Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

15 godzin temu, Lili7531 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 

Mam nadzieję, że ujrzycie niedługo na teście dwie kreseczki.

U mnie termin @ początek kwietnia. 

Widzę ze dużo z nas ma mieć @ w tym samym czasie, u mnie termin na ostatniego marca jeżeli nie przyjdzie to zrobię sobie test 1 kwietnia może wyjdzie z tego jakieś prima aprilis 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, spelniajac_marzenia napisał:

Widzę ze dużo z nas ma mieć @ w tym samym czasie, u mnie termin na ostatniego marca jeżeli nie przyjdzie to zrobię sobie test 1 kwietnia może wyjdzie z tego jakieś prima aprilis 🙂

Mam nadzieję, że kwiecień będzie naszym miesiącem 💪 A co u Ciebie? Jak samopoczucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak liczę, że uda nam się zobaczyć dwie upragnione kreeski ❤️ Powodzenia dla wszystkich dziewczyn 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Michalina_ napisał:

U mnie też na 2 🙈

Trzymam kciuki żeby się nie pojawiła 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lili7531 napisał:

Mam nadzieję, że kwiecień będzie naszym miesiącem 💪 A co u Ciebie? Jak samopoczucie? 

Ogólnie czuje się dobrze 🙂 wczoraj pod wieczór poczułam się bardzo zmęczona a w sumie cały dzień nie robiłam nic szczególnego czasami pobolewa mnie brzuch jakby miała miesiączkę nie wiem z czego sie to bierze ale czuje to juz któryś miesiac.

 

A wy jak sie czujecie ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje sie na razie ok, trochę mnie piersi bolą, ale to wszystko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh już nie mogę się doczekać początku kwietnia😊 mam nadzieję na dobre fluidy od Was😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pdn2019 napisał:

Ehh już nie mogę się doczekać początku kwietnia😊 mam nadzieję na dobre fluidy od Was😁

okazuje sie ze wszystkie czekamy na początek kwietnia ❤️ trzymam kciuki na nas wszystkie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej kobitki,

co tam u was słychać ?

jak się czujecie ?

 

 

U mnie bardzo dobrze 🙂 A u Ciebie? Jak tam się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lili7531 napisał:

U mnie bardzo dobrze 🙂 A u Ciebie? Jak tam się czujesz? 

czuje się normalnie 🙂 lecz podświadomie mam przeczucie ze mi się nie udało możliwe ze tak czuje bo od 5 miesięcy mi się nie udaje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej;) u mnie wczoraj ból podbrzusza. Dzisiaj już okej 😉 biorę cały czas ten progesteron 2x dziennie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tu nuda 😜

my powoli kończymy remont i bardzo się ciesze bo mam już dość, codziennie praca a po pracy jakieś skubanie do 20 i padam nawet nie mam siły ani ochoty na miłosne gierki, koniec marca coraz bliżej a ja niecierpliwie czekam na jakies efekty 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś troszkę w nerwach:/ Jade  na kosultacje z tymi moimi dodatnimi wynikami do reuamatologa tak jak mój gin kazał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michalina_ napisał:

Ja dziś troszkę w nerwach:/ Jade  na kosultacje z tymi moimi dodatnimi wynikami do reuamatologa tak jak mój gin kazał. 

daj znac jak bedziesz po wizycie 🙂

na pewno wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2021 o 16:06, vantiel napisał:

czesc dziewczyny, jesli sie staracie o ciaze to wyprobojcie afrodyte smart. powie wam dokladnie czy jestescie plodne czy nie. moze to pomoze.

Czy ten mikroskop faktycznie działa? Czytałam opinie i już nie wiem co robić, czy go kupić czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

daj znac jak bedziesz po wizycie 🙂

na pewno wszystko bedzie dobrze

To w sumie nczego nowego się nie dowiedziałam. Muszę zrobić kolejne badania i wtedy z wynikami jeszcze raz wizyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę że nie jestem sama i jest więcej kobiet z podobnymi problemami. Ja @powinnam dostać w niedzielę i raczej ją dostanę na bank.ale się już w miarę pogodziłam że mamy problemy z mężem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja ostatnio zabiegana brak czasu na wszystko hehe dajcie koniecznie znać co u was pozdrawiam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się potwierdza powiedzenie jak się wali to po całości.i tradycyjnie jak jestem u teściów @ zawsze jest. Tylko jej wyglądać.wszystkim dziewczynom życzę miłego weekendu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2021 o 13:06, spelniajac_marzenia napisał:

hej, staracie się o pierwsze dziecko ?

Hej sory że tak późno. 

Tak staramy się o pierwsze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziewczyny jakiś czas temu zrobiłam zapas testów no i w tym cyklu obiecałam sobie że ich nie ruszam, że słucham lekarza nooo i co... i ja glupia wczoraj zrobiłam, a wczoraj byl dopiero 24dc🙈 Sama z siebie się śmieje 😁 lekarz kazał zrobić bete we wtorek więc nie ruszam ich już do tego czasu. zarezerwowalam sobie kolejkę w labo i od razu za jednym zamachem zrobię we wtorek badania zlecone na wczorajszej wizycie 🙂🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 13:20, Michalina_ napisał:

A ja dziewczyny jakiś czas temu zrobiłam zapas testów no i w tym cyklu obiecałam sobie że ich nie ruszam, że słucham lekarza nooo i co... i ja glupia wczoraj zrobiłam, a wczoraj byl dopiero 24dc🙈 Sama z siebie się śmieje 😁 lekarz kazał zrobić bete we wtorek więc nie ruszam ich już do tego czasu. zarezerwowalam sobie kolejkę w labo i od razu za jednym zamachem zrobię we wtorek badania zlecone na wczorajszej wizycie 🙂🙂

Dziewczyny kwiecień coraz bliżej :)

 

ja dzisiaj obudziłam się z bólami przedmiesiączkowymi ale mam nadzieje ze to tylko bóle a @ się nie pojawi

Michalina konieczniej daj znać we wtorek jak się rozwija u ciebie sytuacja :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny dołączam się do was🙈 moja @ powinna przyjść w piątek. Ten cykl mam inny niż wszystkie jakieś dwa tygodnie temu oblały mnie nagle poty i mało nie zemdlałam, musiałam sie położyć na podłodze bo bym się przewróciła  😲 i od tamtej pory czułam kłócie w dole brzucha aż do zeszłej soboty. Teraz jakoś się uspokoiło🤷‍♀️ Choruje na niedoczynnosc tarczycy i miałam zmieniana dawkę leku na większa wiec to może być przyczyna bo moje tsh jeszcze nie jest  idealne ale i tak mam nadzieje ze w weekend zobaczę moje upragnione dwie krechy. Trzymam za was kciuki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sisisi91 napisał:

Hej dziewczyny dołączam się do was🙈 moja @ powinna przyjść w piątek. Ten cykl mam inny niż wszystkie jakieś dwa tygodnie temu oblały mnie nagle poty i mało nie zemdlałam, musiałam sie położyć na podłodze bo bym się przewróciła  😲 i od tamtej pory czułam kłócie w dole brzucha aż do zeszłej soboty. Teraz jakoś się uspokoiło🤷‍♀️ Choruje na niedoczynnosc tarczycy i miałam zmieniana dawkę leku na większa wiec to może być przyczyna bo moje tsh jeszcze nie jest  idealne ale i tak mam nadzieje ze w weekend zobaczę moje upragnione dwie krechy. Trzymam za was kciuki 😁

Witamy,

powiedz więcej coś o sobie 🙂

u mnie @ powinna przyjść jutro jezeli sie nie pojawi to w czwartek robie test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Michalina_ napisał:

U mnie chyba jakieś przeziębienie się przyplątało 😕 temperatura 38, ból głowy😞

o nie 😞 musisz przełożyć badania czy normalnie je zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

o nie 😞 musisz przełożyć badania czy normalnie je zrobisz ?

Rano nie maiałam temperatury więc byłam zrobić. Czekam na wynik bety. Chociaz w nocy czułam się bardziej na @ dlatego wątpię w jakieś dobre wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×