Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

3 godziny temu, Michalina_ napisał:

Działajcie 🙂

hmm troszkę słabo z tym ginekologiem. Chyba bym się zastanowiła nad zmianą na Twoim mający. Sama wiem jak mnie irytowało to że moja poprzednia zapisała mi tabletki po których cykl powinien być monitorowany, a potem był problem bo ani oddzwonic ani odpisać nie raczyła ale nigdy nie zapomnę jej miny bo dr który mnie skierował i robił drożność pracował z nią na jednym oddziale i tak przypadkiem się spotkaliśmy jak leżałam po zabiegu😁 chodziłam do niej 2 lata, 3/4 razy w jednym cyklu i za każda wizytę płaciłam 200zł, a ona tylko mnie faszerowala tabletkami. Więc na pytanie co się stało odpowiedziałam, że zmieniłam lekarza bo ona po prostu nie odbierała i że dr po drugiej wizycie skierował mnie właśnie tutaj twierdząc że nie ma sensu brać tabletek jeżeli nie ma pewności że jajowody są drożne 🙂

szukam innego ginekologa ale chcialabym isc do kogos z polecenia zeby co chwile nie latac po roznych przychodniach 🙂

 

jutro ide do dentysty myślicie ze normalnie moge skorzystać z znieczulenia czy lepiej z niego zrezygnować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

Hej u mnie aplikacja pokazuje że za 3 dni będę miała owulację także cały czas działamy

 

W czwartek przed światami zadzwoniłam zapisać się na wizytę do gin do tej pory nie dostałam terminu.... 

Trochę słabo z tym ginekologiem, ja wcześniej chodziłam do takiej jednej kobiety która zachowywała się jakby miała pracować za karę 😞 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lili7531 napisał:

Trochę słabo z tym ginekologiem, ja wcześniej chodziłam do takiej jednej kobiety która zachowywała się jakby miała pracować za karę 😞 

 

ten ginekolog osobiscie jest fajny ale dostac sie do przychodni i termin wizyty to jest jedna porazka, zobacze co mi powie teraz i jakie bedzie mial podjescie jak mu powiem ze chce zaczac sie badac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

ten ginekolog osobiscie jest fajny ale dostac sie do przychodni i termin wizyty to jest jedna porazka, zobacze co mi powie teraz i jakie bedzie mial podjescie jak mu powiem ze chce zaczac sie badac

Mój pierwszy gin to bardziej się czułam jak bym sama sobie postawiła diagnoze za to ten co chodzę to ma podejście, i mi wszystjo powie nie muszę się domyślać ani nic. Jak poszłam do niego z wynikami hormonów to każdy jeden mi tłumaczył co i jak i cytologię to bardziej on pilnuje niż ja, 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobietki co tam u was słychać ?

Moja aplikacja pokazuje ze jutro powinnam miec owulacje a dzisiaj zaczął mnie bolec brzuch jak na miesiączkę nie wiem czy to jest potwierdzenie ze owulacja sie zbliza czy bardziej znak ze dzieje sie cos nie tak

Do tej pory nie dodzwoniła sie do lekarza... jutro podejdę do przychodni mam nadzieje ze nie wybuchnę 😜

 

a tak po za tym to działamy termin @ mam na 30 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2021 o 06:30, spelniajac_marzenia napisał:

Hej u mnie aplikacja pokazuje że za 3 dni będę miała owulację także cały czas działamy

 

W czwartek przed światami zadzwoniłam zapisać się na wizytę do gin do tej pory nie dostałam terminu.... 

Wszystko na spokojnie. Ja też zanim zaszłam w ciążę korzystałam z aplikacji różnych przeróżnych potrafiłam ich mieć kilkadziesiąt na telefonie 😂👌😇 ale jakoś nigdy się nie sprawdzało u mnie z czasem owulacyjnym aż się wkurzyłam odinstalowałam je wszystkie i kiedy nie sprawdzałam akurat w miesiącu tak zaszaleliśmy że współżyliśmy codziennie przez półtora tygodnia 😂😂😂😂 i bam oto już minęło 5 miesiąc. Jeszcze 4 mies a ja doczekać się już nie mogę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2021 o 08:36, spelniajac_marzenia napisał:

Kobietki co tam u was słychać ?

Moja aplikacja pokazuje ze jutro powinnam miec owulacje a dzisiaj zaczął mnie bolec brzuch jak na miesiączkę nie wiem czy to jest potwierdzenie ze owulacja sie zbliza czy bardziej znak ze dzieje sie cos nie tak

Do tej pory nie dodzwoniła sie do lekarza... jutro podejdę do przychodni mam nadzieje ze nie wybuchnę 😜

 

a tak po za tym to działamy termin @ mam na 30 kwietnia

Bolący brzuch w czasie kiedy powinna być owulacja to właśnie jest ona niektóre kobiety odczuwają dzień owulacji 😂 spokojnie dbaj o siebie nie przejmuj się nie myśl o tym nawet chodź wiem że to nie łatwe ale to jedyny sposób by szybciej zajść w ciążę. Pamiętam jak ja np wzywałam siebie za to że nie mogę zajść z każdym nieudanym miesiącem myślałam że coś ze mną nie tak że nie jestem płodna z powodu tego że zawsze miałam bardzo ale to bardzo obfite i bardzo bolesne miesiączki za to krótkie. Nie wiem nawet jak mi się udało w danym miesiącu odpuścić do tego stopnia że wgle o tym nie myślałam nawet zapomniałam że miesiączki nie dostałam w tym miesiącu dopiero się zorientowałam kiedy minęły 2 tygodnie po @ której nie dostałam 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi sie dodzwonić do gin, wizytę mam na 13 maja akurat jeżeli mi sie nie uda w tym miesiącu to wizytę będę miała po @

ogólnie staram sie nie myśleć o tym caly czas ale z każdym miesiącem jest coraz gorzej a do tego mam coraz mniej ochoty na jakiekolwiek przytulanki... jezeli teraz sie nie uda to chyba odpuszczę sobie starania w maju zeby nabrać na nowa checi  na starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2021 o 07:43, spelniajac_marzenia napisał:

w końcu udało mi sie dodzwonić do gin, wizytę mam na 13 maja akurat jeżeli mi sie nie uda w tym miesiącu to wizytę będę miała po @

ogólnie staram sie nie myśleć o tym caly czas ale z każdym miesiącem jest coraz gorzej a do tego mam coraz mniej ochoty na jakiekolwiek przytulanki... jezeli teraz sie nie uda to chyba odpuszczę sobie starania w maju zeby nabrać na nowa checi  na starania

Superr, że udało Ci się umówić:) ale terminy też niezłe u tego gin 🙂

co do myślenia no to się nie da, przynajmniej ja nie potrafię przestać kompletnie myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Michalina_ napisał:

Superr, że udało Ci się umówić:) ale terminy też niezłe u tego gin 🙂

co do myślenia no to się nie da, przynajmniej ja nie potrafię przestać kompletnie myśleć. 

Dokladnie u mnie też z każdym miesiącem co raz ciężej żeby nie myśleć, a szczególnie jak mam dni płodne to co chwile myślę... 

Michalina a ty przypadkiem nie miałaś mieć wizyty w piątek  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dokladnie u mnie też z każdym miesiącem co raz ciężej żeby nie myśleć, a szczególnie jak mam dni płodne to co chwile myślę... 

Michalina a ty przypadkiem nie miałaś mieć wizyty w piątek  ? 

Tak, miałam. Byłam w 10dc pęcherzyki nie porosły tzn dr powiedział, że są 4 po 2 z każdej strony ale małe jeszcze, więc kolejny monitoring mam w środę i zobaczymy co to bedzie. Dzisiaj zaczęłam czuć jajniki więc może coś się dzieje. Z dobrych wiadomości to w klinice czekały na mnie w końcu wyniki badań genetycznych które robiłam miesiąc temu i wszystko jest ok więc ufff. Za to byłam u reumatologa po dodatnim wyniku antykoagulantu tocznia wysłała mnie na badanie ana3 wyszły ujemne więc toczeń wykluczony ale po tym jak powiedziałam, że była ta biochemiczna to mam powtórzyć badanie antykoagulantu po 12 tyg od pierwszego czyli w czerwcu jakoś żeby wykluczyć zespół antyfosfolipidowy.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Michalina_ napisał:

Tak, miałam. Byłam w 10dc pęcherzyki nie porosły tzn dr powiedział, że są 4 po 2 z każdej strony ale małe jeszcze, więc kolejny monitoring mam w środę i zobaczymy co to bedzie. Dzisiaj zaczęłam czuć jajniki więc może coś się dzieje. Z dobrych wiadomości to w klinice czekały na mnie w końcu wyniki badań genetycznych które robiłam miesiąc temu i wszystko jest ok więc ufff. Za to byłam u reumatologa po dodatnim wyniku antykoagulantu tocznia wysłała mnie na badanie ana3 wyszły ujemne więc toczeń wykluczony ale po tym jak powiedziałam, że była ta biochemiczna to mam powtórzyć badanie antykoagulantu po 12 tyg od pierwszego czyli w czerwcu jakoś żeby wykluczyć zespół antyfosfolipidowy.  

To znaczy że możesz się w tym cyklu starać czy musisz mieć jakaś przerwę? 

 

Ja ten miesiąc spisuje na straty ponieważ pokłóciłam się z moim akurat w dni płodne i odpuściłam sobie starania w tym miesiącu ale to dobrze bo może trochę psychika odpocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak moge. Lekarz zrezygnował z iui ale normalnie miałam stymulację Clostilbegyt od 3dc. Jestem po hsg w lutym więc w sumie to drugi cykl po nim i mimo że okazały się drożne to może coś tam zalegalo i się troszkę oczyściły i dr mówił że pierwsze miesiące po to największe prawdopodobieństwo że się uda no to działamy bez żadnej przerwy. 

A Tobie życzę dużooo spokoju i wracaj do gry w kolejnym cyklu ze zwiększona mocą. 

Ja żeby zająć czymś głowę napadłam na empik i kupiłam kupę książek 🙈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, pozostawiam Paniom tę lekturę, z myślą, że przyniesie promyk nadziei również i Wam.

Dla mnie informacja o niepłodności immunologicznej brzmiała jak wyrok.
O intralipidzie dowiedziałam się od przyjaciółki, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że problem z zajściem i utrzymaniem ciąży jest tak powszechny i może dotyczyć każdej z nas.

Wiem, jak trudny jest to nas czas, dlatego jeśli jedna z Was zmaga się z podobną sytuacją jak ja to na prawdę warto zainteresować się terapią Intralipidem. Z całego serca dziękuję mojej przyjaciółce, że dzięki niej prawdopodobnie będę cieszyła się z macierzyństwa, bo tak blisko jeszcze nie byłam.

Nie wiem jak to wygląda w całej Polsce ale miejsc godnych zaufania na pewno nie ma zbyt wielu.
Znalazłam niewielką klinikę w centrum Gliwic - Vigor Point Gliwice. Świetna obsługa medyczna, przemiłe pielęgniarki i na prawdę bardzo fajne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie termin @wypada za tydzień ale już wiem że dostanę bo dziś wyskoczył mi pryszcz na twarzy a to jest u mnie oznaką @.... Pewnie mi się jeszcze prolaktyna nie zmniejszyła. Też zmieniłam pracę od kwietnia więc może od tego się nie udało. No nic za niedługo zrobię badania kontrolne prl i wit d i zobaczyny czy się zmniejszyła choć trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Michalina_ napisał:

Tak, tak moge. Lekarz zrezygnował z iui ale normalnie miałam stymulację Clostilbegyt od 3dc. Jestem po hsg w lutym więc w sumie to drugi cykl po nim i mimo że okazały się drożne to może coś tam zalegalo i się troszkę oczyściły i dr mówił że pierwsze miesiące po to największe prawdopodobieństwo że się uda no to działamy bez żadnej przerwy. 

A Tobie życzę dużooo spokoju i wracaj do gry w kolejnym cyklu ze zwiększona mocą. 

Ja żeby zająć czymś głowę napadłam na empik i kupiłam kupę książek 🙈

Trzymam kciuki 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Dziewczyna93 napisał:

U mnie termin @wypada za tydzień ale już wiem że dostanę bo dziś wyskoczył mi pryszcz na twarzy a to jest u mnie oznaką @.... Pewnie mi się jeszcze prolaktyna nie zmniejszyła. Też zmieniłam pracę od kwietnia więc może od tego się nie udało. No nic za niedługo zrobię badania kontrolne prl i wit d i zobaczyny czy się zmniejszyła choć trochę. 

puki nie ma @ nic nie jest stracone 🙂

ja w tym miesiącu nawet nie licze na to ze moze sie cos udac takze czekam na @ ktora przyjdzie ostaniego kwietnia, potem wyjezdzamy na majowke i bierzemy sie za robote, mam nadzieje ze w tym czasie moja glowa odpocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

puki nie ma @ nic nie jest stracone 🙂

ja w tym miesiącu nawet nie licze na to ze moze sie cos udac takze czekam na @ ktora przyjdzie ostaniego kwietnia, potem wyjezdzamy na majowke i bierzemy sie za robote, mam nadzieje ze w tym czasie moja glowa odpocznie

Ja z mężem w sierpniu wyjeżdżamy się odchamic i zrelaksować , i też tak samo jak ty nie liczę na że coś się udało, może się łudziłam do wczoraj dopóki nie zobaczyłam pryszcza na twarzy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dziewczyna93 napisał:

Hej dziewczyny co tam u was?? Co taka cisza na forum. 

U mnie @sie kończy właśnie. 

Hej u mnie @ ma przyjść w piątek ale w tym miesiącu odpuściłam sobie starania także musiałaby się zdążyć cud żeby nie przyszła

W piątek wyjeżdżamy na majowke potem 13 maja mam wizytę u gin i zaczynam robić jakieś podstawowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

Hej u mnie @ ma przyjść w piątek ale w tym miesiącu odpuściłam sobie starania także musiałaby się zdążyć cud żeby nie przyszła

W piątek wyjeżdżamy na majowke potem 13 maja mam wizytę u gin i zaczynam robić jakieś podstawowe badania

No to mamy podobnie😁 ja w piątek biorę ostatnią dawkę duphastonu i powinna być @ z odstawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Michalina_ napisał:

No to mamy podobnie😁 ja w piątek biorę ostatnią dawkę duphastonu i powinna być @ z odstawienia. 

juz sie pogubiłam w twojej sytuacji 🙂  będziecie podchodzić do inseminacji czy znowu dostaniesz ten zastrzyk na pękniecie jajeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) ten cykl stracony bo owu podobno nie było i czekam na @ żeby zacząć kolejny ze zwiększona dawka clo. Inseminacji póki co nie robimy bo dr twierdzi ze mamy jeszcze teraz spróbować bez skoro coś tam ostatnio zaskoczylo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie z każdym miesiącem coraz ciężej wierzyć ze kiedy zobaczę te 2 upragnione kreseczki, okazuje się ze moja szwagierka zdarzy urodzić a u mnie dalej cisza

najgorsze ze w tym roku bede szla na dwa baby shower i na sama mysl mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

mnie z każdym miesiącem coraz ciężej wierzyć ze kiedy zobaczę te 2 upragnione kreseczki, okazuje się ze moja szwagierka zdarzy urodzić a u mnie dalej cisza

najgorsze ze w tym roku bede szla na dwa baby shower i na sama mysl mi sie nie chce

Mam to samo, jak widzę że moje koleżanki mają już dzieci, szwagierka ma 3 i jak widzę jak moi teście nad nimi skaczą to już wgl mnie trafia. 2 lata po slubie a tu wielka cisza. No ale cóż, tak to już bywa. 

Michalina trzymam kciuki aby się obyło bez inseminacji, skoro może zaskoczyło to następny cykl będzie twój. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej, dzisiaj przyszła @ ale za to mam gorszy problem moje libido wynosi wielkie 0 i nie wiem co na to poradzić

Odpocząć, przestać myśleć, poszukać sobie zajęcia które zajmie trochę głowę i baw się dobrze na majówce bo chyba wspominalas, że gdzieś wyjeżdżasz. Wgl dziewczyny z jakich części Polski jesteście? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Michalina_ napisał:

Odpocząć, przestać myśleć, poszukać sobie zajęcia które zajmie trochę głowę i baw się dobrze na majówce bo chyba wspominalas, że gdzieś wyjeżdżasz. Wgl dziewczyny z jakich części Polski jesteście? 🙂

tak wyjeżdżamy do znajomych w okolice Gorzowa Wielkopolskiego i przy okazji jedziemy nad morze, ja jestem ze śląska 🙂 a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

tak wyjeżdżamy do znajomych w okolice Gorzowa Wielkopolskiego i przy okazji jedziemy nad morze, ja jestem ze śląska 🙂 a ty ?

No to bawcie sie dobrze:) ja z Poznania 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej, dzisiaj przyszła @ ale za to mam gorszy problem moje libido wynosi wielkie 0 i nie wiem co na to poradzić

Myślę, że to związane jest z tym, że za bardzo chcemy zobaczyć te dwie kreseczki, a gdy z kolejnym cyklem się nie udaje, to odechciewa nam się nawet starań. Mam to samo. A najgorsze jest to, że @ powinnam dostać w poniedziałek, a do dziś jej nie ma. Robiłam bete we wtorek to wynosiła 0.1 więc to nie ciąża. Mam różne myśli, a najgorsza jest ta, że nigdy nie będę mogła mieć dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×