Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

Przestan zakladac wkolko te durne tematy! Po co pytasz jak od 5 miesiecy masz wkolko ten sam "problem" i nie przyjmujesz naszych odpowiedzi, ani nawet negatywna beta cie nie przekonuje. 

Kobieto jaka beta. Miałam te zbliżenie 26 marca. Nie byłam na żadnej becie, jestem tu nowa bo słyszałam, ze te forum jest najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, UlaKa napisał:

Kobieto jaka beta. Miałam te zbliżenie 26 marca. Nie byłam na żadnej becie, jestem tu nowa bo słyszałam, ze te forum jest najlepsze. 

Wez się już nie pogrążaj 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, UlaKa napisał:

Kobieto jaka beta. Miałam te zbliżenie 26 marca. Nie byłam na żadnej becie, jestem tu nowa bo słyszałam, ze te forum jest najlepsze. 

Hahaha. Masz nowy nick, bo te same pytanie zadajesz od grudnia! 

NIE, NIE JESTES W CIAZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Migotka95 napisał:

Dziewczyno! Zamiast zakładać kolejne konta i pisząc posty na ten sam temat, weź się za naukę, bo to już się nudne robi. Ile razy dziennie zapytasz się jeszcze czy jesteś w ciąży? 

NIE. NIE JESTEŚ W CIĄŻY. 

DZIĘKUJĘ. 

 

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem kto wam dał tak w kość. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierujecie się jakąś betą dziewczyny. Nie robiłam jeszcze bety. Chciałam zapytać o to czy jest ryzyko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, UlaKa napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem kto wam dał tak w kość. Pozdrawiam. 

W maju, czerwcu, lipcu, sierpniu też nie będziesz w ciąży! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Migotka95 napisał:

W maju, czerwcu, lipcu, sierpniu też nie będziesz w ciąży! 

Kierujecie się jakąś betą dziewczyny. Nie robiłam jeszcze bety. Chciałam zapytać o to czy jest ryzyko W MOIM zajściu a nie OBCEJ dziewczyny, która robiła bhcg. Ludzie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, UlaKa napisał:

Kierujecie się jakąś betą dziewczyny. Nie robiłam jeszcze bety. Chciałam zapytać o to czy jest ryzyko W MOIM zajściu a nie OBCEJ dziewczyny, która robiła bhcg. Ludzie. 

 

 

Juz sie nie kompromituj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Michalina_ napisał:

Hej, hej. 

U mnie pięknie @ przyszła po oodstawieniu dupka i jutro startuje z clo 1x2 a 13go mam monitoring i zobaczymy co to będzie 🙂

No i pięknie! Tak trzymać 😉

 

Też bym zadzwoniła i sprawdzila czy wszystko ok jeżeli wcześniej nie było takiego problemu. 

A z tymi facetami i sprzątaniem... W punkt 🤣

ja 13-go mam wizytę u gin :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

ja 13-go mam wizytę u gin 🙂

Cieszę się że ci w końcu się udało.i że wyjazd się udał a jutro robię badania czy spadła mi prolaktyna a jak nie to znów do endokrynologa oby w miarę się unormowala 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dziewczyna93 napisał:

Cieszę się że ci w końcu się udało.i że wyjazd się udał a jutro robię badania czy spadła mi prolaktyna a jak nie to znów do endokrynologa oby w miarę się unormowala 

Hej, wysoka miałaś PRL? Ja brałam Dostinex i mi ładnie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dziewczyna93 napisał:

Cieszę się że ci w końcu się udało.i że wyjazd się udał a jutro robię badania czy spadła mi prolaktyna a jak nie to znów do endokrynologa oby w miarę się unormowala 

trzymam kciuki za twoje wyniki 🙂 koniecznie daj znac jak bedziesz cos wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Aniac napisał:

Hej, wysoka miałaś PRL? Ja brałam Dostinex i mi ładnie spadła.

No niestety aż bardzo przez 2 miesiace brałam bromergon i jutro idę sprawdzić czy coś spadła. Bo miałam ponad 1000. Plus niedobór wit d ale jak to w domu stwierdzili ich ten fakt nie dziwi. 

Przez ile brałaś?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

trzymam kciuki za twoje wyniki 🙂 koniecznie daj znac jak bedziesz cos wiedziec.

Jak mi się uda to w poniedziałek odbiorę zależy o której wyjdę z pracy.ale nie ma problemu dam znać.

Musimy się trzymać razem i się wzajemnie wspierać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Dziewczyna93 napisał:

No niestety aż bardzo przez 2 miesiace brałam bromergon i jutro idę sprawdzić czy coś spadła. Bo miałam ponad 1000. Plus niedobór wit d ale jak to w domu stwierdzili ich ten fakt nie dziwi. 

Przez ile brałaś?? 

Mi PRL bardzo szybko zleciała po dostinexie. Po miesiącu do 2, po tym od razu zaszłam w ciąże.

Na początku brałam bromergon, ale po nim chodziłam po ścianach i szybko odstawiłam. 

Jak sie dobrze czujesz po bromergonie i PRL faktycznie by spadła to super. 

Dostinex jest drogi, ale wystarczy brac pol tabletki na tydzień zeby były efekty. Z czasem gdy sie odłożył w organizmie to miałam ciężka glowe, ale poza tym w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania mi kazała stopniowo zwiększać dawkę zaczęłam od pół tabletki na noc aby od razu iść spać, po tygodniu miałam 1 tabletkę też na noc a po 2 tyg przeszłam 2*1. Ale owszem początki miałam ciężkie dostawalam palpitacji całą się trzęsłam. A że teraz mi się kończą to też stopniowo odkładam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki. Dziewczyny zażywacie jakieś witaminy? Kwas foliowy, ovarin czy fembilon. Ja biorę już dłuższego czasu kwas foliowy. Jednak nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy. Biorę go jakoś od września. I tak się zastanawiam czy czasem go nie odstawić na miesiąc. Chociaż mam wątpliwości czy folika można mieć za dużo w organizmie? Jak myślicie? Może zmienić na coś innego? Myślę nad ovarinem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Cześć kobietki. Dziewczyny zażywacie jakieś witaminy? Kwas foliowy, ovarin czy fembilon. Ja biorę już dłuższego czasu kwas foliowy. Jednak nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy. Biorę go jakoś od września. I tak się zastanawiam czy czasem go nie odstawić na miesiąc. Chociaż mam wątpliwości czy folika można mieć za dużo w organizmie? Jak myślicie? Może zmienić na coś innego? Myślę nad ovarinem. 

Ja od listopada brałam kwas foliowy a teraz od kwietnia biorę Ovarin ponieważ czytałam o nim dużo dobrych rzeczy jednak na chwilę obecną mi nie pomógł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Migotka95 napisał:

Cześć kobietki. Dziewczyny zażywacie jakieś witaminy? Kwas foliowy, ovarin czy fembilon. Ja biorę już dłuższego czasu kwas foliowy. Jednak nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy. Biorę go jakoś od września. I tak się zastanawiam czy czasem go nie odstawić na miesiąc. Chociaż mam wątpliwości czy folika można mieć za dużo w organizmie? Jak myślicie? Może zmienić na coś innego? Myślę nad ovarinem. 

Ja biorę wit D3, kwas omega3 i fertistim z którego jestem bardzo zadowolona do ciąży nie doprowadził ale cykle wyregulował, a od zawsze trwały ile chciały teraz jak w zegarku. Dużo dobrego czytalam o czarnuszce nie faszeruje się tabletkami z nią ale kupuje gotowe ziarna i dodaje do sałatek i koktajli tak samo jak siemie lniane:) dziewczyny u mnie dziś 4dc,  drugi z clo ale jakoś po tej biochemicznej nie mam siły dalej walczyć biorę te tabletki bo biorę 😞 w czwartek mam monitoring, miałam się umówić w 10dc i tak zrobilam. A wczoraj wybudzilam się w środku nocy aż mój M się wystraszył, przerażona że zapomniałam o wizycie. Ja już swiruje.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Migotka95 napisał:

Cześć kobietki. Dziewczyny zażywacie jakieś witaminy? Kwas foliowy, ovarin czy fembilon. Ja biorę już dłuższego czasu kwas foliowy. Jednak nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy. Biorę go jakoś od września. I tak się zastanawiam czy czasem go nie odstawić na miesiąc. Chociaż mam wątpliwości czy folika można mieć za dużo w organizmie? Jak myślicie? Może zmienić na coś innego? Myślę nad ovarinem. 

Ja przed staraniem, ale krotko bralam kwas foliowy metylowany, wit d3 i b12. Po 2 kreseczkach na tescie biore mama dha premium. Myslalam, ze dawka dzienna to 1 tabl, ale okazalo sie, ze trzeba brac 2. Tabletki maja w skladzie wszystko co potrzeba, ale mam problem z ich polykanem i po skonczonym opakowaniu bede musiala zmienic na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Michalina_ napisał:

Ja biorę wit D3, kwas omega3 i fertistim z którego jestem bardzo zadowolona do ciąży nie doprowadził ale cykle wyregulował, a od zawsze trwały ile chciały teraz jak w zegarku. Dużo dobrego czytalam o czarnuszce nie faszeruje się tabletkami z nią ale kupuje gotowe ziarna i dodaje do sałatek i koktajli tak samo jak siemie lniane:) dziewczyny u mnie dziś 4dc,  drugi z clo ale jakoś po tej biochemicznej nie mam siły dalej walczyć biorę te tabletki bo biorę 😞 w czwartek mam monitoring, miałam się umówić w 10dc i tak zrobilam. A wczoraj wybudzilam się w środku nocy aż mój M się wystraszył, przerażona że zapomniałam o wizycie. Ja już swiruje.. 

 

Mi udalo sie zajsc w ciaze miesiac po ciazy biochemicznej. 3 mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś brałam kwas foliowy później też brałam inofolic ale odstawiłam je po tym jak zaczęłam brać na prl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwóch synów urodziłam w wieku 23 i 27 lat.W wieku 35 lat poroniłam w 10 TC.Teraz mam 37 lat i nie mam owulacji więc jestem już za stara na dzieci biorę ovarin i nic nie pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Bladi1984 napisał:

Ja mam dwóch synów urodziłam w wieku 23 i 27 lat.W wieku 35 lat poroniłam w 10 TC.Teraz mam 37 lat i nie mam owulacji więc jestem już za stara na dzieci biorę ovarin i nic nie pomaga ...

Nie jesteś za stara. Nawet tak nie mow! Moja mama urodziła moją siostrę w wieku 40 lat. A najlepsze jest to, że każdy lekarz był w szoku, że zaszła w ciążę i mówili, że się nie utrzyma. Dziś ten nieplanowany cud ma 13 lat. Wybierz się do lekarza. Ja nie miałam owulacji, gdy miałam wysokie TSH. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam u was słychać ?

przełożyli mi wizytę u gin ale na szczęście tylko o 1 dzień 🙂

aplikacja mi pokazuje ze w tym tygodniu powinnam mieć owulacje także działamy 🙂

wydawało mi sie ze czas starania o dziecko będzie miały a jest wręcz przeciwnie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odebralam swoje wyniki i prl mi się wreszcie unormowala 😀😀

Ale podejrzewam że ja już po owalucji a w tamtym tyg z mężem odechciało się nam wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dziewczyna93 napisał:

Ja właśnie odebralam swoje wyniki i prl mi się wreszcie unormowala 😀😀

Ale podejrzewam że ja już po owalucji a w tamtym tyg z mężem odechciało się nam wszystkiego 

super ze prl jest w normie 🙂

czasami trzeba odpocząć aby nabrać nowych sil do działania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Ja mam już koniec @, ale z partnerem doszliśmy do wniosku, że na razie odpuścimy sobie starania. Oczywiście przytulać się będziemy jednak nic na siłę już. Sama psychicznie już wysiadałam, więc myślę, że to dobra decyzja. W dodatku za dwa tygodnie zaczynam nową pracę. Siedzącą przy komputerze więc myślę, że będzie lepiej, bo w poprzedniej to ciężko było. Praca fizyczna. Plus 8h na nogach i dźwiganie kartonów, palet. Staram się odpoczywać i korzystać wolnego. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpoczywaj 🙂 wiem ze psychika dale popalić, mam nadzieje ze będziesz umiała odpuścić bo ja ogólnie podchodzę do tego na luzie ale gdy zblizaja mi sie dni plodnie to sie spinam i mysli wracaja....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migotka czasami praca dużo daje. Wpływa na wszystko, ja niby odpuściłam pogodziłam się z myślą ale wciąż myślę czy w nastpentm miesiącu dostanę @.z mężem już dawno powiedzieliśmy że odpuszczamy ale jednak i on myśli i ja, chciałabym tak wyrzucić to z głowy ale nie potrafię. 

Jak to mój lekarz powiedział to jest dziadostwo. 

Czasami jak słyszę w pracy że jakaś ku**a dziecko urodziła i je zabiła to aż mnie nosi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×