ale nie, tylko biedaki tak robią. I tak nosi tego wyświechtanego neverfulla na którego może sobie pozwolić teraz co trzecia pracująca singielka jak pooszczędza kilka miesięcy. Ale... ludzie wolą inwestować w siebie- w kursy czy w podróże.

Gdyby ona rzeczywiście miała te wszystkie ciuchy to by ich nie pomieściła w jednej szafie a tak to uciuła na coś drogiego i kupi raz na ruski rok, we vlogach (nie licząc tych z przymierzalni oczywiście) wiecznie w tych samych ciuchach. 

Może żyje w innym świecie ale zrobione paznokcie to nie jest luksus najwyższej klasy i jeśli serio aż tak musi oszczędzać, to współczuję. No chyba ze to ta omawiana wyżej grzybica 🤣

Mysle, ze to nie takie proste przy braku etatu - znajoma ma firme, ktora od 2 lat generuje kilkaset tys obrotow i kilkanascie tys zysku miesiecznie i moze pomarzyc o kredycie hipotecznym, a co dopiero Olfa z jakimis 3 tys. na umowe o dzielo.

Oczywiscie poza tym zgoda, wydala kase tak glupio, ze nawet mi - znanemu utracjuszowi- jest wstyd.

 Jak juz torebki to mogla choc kupic porzadne klasyki typu Chanel, a nie taki nic nie warty badziew (ani to teraz sprzedac, bo nikt tych modeli nie kupi - info z pierwszej reki z lux marketplace'u).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, cursef napisał:

Mysle, ze to nie takie proste przy braku etatu - znajoma ma firme, ktora od 2 lat generuje kilkaset tys obrotow i kilkanascie tys zysku miesiecznie i moze pomarzyc o kredycie hipotecznym, a co dopiero Olfa z jakimis 3 tys. na umowe o dzielo.

Oczywiscie poza tym zgoda, wydala kase tak glupio, ze nawet mi - znanemu utracjuszowi- jest wstyd.

 Jak juz torebki to mogla choc kupic porzadne klasyki typu Chanel, a nie taki nic nie warty badziew (ani to teraz sprzedac, bo nikt tych modeli nie kupi - info z pierwszej reki z lux marketplace'u).

A co ona wtedy kupila za kasę z chaty, bo ja nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Wicka napisał:

A co ona wtedy kupila za kasę z chaty, bo ja nie kojarzę.

Nie wiem dokładnie, bo nie śledzę uważnie, ale zdaje się, że kilka torebek diora, broszki plastikowe.
Jakiś czas temu dała wystawę swoich torebek (może archiwalną) i pomyślałam - duży błąd, bo jestem blisko tego rynku i Diory, LV inne niż flagowe ceratowe 2-3 torebki tracą wartość w takim stopniu, ze albo się sprzedaje za bezcen albo w ogóle nie ma na nie zainteresowania. Ja rozumiem, że torebki to nie inwestycje, ale nie mając stałego dochodu, zawodu i mieszkania, to bym myślała co kupuję. Z tym, że może się mylę i te wszystkie bezwartościowe pierdy były wypożyczone 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Doppelherc napisał:

Najgorsze co padło z jej ust, to słowa „feminizm to ...izm”. Udowodniła, że używa pojęć, których nie rozumie, bo ona rzeczywiście chyba widzi feministkę jako krótkowłosego krzykacza nienawidzącego mężczyzn. Każda kobieta powinna być feministką (wam na pewno nie muszę tego tłumaczyć, ale oburza mnie jej podejście). Gdyby nie feministki to by nadal siedziała na wsi i przerzucała gnój z kupki na kupkę, to po pierwsze, nie miałaby jak zostać panią z miasta bo partnera by jej wybrali rodzice- takiego, który miałby 2 krowy i jedną świnię. Po drugie- feminizm to nie nakaz pracy zawodowej i odrzucenia wsparcia mężczyzny w związku, tylko szanowanie każdej decyzji kobiet. Chcesz być utrzymanką? Okej. Chcesz być aktywna zawodowo? Okej. 
Nie chcę obrażać osób ze wsi, sama mam na wsi dom rodzinny, ale ona ma typowe, zaściankowe poglądy, w ogóle nie pasujące do „kobiety wyzwolonej”. Aż dziw, że ukończyła studia, bo dla kogoś kto uważa czytanie za mało rozwijające to studia powinny być tylko papierkiem.

I właśnie dlatego żaden facet z klasą i olbrzymimi pieniędzmi w życiu by się nią zainteresował. Dla takich wygląd to za mało. Trzeba coś sobą reprezentować, mieć poukładane w głowie i w sercu. Dlatego jest Janusz... a jaką mają relacje to już ona sama wie.

Wydaje mi się, że to też powód tych jej frustracji i znerwicowania. Odnoszę wrażenie, że jej po prostu nikt nigdy nie kochał. Sama mówi o tym, że jest oziębła i mało uczuciowa. Moim zdaniem to po prostu wyrobiony mechanizm obronny.

O tym, że żaden kumaty i szanujący się koleś nie chce pasożyta, który nic sobą nie reprezentuje i którego interesuje wyłącznie latanie po galeriach handlowych, już było tu pisane wiele razy.

Lolfa to moje guilty pleasure, ale jak zaczyna się wypowiadać na tematy polityczne, to czasami mnie zatelepie. Mimo wszystko nie mogę się powstrzymać 😄 Jej głupota mnie jednak bawi.

Zdaje się, że miała spory negatywny odzew po swoim wczorajszym wysrywie, bo zamieściła na stories komunikat, że wszystkie osoby, które obrażają/wyśmiewają/hejtują powinny iść do psychologa, bo mają coś ze sobą. Mam nadzieję, że sama zastosuje się do swojej porady.

Lolfa to doskonaly przykład osoby, która widzi źdźbło w oku innej osoby, a belki w swoim nie dostrzega. Szkoda, że nie ma w swoim otoczeniu życzliwych osób, które by jej pomogły. No ale pewnie wszystkie, które się odważyły pomoc zasugerować, zostały natychmiast ekskomunikowane 😄

Edytowano przez DanuDanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawę od lat 11 listopada demolują hordy rozjuszonych ćwiercinteligentów będących pod wpływem przeróżnych substancji oraz tłoczonych im do głów przez prawicę bredni, pokrzykują czego by oni z policją nie zrobili, materiały pirotechniczne obsługują równie sprawnie co kostkę brukową, każdy z uczestnikowi dodatkowo wyma...e flagą, na oficjalnym plakacie zapowiadają agresję wobec mniejszości seksualnych, a Dorota zastanawia się, dlaczego tego dnia ludziom się nie spieszy do wyciągania z szaf symboli narodowych. 

Tak tak, to lewicowa propaganda! Świetnie to z obserwatorami wymyśliliście. Tak niezbyt  mądrze.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mam wrażenie, że to sie z roku na rok nasila..pewnie dlatego, że rządzący chcąc zagospodarowac ten elektorat nie rozprawiają sie z nim odpowiednio, haltujące prawicowe bojówki z neonazistowskimi hasłami plus zwykła nacpana kibolska chuliganerka, która wychodzi, żeby sobie udowodnić, że jest silna..ale wszyscy z flagami !....strach i obrzydzenie wyjsc z domu 11go. A OLfa uważa opowiadanie sie po ich stronie za odwagę i promuje to jako pójscie wbrew politycznej poprawności. A to jest pojscie wbrew logice, historii i przyzwoitości. Szkoda, że nie ubrała sie w swoją czapke z pomponem i nie polazła z chłopakami poszczerzyć się do obiektywu na tle rac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wicka napisał:

Tylko, że mam wrażenie, że to sie z roku na rok nasila..

Poprzednie trzy (lub nawet cztery) były spokojniejsze. Oczywiście było dużo kiczu, sporo agresywnych karków pod wpływem trudnych do zidentyfikowania substancji, race i jakieś tam mikro awantury, ale następowało odejście od tradycji, do których zaliczają się tłumne starcia z policją, zawody w rozbiórce chodników na czas oraz wyrywanie z gruntu słupków wszelkiej maści.

W tym im się przypomniało. Wiadomo - sprawa ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×