Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Loredana

Toksyczny facet i mega ciężkie życie. ..

Polecane posty

O czym wy piszecie??,

Autorka nie mieszka w mieszkaniu misia tylko w takim które  sama wynajęła i sama opłaca!

Pisała też że ma pracę z której może się utrzymać z dziećmi.

Więc po co te wasze wywody o niezależności finansowej?

Ona jest  niezależna finansowo  - problem w tym że wydajduje powody żeby  się misia z życia nie pozbyć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bolek napisał:

Jak pierwszy raz weszłem na to forum też myślałem że większość to provo, teraz jednak myślę że w dzisiejszych czasach takich kobiet jest mnóstwo

Normalna wdowa to z 5-7 lat powinna męża oplakiwac. Chyba że była z nim nie z miłości tylko z innych powodów, ale wtedy to nie ma co żałować. 

Edytowano przez Jaaktozbyinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bolek napisał:

Znam wdowę która zaczęła ponownie żyć po 3-4 miesiącach. Ma opłakiwać męża kilka lat? Jest jakaś tabelka od kiedy można układać sobie życie? A może powinna zostać pogrzebana żywcem z truchłem męża?

Dokładnie. Tym bardziej, że faceci sobie często od razu po śmierci żony kogoś znajdują i im jakoś nikt tego nie wypomina. A kobieta powinna płakać i się dołować latami, żeby ktoś jej przypadkiem nie zarzucił, że nie kochała męża i za szybko się "nie pocieszyła"? To smieszne i niesprawiedliwe 🙂

1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Taki zloty jak Ty. Normalnie sztabka! 

Taa... Każda wręcz marzy o takim okazie... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bolek napisał:

Znam wdowę która zaczęła ponownie żyć po 3-4 miesiącach. Ma opłakiwać męża kilka lat? Jest jakaś tabelka od kiedy można układać sobie życie? A może powinna zostać pogrzebana żywcem z truchłem męża?

Gdybym spotkał kobiete która po 3-4 miesiącach ma już innego faceta uznanllbym że wcale tego męża nie kochała. Jest więc osoba zakłamaną i nie chciałbym się z nią zadawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Jaaktozbyinny napisał:

Gdybym spotkał kobiete która po 3-4 miesiącach ma już innego faceta uznanllbym że wcale tego męża nie kochała. Jest więc osoba zakłamaną i nie chciałbym się z nią zadawać. 

A facet który po 3-4 miesiącach ma już inną jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Taki, przez kolegów jest postrzegany jako jurny lover boj. No przecież ma swoje potrzeby? Ma#Zuch chłopak, ma też dobra bajere, zakłada czyste majtki  i wyrusza na łowy. Każdy żonaty  takiemu zazdrosci i po cichu liczy na to, że jego stara też kopnie w kalendarz. A taka to była big love! A kobita? Ta ma założyć worek pokutny na łeb, wyzbyć się potrzeb i chcen, chodzić na cmentarz  najlepiej w czarnych workowatych sukniach i warować przy grobie męża, odmawiajac różańce  w umartwieniu, w nadziei, że może zmartwychwstanie.  Jakiś nowy facet przy jej boku? Coooo, co za ku/rw!/a. Podwójne standardy moi Mili. Polska z tego słynie, jak kraj długi i szeroki. Dlatego odważne dziewczyny robią co chcą i żyją jak chcą! #Na pohybel tym "świętoszkowatym"  mężom, co tłuką żony w 4 ścianach wypasionych willi, którzy w  każdą niedzielę idą pod rękę z tą znienawidzona żona, ale jednak ślubną! do kościoła, do księdza co lubi ministrantów! I tym chłopakom co ćpają koxy i mienia się złota sztabkami, jak kaspej :)) oraz wszystkim Braciom Samcom, co mają nawa/lone pod  czapka , z daszkiem. ✊

Twoje opinie są czasami ostre ale niestety w tym przypadku chyba prawdziwe. Wydaje mi się że rzeczywiście panują podwójne standardy co do mężczyzn i kobiet jeżeli chodzi o ten temat dlatego też zapytałem czy w drugą stronę zasady przyzwoitości są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×