Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

15 godzin temu, Kate007 napisał:

Druga sprawa- hajs. Niby ma hajs, ale nigdzie nie podróżuje. Siedzi tylko w tej Warszawie. Czasem jeździła po Polsce tylko na jakiś "iwent". Za granicą to była ostatnio w Atenach i chyba kiedyś kiedyś w Hiszpanii?? To byłoby tyle. To nawet ja wyjeżdżam częściej od niej, a nie mam takiego hajsu jaki niby ma ona, jeśli wierzyć temu co mówi. 

Nie do końca nawet rzecz w podróżach - nie każdy musi je lubić, sporo jest domatorów lub ludzi, którym się nie chce daleko latać, przygotowywać itd.

Myślę, że w jej przypadku z tymi finansami może być tak, że wyrwała się z nieciekawego środowiska, trafiła do Warszawy, stać ją było na kilka fajnych ubrań, zgłosiło się do niej kilka fajnych firm, mieszkanie sobie wynajęła i doszła do wniosku, że to są te prawdziwe nieosiągalne luksusy i bogactwa, których się w zwykłym życiu nie doświadcza. Tymczasem trafiła gdzieś tam do klasy średniej bez nieruchomości i w końcu - goniąc za światem ludzi faktycznie zamożnych, światowych czy popularnych - musiała się zorientować, że jednak przeszacowała swoje sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czy czasem Olfa nie oceniła realnie swoich możliwości i nie doszła do wniosku, że z instagrama to ma tyle, co z pracy w drogerii. Więc po co wstawać rano i znosić ludzi.. takich jak ona? 

Ona nie ma racji, wyciąga błedne wniosku, ale stojąc na pozycji autorytetu może se paplać i blokować osoby o innych poglądach. Wygodnie jej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawilo sie nowe zdjecie. Wyglada na to, ze Moliera juz jej nawet ciuchow nie wypozycza, tylko fote w przebraniu musi zrobic na miejscu w sklepie 😹

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dalej potoczy się bogactwo Doris skoro jej „kariera” już chyba chyli się ku upadkowi 😅. W nieskończoność będzie robić fotki w wypożyczonych ciuchach w Moliera?🧐

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DanuDanu napisał:

Pojawilo sie nowe zdjecie. Wyglada na to, ze Moliera juz jej nawet ciuchow nie wypozycza, tylko fote w przebraniu musi zrobic na miejscu w sklepie 😹

Nie muszą udawać, że sprzedają to i Olfa nie musi udawać, że kupuje. 

Promocja na popcorn też się skończyła, czy jeszcze lata z kubełkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olfi, nie podniecaj sie, że rzeczy, które pokazujesz schodzą na pniu. Wszyscy wiemy, że M2 zamawia wszystkiego po jednej sztuce.

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olfa nie zrobi Q&A, bo jest zajęta innymi ważnymi rzeczami! Czyli czym? Przebierankami w "luksusowe" szmatki oraz tłumaczeniem słowa pies? 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BezaNaPol napisał:

Olfi, nie podniecaj sie, że rzeczy, które pokazujesz schodzą na pniu. Wszyscy wiemy, że M2 zamawia wszystkiego po jednej sztuce.

..po czym w tej jednej sztuce pohasa Olfa i pięc innych panien na potrzeby insta promocji i taką przechodzoną poliestrową kapotę M2sprzedaje polskim modnisiom? Za 2 tysie? Jeżu kolczasty. To ja sie zastanawiam , dla jakich połgęsków jest ten sklep, chyba dla samych Olf ( tylko zamozniejszych). Bo mozna zaryzykowac teze, że Olf jest więcej..

Edytowano przez Wicka
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, ja ją przestałam obserwować około roku temu, ale koło 11 listopada zdecydowałam się pooglądać co tym razem nawypisuje. I muszę Wam powiedzieć, że faktycznie przez ten rok zapaści dostał nawet sam jej profil.

Wydaje mi się, że te wcześniejsze posty składające się ze zdjęcia z jej zbiorów oraz opisu dotyczącego statystyki były przygotowywane przez jakąś niezbyt udolną agencję albo po prostu pewnego tygodnia usiadła i naustawiała sobie dwieście postów roboczych po odnalezieniu strony "statystyki konsumenckie". Co dużo mówi o jej zapale i profesjonalizmie. 

Btw. jakim cudem ktoś, kto siedział na tym uniwerku chociaż i pięć lat, a dodatkowo podobno jednak czyta jakieś książki i artykuły, nie umie sformułować prostego przypisu do tekstu? I dlaczego jej profesjonalna samodzielność kończy się na warsztacie nabywanym na pierwszym roku studiów? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam, co ostatnio wygaduje Edzia G. Przypomniałam sobie, że Olfa kiedyś czuła się kolejnym wcieleniem divy i sobie myślę, że podobnie do idolki jej peron odjechał. Tak kończą słabe psychicznie jednostki w sytuacjach trudnych.

I pozwolę sobie (wzorem jednej osoby komentującej w Fiolki N. poczynania Edzi) poprosić o namiary na dilera Olfy. Po 2020 należy mi się taki odjazd w sylwka 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, 2020 to jest wyzwanie; niektórych wzmocni, ale część zaczyna grać niepełną talią, jak Edzia. U Doris raczej widze nie tyle oznaki iskrzenia kabli, tylko zjawisko, kiedy coraz bardziej wymagające czasy i widownia plus covid obnażyły jej kiepski warsztat w sm. A nowi gracze się pojawiają. Jej filmy były dobre technicznie i mogły się wyrózniać 4 lata temu, potem sie pogorszyły, po czym teraz już nawet ich  nie ma. Pisaliśmy o tym wiele- szczyt już ma za sobą, teraz nerwowo macha rękami, żeby nie utonąć, a tratwy sobie zbudowac nie potrafi. Doris twierdzi uparcie, ze ma mnóstwo pracy i oby to był jakis szatańsko dobry tajny projekt, bo z kilku zdjęc  w kieckach za 2500 nie będzie nawet na średnią krajową pensję za parę miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściema o tajnych projektach już była grana. Kiedyś przecież z tą koleżanką Martą niby latały na jakieś spotkania biznesowe w celu zrealizowania jakiegoś super hiper dużego projektu, o którym ostatecznie świat nigdy nie usłyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Wicka napisał:

Doris twierdzi uparcie, ze ma mnóstwo pracy i oby to był jakis szatańsko dobry tajny projekt,

 

9 minut temu, DanuDanu napisał:

Ściema o tajnych projektach już była grana.

Z tego co pamiętam, skończyło się na zmianie wynajmowanego mieszkania.

Przypuszczam, że te supperrr hipperrr tajny projekt związany jest z tandetną sesją fotograficzną w gwiazdkowym anturażu z nutą barterów w tle 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Wicka napisał:

U Doris raczej widze nie tyle oznaki iskrzenia kabli,

Ja jednak widzę odjazd peronu- to zarzucanie ludziom o odmiennych poglądach konieczności wizyty u specjalisty, przy jednoczesnym braku korelacji ze swoim własnym zachowaniem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Ja jednak widzę odjazd peronu- to zarzucanie ludziom o odmiennych poglądach konieczności wizyty u specjalisty, przy jednoczesnym braku korelacji ze swoim własnym zachowaniem

To prawda, ta niespójność i dysonans poznawczy u Doris trwa od jzawsze i to w wielu dziedzinach. Relatywizm- to samo, co wytyka innym robi sama i uważato za swoja mocna stronę. Jest w tym świetna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wicka napisał:

To prawda, ta niespójność i dysonans poznawczy u Doris trwa od jzawsze

Teraz przerzucił się również na szmatki- od zawsze trąbiła, że nie nosi oversizowych ciuchów, bo kiepsko się w nich czuje. I cóż widzimy na ostatniej fotce? Sweterko-...enka wcale nie przylegająca do ciała.

Możemy to również określić dosadniej: z braku laku Doris zareklamuje nawet główienko, o ile ktoś jej tylko za to rzuci jakiś ochłap

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Teraz przerzucił się również na szmatki- od zawsze trąbiła, że nie nosi oversizowych ciuchów, bo kiepsko się w nich czuje. I cóż widzimy na ostatniej fotce? Sweterko-...enka wcale nie przylegająca do ciała.

Możemy to również określić dosadniej: z braku laku Doris zareklamuje nawet główienko, o ile ktoś jej tylko za to rzuci jakiś ochłap

czego dowodzi słynna schiza z poliestrem. W galeriach jej przeszkadza i wyśmiewa, bo ona tylko kaszmiry i alpaki, ale jak ciuch od sponsora trzeba pokazac to w 30 stopniach w plastikowej kiecce sie poci z uśmiechem.  Ciekawa jestem, czy te "zakupy" z Moljera2, to są faktycznie zakupy z rabatem, barter, czy wypozyczenie? Bo odgrażała się, że zaprezentuje łupy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmu pewnie nie bedzie, bo za oknem wynajmowanego mieszkania budowa ruszyła pełną parą 😂 halas za oknem nie do zniesienia 😂👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam wczoraj przypadkowo na ten watek i mi się stara dobra Olfa przypomniała. Kiedyś w miarę regularnie ja ogladałam na YT, potem zaczeła się nudzić. Aż ja zaobserwowałam na IG żeby mieć trochę guilty pleasure, a dzisiaj wiadomość od Olfy: “Hej!
Właśnie zauważyłam, że zaczęłaś obserwować mój profil na Instagramie 🙂. Jestem bardzo ciekawa, co takiego sprawiło, że postanowiłaś to zrobić? Daj mi proszę znać -będzie mi bardzo miło ☺️“ 

Ona tak do wszystkich pisze? Musi jej się bardzo nudzić😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Odczasudoczasu napisał:

Trafiłam wczoraj przypadkowo na ten watek i mi się stara dobra Olfa przypomniała. Kiedyś w miarę regularnie ja ogladałam na YT, potem zaczeła się nudzić. Aż ja zaobserwowałam na IG żeby mieć trochę guilty pleasure, a dzisiaj wiadomość od Olfy: “Hej!
Właśnie zauważyłam, że zaczęłaś obserwować mój profil na Instagramie 🙂. Jestem bardzo ciekawa, co takiego sprawiło, że postanowiłaś to zrobić? Daj mi proszę znać -będzie mi bardzo miło ☺️“ 

Ona tak do wszystkich pisze? Musi jej się bardzo nudzić😅

To jakies boooty sa chyba piszace za nia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zielonaglinka napisał:

To jakies boooty sa chyba piszace za nia 😂

Chyba właśnie ona sama to pisze XD do mojej koleżanki prawie od razu po zaobserwowaniu to wysłała, a do mnie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Doppelherc napisał:

Może nie boty ale jacyś asystenci; tak samo te polubienia pod zdjęciami które tak często wstawia na story. Nie sadze, ze ona się tym zajmuje. Choć teraz ma dużo wolnego czasu, wiec kto wie 🤔

No właśnie to ma asystentów i stać ja na to czy robi to sama oto jest pytanie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze ja mieszkając w wawie kilka razy ja widziałam na żywo, i raz w galerii rozmawiała z jakimś facetem przez telefon także wydaje mi sie ze kogoś ma, inna sprawa ze słyszałam plotki o tym ze miała jakiegoś faceta bogatego rozstali sie on sie ożenił z kimś innym mieli potem romans a następnie ona poznała kogoś od finansów, i chyba jest z nim do dzis. Na pewno mieszkała z jakimś facetem.

dla mnie mega ciekawa jest postać tego Kuby informatyka, czy tylko razem mieszkają czy naprawdę są para, z jednej strońy chyba stać go na to zeby samemu wynajmować mieszkanie to po co mu ona jako współlokatorka skoro ich nic nie łączy? Chyba ze tak naprawdę ona jest tam gosposia i mu gotuje pierze itp ale to tez przeczy jej luksusowemu życiu. Dlaczego nie mówi otwarcie ze z nim jest? Moze on sie jej wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2020 o 14:28, Sznurówka napisał:

Nie do końca nawet rzecz w podróżach - nie każdy musi je lubić, sporo jest domatorów lub ludzi, którym się nie chce daleko latać, przygotowywać itd.

Myślę, że w jej przypadku z tymi finansami może być tak, że wyrwała się z nieciekawego środowiska, trafiła do Warszawy, stać ją było na kilka fajnych ubrań, zgłosiło się do niej kilka fajnych firm, mieszkanie sobie wynajęła i doszła do wniosku, że to są te prawdziwe nieosiągalne luksusy i bogactwa, których się w zwykłym życiu nie doświadcza. Tymczasem trafiła gdzieś tam do klasy średniej bez nieruchomości i w końcu - goniąc za światem ludzi faktycznie zamożnych, światowych czy popularnych - musiała się zorientować, że jednak przeszacowała swoje sukcesy.

Tez mi sie tak wydaje, nie moze przestać udawać bogatej nawet gdyby chciała bo wtedy juz nikt nie interesowałby sie jej YT i instagramem, a tak to jeszcze cos na tym zarabia. A co z jej znajomymi? Musi miec jakichś dalszych znajomych którzy mogliby sie o niej wypowiedzieć a nikt tego nie komentuje, co z Hania co z Majka? Co z ta menagerka kliniki gdzie robiła usta? Co z Lobuzami jeszcze maja kontakt? O co chodzi w jej relacjach z innymi ludźmi dlaczego są tak ucinane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Olfic napisał:

Tez mi sie tak wydaje, nie moze przestać udawać bogatej nawet gdyby chciała bo wtedy juz nikt nie interesowałby sie jej YT i instagramem, a tak to jeszcze cos na tym zarabia. A co z jej znajomymi? Musi miec jakichś dalszych znajomych którzy mogliby sie o niej wypowiedzieć a nikt tego nie komentuje, co z Hania co z Majka? Co z ta menagerka kliniki gdzie robiła usta? Co z Lobuzami jeszcze maja kontakt? O co chodzi w jej relacjach z innymi ludźmi dlaczego są tak ucinane

Tak bez złośliwości, a jedynie na podstawie tego jak zachowuje się wobec osób, które widać było na filmach: kto to wytrzyma? Te jej pokazywanie się, wywyższanie. Wizyty barterowe, czyli wycieczki do miejsc w których Olfa musi być. 

Olfy nie stać na zwykłe wyjście na miasto czy wypad za miasto. To jest takie dziecko, które idzie tam gdzie zostanie zaproszone lub dokąd ktoś dorosły za rączkę zaprowadzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KlipT napisał:

Tak bez złośliwości, a jedynie na podstawie tego jak zachowuje się wobec osób, które widać było na filmach: kto to wytrzyma? Te jej pokazywanie się, wywyższanie. Wizyty barterowe, czyli wycieczki do miejsc w których Olfa musi być. 

Olfy nie stać na zwykłe wyjście na miasto czy wypad za miasto. To jest takie dziecko, które idzie tam gdzie zostanie zaproszone lub dokąd ktoś dorosły za rączkę zaprowadzi.

No właśnie na wszystkich filmach te koleżanki były takie wpatrzone w nią fajnie sie bawiły razem a potem nagle ucięte kontakty, ciekawa jestem dlaczego, czy ona jest w życiu prywatnym taka trudna do zniesienia właśnie? Ze jest wredna czy cos? Dziwne bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że skorzystała z pomocy widzow, którzy podsunęli jej pomysł pisania ebooka o perfumach. Stąd te wyszukiwania synonimów a teraz przypisów. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dżudi_12 napisał:

Wydaje mi się, że skorzystała z pomocy widzow, którzy podsunęli jej pomysł pisania ebooka o perfumach. Stąd te wyszukiwania synonimów a teraz przypisów. 

Czyli powstaje ulotka z Daglasa w wersji XXL.. fajnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlipT napisał:

Czyli powstaje ulotka z Daglasa w wersji XXL.. fajnie 

 

Czyli minimalny nakład pracy, jak juz nie ma na czym zarobić to każdy celebryta wypuszcza eBook z pier,dołami i naiwni to kupują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie jaki Dorota ma kontakt z bratem tak na prawdę?  Czy oni sie wspierają czy tylko ona na nim zeruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×