Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

10 godzin temu, Michalina_ napisał:

😠

Też mam prawie połowę. Który dc u Ciebie?

Mam już wyniki AMH no i są trochę wysokie 😕 ale przy pcos podobno tak może być. Jutro rano mam monitoring i ciekawe co mi powie na ich temat. 

W sobotę bylam zrobić resztę badań z 8 udało mi się wykonać tylko 3 (wyniki za 7dni) z pozostałymi miałam problem bo byłam w dwóch labo i w żadnym ich nie robią. Pewnie zrobię jutro w klinice bo wyczytałam że za jednym czeka się aż 21dni a jak mam podejść do inseminacji w przyszłym cyklu to muszę zrobić w najbliższych dniach:/ do tego wyczytałam że to koszt ok 800zł + 200zł sama wizyta a ostatnio już 400zl zostawiłam i jak tu się nie wściekać jak słyszę że jakaś znajoma wpadła:/

 

U mnie 15dzien a u ciebie ?

Masakra wydatki niesamowite... a co do wpadki to mam ochote gratulować sukcesu jak komus udalo sie zaliczyc wpade za pierwszym razem 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

U mnie 15dzien a u ciebie ?

Masakra wydatki niesamowite... a co do wpadki to mam ochote gratulować sukcesu jak komus udalo sie zaliczyc wpade za pierwszym razem 😜

13dc. Jestem po wizycie jeden pęcherzyk dominujący 19mm dostałam na dziś zastrzyk na pękniecie mam go zrobić o 20 i w piątek kontrola czy pękł 🙂 no i zostawilam dziś 1300zl 😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Michalina_ napisał:

13dc. Jestem po wizycie jeden pęcherzyk dominujący 19mm dostałam na dziś zastrzyk na pękniecie mam go zrobić o 20 i w piątek kontrola czy pękł 🙂 no i zostawilam dziś 1300zl 😯

wizytę miałaś w klinice czy u swojego gin ?

mam nadzieje ze pęcherzyk pęknie i wszystko się uda :)

mi jeżeli sie nie uda w tym miesiącu to zapisze sie na wizytę i poproszę o jakieś wstępne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, spelniajac_marzenia napisał:

wizytę miałaś w klinice czy u swojego gin ?

mam nadzieje ze pęcherzyk pęknie i wszystko się uda 🙂

mi jeżeli sie nie uda w tym miesiącu to zapisze sie na wizytę i poproszę o jakieś wstępne badania

W klinice. Do mojego gin mam się zgłosić jak bede chciała u niego ciążę prowadzić a tak nie marnowac na niego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny u mnie już skończyła się @ i rozpoczynamy starania! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michalina ja zostawiłam za same badania krwi nasienia 1300 zł niestety w klinikach takie są koszty ale czasami warto by później cieszyć się z sukcesu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pdn2019 napisał:

Michalina ja zostawiłam za same badania krwi nasienia 1300 zł niestety w klinikach takie są koszty ale czasami warto by później cieszyć się z sukcesu,,,

Racja. Koszty schodzą tutaj na drugi plan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Michalina_ napisał:

Racja. Koszty schodzą tutaj na drugi plan. 

Michalina jak się czujesz po zastrzyku ?

 

U mnie w tym miesiącu jak jeszcze nigdy przytulamy się regularnie co 2 dni ale bez żadnego spinania 🙂 liczę ze ten miesiąc należny do mnie 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

Michalina jak się czujesz po zastrzyku ?

 

U mnie w tym miesiącu jak jeszcze nigdy przytulamy się regularnie co 2 dni ale bez żadnego spinania 🙂 liczę ze ten miesiąc należny do mnie 🙂

 

 

Hej:) dziękuję, czuje się dobrze:) 

spelniajac_marzenia bardzo dobre podejście 💪

Co do przytulanek to pytałam lekarza na pierwszej wizycie, że jak to jest czy że co 2dni czy codziennie no i mówi że co 2 dni a wczoraj jak bylam to na odchodne mi powiedział że teraz codziennie do wizyty 😂

Edytowano przez Michalina_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dołączam do grupy. Mąż kiepskie wyniki nasienia ma o dziwo badania hormonów ma w normie prawie idealne, u mnie jajniki w porządku a wyszła podwyższona prolaktyna i to bardzo biorę na zbicie a mąż leci na suplementach diety poprawiających jakość nasienia. Mam nadzieję że w końcu i nam się uda co miesiąc jest płacz. A tu 2 lata się staramy. Trzymam kciuki jak za siebie tak i za was. W końcu musi się udać. I się @ zatrzyma 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dziewczyna93 napisał:

Ja również się dołączam do grupy. Mąż kiepskie wyniki nasienia ma o dziwo badania hormonów ma w normie prawie idealne, u mnie jajniki w porządku a wyszła podwyższona prolaktyna i to bardzo biorę na zbicie a mąż leci na suplementach diety poprawiających jakość nasienia. Mam nadzieję że w końcu i nam się uda co miesiąc jest płacz. A tu 2 lata się staramy. Trzymam kciuki jak za siebie tak i za was. W końcu musi się udać. I się @ zatrzyma 🤣🤣🤣🤣

hej, staracie się o pierwsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, spelniajac_marzenia napisał:

co tam u was słychać ?

u mnie remont trwa i końca nie widać 

U mnie jest bardzo dobrze. W bloku też mam remont, i cały dzień tylko wiercą 😒 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

co tam u was słychać ?

u mnie remont trwa i końca nie widać 

Hej hej 🙂

mnie w nocy zaczęły napierniczać jajniki więc zastrzyk robi chyba swoje 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

jasne 🙂 powiedz cos o sobie 🙂

Hej wlasne dzis byłam u ginekologa i potwierdził ciążę ❤❤❤❤. Starałam się z mężem 1,5 roku ponad az odpuściłam poszlam do nowej pracy i ty takie niespodzianki 🥰🥰🥰 . Nawet się nie nastawiałam na ten cykl i dalam spokój ale zas mi się okres opóźniał pomimo ze mam długie cykle pd 34 do 42 coś mnie tkneło żeby zrobić test i mega szok jak odrazu dwie grube kreski na nim ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo bólu piersi nic mnie nawet nie zaniepokoiło ze mogło coś z tego wyjść jestem w szoku 🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anda9 napisał:

Mimo bólu piersi nic mnie nawet nie zaniepokoiło ze mogło coś z tego wyjść jestem w szoku 🥰🥰

Gratulacje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

Gratulacje 🙂

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Hej wszystkim 🙂 byłam o gina w poniedziałek prawy pęcherzyk miałam 21 lewy 16 lekarz kazał mi przyjść w środę dziś mówi że prawy zmalał i czy czułam owulke ale lewy urósł do 21 dał zastrzyk i kazał się przytulać. Nic z tego nie rozumiem czy jest jakaś szansa w tym cyklu jeszcze? 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Michalina_ napisał:

anda9 gratuluję;) 

Kaskaes atakuj drugą połówkę, oczywiście że jest szansa 🙂

Dziękuję 🥰😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michalina koniecznie daj znać jak będziesz po wizycie

@ zaczęła mi sie 1 marca i skoczyła 7, przytulałam się 9/11/13/15/17 może cos z tego bedzie, szkoda tylko ze nie mam zielonego pojecia kiedy mam owulacje (kalendarzy pokazywał 16.03) 🙂 dzisiaj przyjeżdża do mnie koleżanka na cały weekend także na razie mam przerwę w przytulaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

Michalina koniecznie daj znać jak będziesz po wizycie

@ zaczęła mi sie 1 marca i skoczyła 7, przytulałam się 9/11/13/15/17 może cos z tego bedzie, szkoda tylko ze nie mam zielonego pojecia kiedy mam owulacje (kalendarzy pokazywał 16.03) 🙂 dzisiaj przyjeżdża do mnie koleżanka na cały weekend także na razie mam przerwę w przytulaniu

😍dam znać. 

Troszkę się martwię bo dostałam część wyników i jeden wyszedł dodatni 😕 i fajne jest to w tych klinikach, że mam swojego koordynatora taki łącznik między mną a lekarzem dostałam od niej wiadomość,  że mój gin zaleca konsultacje u reumatologa z wynikami. Ale ja napierw podpytam go na wizycie co dokładnie podejrzewa i wtedy pójdę. 

spelniajac_marzenia  No to cóż mi pozostaje.. trzymam kciuki za Ciebie 🤞✊ no i chyba będziemy podobnie testować:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po. Owulacja potwierdzona do 30.03 dostałam progesteron 2x1 i 30.03 mam zrobić bete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, jesli sie staracie o ciaze to wyprobojcie afrodyte smart. powie wam dokladnie czy jestescie plodne czy nie. moze to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2021 o 19:06, Michalina_ napisał:

Widzę że trochę Was dołączyło super😊 widzę też że mamy ciążę to daje nadzieję😁 dziewczyny trzymam kciuki i liczę na więcej dobrych wiadomości. U mnie czas na starania się zaczyna chociaż niezbyt się już nastawiam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pdn2019 napisał:
Dnia 15.03.2021 o 19:06, Michalina_ napisał:

Widzę że trochę Was dołączyło super😊 widzę też że mamy ciążę to daje nadzieję😁 dziewczyny trzymam kciuki i liczę na więcej dobrych wiadomości. U mnie czas na starania się zaczyna chociaż niezbyt się już nastawiam😊

Pdn2019 no to do dzieła i czekam na dobre wiadomości też od Ciebie 😍

U mnie to zostało już tylko czekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 

Mam nadzieję, że ujrzycie niedługo na teście dwie kreseczki.

U mnie termin @ początek kwietnia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×