Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Greatpetla

Nie odkładajmy nic na potem.., bo

Polecane posty

Czyta się Ciebie jak książkę... zacznę częściej gościć na forum. Miło widzieć mądrycg ludzi w świecie, w którym panuje wirtaulna gra...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DoTkliwa... napisał:

Czyta się Ciebie jak książkę... zacznę częściej gościć na forum. Miło widzieć mądrycg ludzi w świecie, w którym panuje wirtaulna gra...

 

Poczekaj jak mi polejesz a ja to wypiję, wtedy będzie ostro😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DoTkliwa... napisał:

Ostro intelektualnie? Z przyjemnoscią...

 

Akurat nie to miałem na myśli, ale może być. W najgorszym razie będę cytował myśli Friedricha Nietzschego. Na przykład taką: "szczęście jest kobietą" i szybko wchłonie mnie świat erotyzmu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Trzeba przepraszać i trzeba umieć przepraszać. Jeszcze trochę a zacznę przepraszać za każdy tutaj napisany post, bo ludzie czytają, bo coś tam i takie tam bzdety. 

Miłego dnia. 

To prawda, że sztuka jest umieć przepraszać.No..,jesli tak to przeprosiny przyjęte 😎

Dzięki. Tobie również miłego☀️

Mam dziś kociokwik myślowy.Analizuję w głowie 3 tematy na raz,więc zaczyna się ciekawie dzionek. 😬😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Greatpetla napisał:

To prawda, że sztuka jest umieć przepraszać.No..,jesli tak to przeprosiny przyjęte 😎

Dzięki. Tobie również miłego☀️

Mam dziś kociokwik myślowy.Analizuję w głowie 3 tematy na raz,więc zaczyna się ciekawie dzionek. 😬😁

 

To jest wykonalne w ogóle? Kociokwik myślowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Akurat nie to miałem na myśli, ale może być. W najgorszym razie będę cytował myśli Friedricha Nietzschego. Na przykład taką: "szczęście jest kobietą" i szybko wchłonie mnie świat erotyzmu😎

Hmmm.. ja wczoraj w radiu usłyszałam takie cytaty o kobietach znanego pisarza Polskiego Jerzego Pilcha.(wspominali w audycji słynne słowa ludzi, którzy umarli w tym roku):

"Polskie dziewczyny - fantastyczne przecież, lotne, piękne, błyskotliwe - są w sytuacji strasznej: mają w zdecydowanej większości przypadków do czynienia z sytymi ...ami." 😱😬😁..i jakiś drugi taki, że

" Kobiety to kłopoty.. "

Co do tego 1szego cytatu, to może są i tacy mężczyźni.Ja na szczęście z takimi nie miałam do czynienia.

Ja najbardziej lubię te słowa(Jana Izydora Sztaudyngera ):

On gotyk, ona barok. Renesans zjawi się za rok." 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Greatpetla napisał:

Hmmm.. ja wczoraj w radiu usłyszałam takie cytaty o kobietach znanego pisarza Polskiego Jerzego Pilcha.(wspominali w audycji słynne słowa ludzi, którzy umarli w tym roku):

"Polskie dziewczyny - fantastyczne przecież, lotne, piękne, błyskotliwe - są w sytuacji strasznej: mają w zdecydowanej większości przypadków do czynienia z sytymi ...ami." 😱😬😁..i jakiś drugi taki, że

" Kobiety to kłopoty.. "

Co do tego 1szego cytatu, to może są i tacy mężczyźni.Ja na szczęście z takimi nie miałam do czynienia.

Ja najbardziej lubię te słowa(Jana Izydora Sztaudyngera ):

On gotyk, ona barok. Renesans zjawi się za rok." 😎

Izydor wymiata zawsze i wszędzie. Co do Pilcha. Facet pochodził z Wisły, wyrósł w społeczności ewangielickiej. Potrafił pięknie oddać klimat tej małej mieściny. Tak chcę jego zapamiętać i Wisłę przed małyszową🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To jest wykonalne w ogóle? Kociokwik myślowy? 

Wiem, że nic nie wiem. Czasami włącza mi się głębsza analiza i wtedy z reguły mniej nawet mówię. Rozważam w głowie różne aspekty podejścia do danego tematu.Tworzę hipotezy, które tak jakby próbuję testować w myślach.Niektóre od razu są spalone na wejściu po kilku sekundach. Trudne to wszystko do wyjaśnienia słowami. Jednym słowem może:"dużo myślę i kreuję" wtedy.😎 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greatpetla napisał:

Wiem, że nic nie wiem. Czasami włącza mi się głębsza analiza i wtedy z reguły mniej nawet mówię. Rozważam w głowie różne aspekty podejścia do danego tematu.Tworzę hipotezy, które tak jakby próbuję testować w myślach.Niektóre od razu są spalone na wejściu po kilku sekundach. Trudne to wszystko do wyjaśnienia słowami. Jednym słowem może:"dużo myślę i kreuję" wtedy. 

Bałem się, że masz na myśli facetów😎 Zaprawiona w bojach kobieta jest w stanie skutecznie "zaopiekować" się "myślowo" trzema facetami jednocześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Izydor wymiata zawsze i wszędzie. Co do Pilcha. Facet pochodził z Wisły, wyrósł w społeczności ewangielickiej. Potrafił pięknie oddać klimat tej małej mieściny. Tak chcę jego zapamiętać i Wisłę przed małyszową🙂

Czytałam kilka lat temu jego książki. Lubię jego styl pisania. Tak samo zresztą jak Leona Wiśniewskiego. Chyba powrócę jeszcze w tym roku do nich.Odświeżę sobie te wszystkie widoki i klimaty. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Greatpetla napisał:

Czytałam kilka lat temu jego książki. Lubię jego styl pisania. Tak samo zresztą jak Leona Wiśniewskiego. Chyba powrócę jeszcze w tym roku do nich.Odświeżę sobie te wszystkie widoki i klimaty. 😉

Zanim zaczniesz czytać polecam wycieczkę w to miejsce. Teraz jest paskudnie skomercjalizowane, ale jeżeli usiądziesz na ławeczce w rynku obok ewangelicznego kościoła zobaczysz jak tłumnie walą do zboru, czy jak oni tam to nazywają. Rodzinnie idą. Faceci w garniturach i obowiązkową książką w ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Bałem się, że masz na myśli facetów😎 Zaprawiona w bojach kobieta jest w stanie skutecznie "zaopiekować" się "myślowo" trzema facetami jednocześnie. 

To fakt potrafi.Na szczęście u mnie to nie mężczyźni 😉.Uff! 😬😁😎

Co do mężczyzn to wystarczy mi to, że wczoraj dzwoniły do mnie dwie koleżankami z problemami sercowymi. Jedna to nawet cała noc nie spała przez faceta. Ja jej na to:".. a gdybyś ich miała 365? To cały rok byś nie spała? Kobieto, ogarnij się do chole/ry!"🙂

Próbuje zawsze te "poważne" problemy obrócić w żart, by dziewczyny tak się nie spinały i na spokojnie rozważyły daną sytuację. Kobiety to panikary z reguły. Dobrze, że ja taka nie jestem.. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zanim zaczniesz czytać polecam wycieczkę w to miejsce. Teraz jest paskudnie skomercjalizowane, ale jeżeli usiądziesz na ławeczce w rynku obok ewangelicznego kościoła zobaczysz jak tłumnie walą do zboru, czy jak oni tam to nazywają. Rodzinnie idą. Faceci w garniturach i obowiązkową książką w ręce. 

Może mi kiedyś Ty pokażesz😉. Nie lubię sama zwiedzać. Lubię z kimś, bo zawsze można podyskutować owocnie o czymś, co się zobaczyło. 

W samotności to ja mogę na łące leżeć pełnej kwiatów i.. patrzeć w niebo Tylko wtedy. Tak to wolę mieć zawsze kogoś przy boku. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Greatpetla napisał:

Dobrze, że ja taka nie jestem.. 😎

W wolnej chwili zapraszam do konfesjonału😎 W natłoku myśli najróżniejszych znajdź czas na dokonanie skrupulatnego rachunku sumienia. Możesz to na kartce napisać. Przeczytam. Nie przychodź bez biustonosza bo szybko rozkojarzam się😎 Uciekam do obowiązków. Cześć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Greatpetla napisał:

Może mi kiedyś Ty pokażesz😉. Nie lubię sama zwiedzać. Lubię z kimś, bo zawsze można podyskutować owocnie o czymś, co się zobaczyło. 

W samotności to ja mogę na łące leżeć pełnej kwiatów i.. patrzeć w niebo Tylko wtedy. Tak to wolę mieć zawsze kogoś przy boku. 

 

 

Ależ Ty masz wymaganie! 😎 Może jeszcze posmyrać, przytulić, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dziękuję, ale nie lubię się całować bo potem mam liszaje😎

To pocałunek wirtualny, bezdotykowy,  do niczego nie zobowiązuje także nie bój się,  ani liszaje ani nic innego z mojej strony ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

To pocałunek wirtualny, bezdotykowy,  do niczego nie zobowiązuje także nie bój się,  ani liszaje ani nic innego z mojej strony ci nie grozi.

Poza pozwem o alimenty wirtualne😎 Znam już te Wasze numery😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

W wolnej chwili zapraszam do konfesjonału😎 W natłoku myśli najróżniejszych znajdź czas na dokonanie skrupulatnego rachunku sumienia. Możesz to na kartce napisać. Przeczytam. Nie przychodź bez biustonosza bo szybko rozkojarzam się😎 Uciekam do obowiązków. Cześć.

Na kartce? Toż to będzie z 500 stron minimum. Dzieło można by było wydać pt:"Grzeszne myśli i uczynki niesfornej Pani M." 😎

Przyjdę bez biustonosza, ale w szerokiej marynarce, wuec nie będzie widać moich wypukłości. O.k?

Też lecę. Obowiązki kwiczą. Cześć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Poza pozwem o alimenty wirtualne😎 Znam już te Wasze numery😎

Ojj Maestro kobiety to nie jednostka zorganizowana działająca wg tych samych  zasad. Każda ma swoje , inne, jedne lepsze drugie beznadziejne a ja w zadnych z tych ram sie nie mieszczę.  Alimenty? Pff kocham dzieci ale uwierz mi nie mam do nich cierpliwości więc wystrzegam się ich i wzbraniam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ależ Ty masz wymaganie! 😎 Może jeszcze posmyrać, przytulić, co? 

Jasne! Poproszę posmyrac mnie za uchem. Prawym. Głębiej, czulej i mocniej! 😊😁Potem tulić do następnego rana.Niewykonalne? Wszystko jest możliwe. Wystarczy tego mocno pragnąć.😉

O.k.Dosyć tych dyrdymałów uczuciowych.Czas zejść mi na Ziemię.Pragmatyzm czas włączyć.

To na razie. Kawa i do roboty! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greatpetla napisał:

Jasne! Poproszę posmyrac mnie za uchem. Prawym. Głębiej, czulej i mocniej! 😊😁Potem tulić do następnego rana.Niewykonalne? Wszystko jest możliwe. Wystarczy tego mocno pragnąć.😉

O.k.Dosyć tych dyrdymałów uczuciowych.Czas zejść mi na Ziemię.Pragmatyzm czas włączyć.

To na razie. Kawa i do roboty! 

 

Eeee wolne mislam dzis mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Greatpetla napisał:

Na kartce? Toż to będzie z 500 stron minimum. Dzieło można by było wydać pt:"Grzeszne myśli i uczynki niesfornej Pani M." 😎

Przyjdę bez biustonosza, ale w szerokiej marynarce, wuec nie będzie widać moich wypukłości. O.k?

Też lecę. Obowiązki kwiczą. Cześć 

Widzę, że dużo grzesznych Siostro!😎 Czas bym dokonał w Tobie właściwej przemiany byś mógł wrócić na drogę cnoty. Przy mnie staniesz się niemalże wtórnie cnotliwa😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Ojj Maestro kobiety to nie jednostka zorganizowana działająca wg tych samych  zasad. Każda ma swoje , inne, jedne lepsze drugie beznadziejne a ja w zadnych z tych ram sie nie mieszczę.  Alimenty? Pff kocham dzieci ale uwierz mi nie mam do nich cierpliwości więc wystrzegam się ich i wzbraniam .

Znaczy, na samym wstępie już sugerujesz, że mamy uważać? Szybka jesteś! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Znaczy, na samym wstępie już sugerujesz, że mamy uważać? Szybka jesteś! 😎

Jeśli tak to odebrałeś:)  z resztą ostrożności nigdy za wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Jeśli tak to odebrałeś:)  z resztą ostrożności nigdy za wiele. 

Pełna konspiracja jak widzę😎 Ok! Podejdźmy do tego profesjonalnie jak zawodowi miejscy partyzanci. To gdzie? Klatka schodowa, winda czy piwnica? Wybieraj😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Pełna konspiracja jak widzę😎 Ok! Podejdźmy do tego profesjonalnie jak zawodowi miejscy partyzanci. To gdzie? Klatka schodowa, winda czy piwnica? Wybieraj😎

Na serio tak nisko mnie cenisz? Uwazam, ze należy mi się jakiś apartament w zamian za uciechy dla ciebie.  Jestem poirytowana i zniesmaczona.  A Ty skompromitowałeś się na całej linii.  Nie wierzę, że tak można się zmienić 🤔🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×