Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

1 godzinę temu, Sznurówka napisał:

Przypominam, że czeka nas jeszcze ta książka/ebook/poradnik, czy inne tam dzieło sztuki pisarskiej.

Wymaga dużo pracy, bo trzeba będzie naraz szukać i synonimów i literówek. 🙂

Moze panna szykuje content na vlogmassa i po tym poscie  nagle codziennie będziemy raczeni prawdziwymi rarytasami? Codziennie inny rabacik i kilka praktycznych porad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Wicka napisał:

Moze panna szykuje content na vlogmassa i po tym poscie  nagle codziennie będziemy raczeni prawdziwymi rarytasami? Codziennie inny rabacik i kilka praktycznych porad..

Kalendarz świąteczny składający się ze złotych myśli Olfy? Lecę po popcorn!!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, z perspektywy kogoś, kto zna sie na sprzedazy:

1. Firma, która co chwile daje rabaty, wysyla sygnal, ze nie opłaca się kupować za pelna cenę, tylko czekać. W efekcie daje rabaty coraz częściej lub coraz większe. Firma uzalezna obrot od promocji, jak narkoman od używek. Nie polecam.

2. Klientki kupuja z rabatami. I jak myslicie, co teraz czują panienki, które kupiły tshirt z rabatem 10%.. czyli za 261 zł, a teraz można kupić za 203? Wydymane przez Olfe zapewne...

3. Ściema sciem, ze dostajesz gratis te brzydka szarfe- po pierwsze nic nie jest gratis, płacisz za każdą nitke. Po drugie, nawet gdyby ta wstazka kosztowała normalnie 100 zł nie mylić z "byla warta"  ( pytanie za tysiaka, ile ich sie sprzedaje za 100 zl), a ja jej nie potrzebuje, to nie jest  zaden deal. Deal bedzie wtedy, gdy bede chciala kupic tshirt i wstazke i dostane ja gratis. A nie kiedy ktoś mi łaskawie postanowi wcisnąć cos, czego nie potrzebuje. To było zadanie logiczne.

4. Deser z dziedziny ortografii dla klas 1-3: deklinacja. Dorotko: nie SZYJI, tylko SZYI. Jedna literka, a wstyd większy niż promocja. Warto zapamietac  bo pewnie niedługo będzie-40% na wszystko plus dwie wstazki...

 

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wicka Olfa jest mentalnie w okolicy 2001 roku. Czy coś w ten deseń. Ja by darmowa reklamówka urządziła, byłoby czym zadać szyku.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wicka napisał:

No wiec tak, z perspektywy kogoś, kto zna sie na sprzedazy:

1. Firma, która co chwile daje rabaty, wysyla sygnal, ze nie opłaca się kupować za pelna cenę, tylko czekać. W efekcie daje rabaty coraz częściej lub coraz większe. Firma uzalezna obrot od promocji, jak narkoman od używek. Nie polecam.

2. Klientki kupuja z rabatami. I jak myslicie, co teraz czują panienki, które kupiły tshirt z rabatem 10%.. czyli za 261 zł, a teraz można kupić za 203? Wydymane przez Olfe zapewne...

3. Ściema sciem, ze dostajesz gratis te brzydka szarfe- po pierwsze nic nie jest gratis, płacisz za każdą nitke. Po drugie, nawet gdyby ta wstazka kosztowała normalnie 100 zł nie mylić z "byla warta"  ( pytanie za tysiaka, ile ich sie sprzedaje za 100 zl), a ja jej nie potrzebuje, to nie jest  zaden deal. Deal bedzie wtedy, gdy bede chciala kupic tshirt i wstazke i dostane ja gratis. A nie kiedy ktoś mi łaskawie postanowi wcisnąć cos, czego nie potrzebuje. To było zadanie logiczne.

4. Deser z dziedziny ortografii dla klas 1-3: deklinacja. Dorotko: nie SZYJI, tylko SZYI. Jedna literka, a wstyd większy niż promocja. Warto zapamietac  bo pewnie niedługo będzie-40% na wszystko plus dwie wstazki...

 

Gdybym nie miala bana, to bym jej cos takiego napisala. Co najmniej punkt 4 z adnotacja o profeshonalizmie i nienagannym wyslawianiu sie. Jestem pewna, ze bylby ban bez próby polemiki 😹

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DanuDanu napisał:

Gdybym nie miala bana, to bym jej cos takiego napisala. Co najmniej punkt 4 z adnotacja o profeshonalizmie i nienagannym wyslawianiu sie. Jestem pewna, ze bylby ban bez próby polemiki 😹

Trudno polemizowac z ortografia, zatem byłby ban z jadowitym komentarzem, zeby isc do psychologa.  Niestety nie ma już lajwow, gdzie leciały hurtem riposty na temat kwestii poruszanych tu na wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby iść do psychyloga i zająć się swoim życiem xD

Blogosfera zna jednak jeden przypadek, gdzie blogerka, której wytknięto błąd językowy, wyznała, że nie wierzy prof. Miodkowi i powołała się na swoją nauczycielkę w liceum "doktor, prawie już magister" 😄

 

Mam wrażenie, że to całe tałatajstwo żyje w jakiejś bańce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, DanuDanu napisał:

Aby iść do psychyloga i zająć się swoim życiem xD

Blogosfera zna jednak jeden przypadek, gdzie blogerka, której wytknięto błąd językowy, wyznała, że nie wierzy prof. Miodkowi i powołała się na swoją nauczycielkę w liceum "doktor, prawie już magister" 😄

 

Mam wrażenie, że to całe tałatajstwo żyje w jakiejś bańce.

Trudno stwierdzić- śmiać się, czy płakać.. Doktur, prawie jusz minister..mocium panie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Plecaczek Michael Kors z kieszonką, do której można coś sobie włożyć".

 

Koniecznie dajcie znać,  co myślicie o tym innowacyjnym rozwiązaniu 😹

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, DanuDanu napisał:

"Plecaczek Michael Kors z kieszonką, do której można coś sobie włożyć".

 

Koniecznie dajcie znać,  co myślicie o tym innowacyjnym rozwiązaniu 😹

Czyli jakby do plecaczka wsypać popcorn, to sól w kieszonke?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DanuDanu napisał:

"Plecaczek Michael Kors z kieszonką, do której można coś sobie włożyć".

 

Koniecznie dajcie znać,  co myślicie o tym innowacyjnym rozwiązaniu 😹

Ja jestem z frakcji, która woli kieszonki, z których coś sobie można wyjąć

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, napisała SZYJI. .🙈😾😱🙀

Edytowano przez Wicka
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Ja jestem z frakcji, która woli kieszonki, z których coś sobie można wyjąć

Zdecydowanie najgorsze są kieszonki typu "Czarna dziura" - możesz coś włożyć, ale już nie możesz wyjąć 😥. Takie rozwiązanie zdecydowanie mi się nie podoba i w ogóle się u mnie nie sprawdza.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle godzin pracy, a do synonimów "podobać" i "sprawdzać się" nie było czasu dotrzeć!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DanuDanu napisał:

Zdecydowanie najgorsze są kieszonki typu "Czarna dziura" - możesz coś włożyć, ale już nie możesz wyjąć 😥. Takie rozwiązanie zdecydowanie mi się nie podoba i w ogóle się u mnie nie sprawdza.

I tak oto tajemnica znikających ciuchów została rozwiązana. Czas na nowe wyzwanie: kto i czym napełnia flakony perfum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sznurówka napisał:

Tyle godzin pracy, a do synonimów "podobać" i "sprawdzać się" nie było czasu dotrzeć!

Oj, bo na hasła typu "lofciam"  "działa" "robi robotę" musimy poczekać do akcji typu "nowy rok, nowa ja" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sznurówka napisał:

Tyle godzin pracy, a do synonimów "podobać" i "sprawdzać się" nie było czasu dotrzeć!

leci alfabetycznie, to potrwa.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej językowa abnegacja najlepiej obnaża mit o wielkim profesjonalizmie*.

Nie trzeba być przecież erudytą, ale jednak jeśli czyjaś praca polega na opowiadaniu o perfumach czy ubraniach, to z czystej przyzwoitości wypadałoby nauczyć się o nich wypowiadać przynajmniej poprawnie.

*Istnieje podejrzenie, że profesjonalizm sprowadza się u D. do "ktoś nagra profesjonalny materiał, wmontuje i jakoś to będzie".

Edytowano przez Sznurówka
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a skąd wziął sie temat tego wątku „mykonos i złota pięta” bo BARDZO MNIE TO CIEKAWI(jakby powiedziała Dorotka) był jakiś wyjazd na Mykonos czy cos? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Olfic napisał:

Dziewczyny a skąd wziął sie temat tego wątku „mykonos i złota pięta” bo BARDZO MNIE TO CIEKAWI(jakby powiedziała Dorotka) był jakiś wyjazd na Mykonos czy cos? 😄

Mykonos- nazwa greckiej knajpy gdzie Doris jadła haloumi kilka dni z rzedu. Istnieją podejrzenia, ze wpadła w pętlę czasu, albo manager knajpy zamowil za dużo i byla promocja "kup 10 porcji, 11-ta gratis". Dorota "uwieeeeeelbia haloumi".

Zlota pieta- opisując jakies wymarzone obuwie z Moljera uzyla sformułowania "w kolorze złotej piety". Naprawdę. Wielu chciałoby poznać dealera.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Dorota przepisała nuty zapachowe nowych perfum Kilian (już niestety nie „Kiliana”) oraz powiedziała widzom, które perfumy marki były najtańsze, a które najdroższe.
Na koniec zapytała, czy widzowie lubią takie pogadanki na ten temat.

Może ona w sekrecie szykuje audiobook strony Douglasa?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sznurówka napisał:

Dziś Dorota przepisała nuty zapachowe nowych perfum Kilian (już niestety nie „Kiliana”) oraz powiedziała widzom, które perfumy marki były najtańsze, a które najdroższe.
Na koniec zapytała, czy widzowie lubią takie pogadanki na ten temat.

Może ona w sekrecie szykuje audiobook strony Douglasa?

Jak już zapisała nuty, to może zacznie spiewać 😉

A tak na poważnie, to kiedy słyszę KOLEJNE pytanie o to czego se widzowie życzą, to az mam ochote wstawić jej link do poradnika typu "10 skutecznych CTA" Kurde, Olfa.. czytnij wreszcie nowego poradnika dla początkujących insta ninja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2020 o 16:57, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Dorota napisała  "SZYJI"? 🤣

Nie to żebym kpiła z choroby, ale czy Lizard doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu i skończyła nierozpoczętą karierę na własnym kanale dotyczącym m.in. Dory? Czy może przede mną coś zostało zatajone? 😉

U Lizard cisza w eterze, miał być yt, miał być artykuł, nie ma nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Goldgold napisał:

U Lizard cisza w eterze, miał być yt, miał być artykuł, nie ma nic;)

Lockdown, sklepy RTV zamkniete 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sznurówka napisał:

Dziś Dorota przepisała nuty zapachowe nowych perfum Kilian (już niestety nie „Kiliana”) oraz powiedziała widzom, które perfumy marki były najtańsze, a które najdroższe.
Na koniec zapytała, czy widzowie lubią takie pogadanki na ten temat.

Może ona w sekrecie szykuje audiobook strony Douglasa?

No, to chyba kosztowało ją z 5 h pracy..🤔 Swoją drogą- ja żadnego z tych zapachów nie znam i po tej jej wypowiedzi nie dowiedziałam się NICZEGO, poza faktem, ze takie perfumy istneją i jak wyglądają butelki. Bo informacja , że istnieje jakaś drabinka cenowa nie jest kluczowa, tak się buduje asortyment w każdej branży. A samych cen nie podała. Ta laska stara się wyspecjalizować w temacie perfum i  zachowywac jak ekspertka, a nie potrafi NIC powiedzieć ciekawego, ani nawet dobrze rzeczy technicznych. A co dopiero zachęcić. Przecież perfumy to taki intrygujący temat ! Brak mi tej Pani Irminy (chyba tak sie nazywała ) z Mon Credo- dobrze się jej słuchało.

Edytowano przez Wicka
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Wicka napisał:

Ta laska stara się wyspecjalizować w temacie perfum i  zachowywac jak ekspertka, a nie potrafi NIC powiedzieć ciekawego, ani nawet dobrze rzeczy technicznych.

O, a ja się akurat jeszcze się załapałam na wczorajsze show: w ramach perfumiarskiego znawstwa Dorota doradzała widzom zapachy podobne do innych zapachów. 
Ona naprawdę tę wiedzę posiada w kategorii i na poziomie niezłej ekspedientki. Wie jak pachną popularne kompozycje i co zaproponować osobie, która szuka czegoś w danym typie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sznurówka napisał:

O, a ja się akurat jeszcze się załapałam na wczorajsze show: w ramach perfumiarskiego znawstwa Dorota doradzała widzom zapachy podobne do innych zapachów. 
Ona naprawdę tę wiedzę posiada w kategorii i na poziomie niezłej ekspedientki. Wie jak pachną popularne kompozycje i co zaproponować osobie, która szuka czegoś w danym typie. 

Trafisz w sedno: ona nie opisuje perfum, a jedynie oprowadza po Douglasie. Taki pilot wycieczki..

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Fela z Kaniowa napisał:

Watęk o Olfie umiera, po tym jak umarł jej instagram, youtube, facebook, blog. To juz twój koniec Dorota. Kaput.

No cóż, lenistwo to nie jest dobry przepis ma sukces. Wątek zapewne nie umrze  tylko zwolnilil ekstremalnie,  proporcjonalnie do wykonow O. Chyba, że Doris finalnie i oficjalnie zniknie z przestrzeni ms. Dopóki bedzie cos rzeźbić, beda raczej  i komentarze, bo kolo tego nie da się przejść obojętnie.. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wicka napisał:

No cóż, lenistwo to nie jest dobry przepis ma sukces. Wątek zapewne nie umrze  tylko zwolnilil ekstremalnie,  proporcjonalnie do wykonow O. Chyba, że Doris finalnie i oficjalnie zniknie z przestrzeni ms. Dopóki bedzie cos rzeźbić, beda raczej  i komentarze, bo kolo tego nie da się przejść obojętnie.. 

 

Wczoraj Danusia M. zapozowała w nowym futrze i buciorkach z charakterystycznym logo LV. Może to ten tajny projekt Olfy?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×