Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

45 minut temu, Migotka95 napisał:

Myślę, że to związane jest z tym, że za bardzo chcemy zobaczyć te dwie kreseczki, a gdy z kolejnym cyklem się nie udaje, to odechciewa nam się nawet starań. Mam to samo. A najgorsze jest to, że @ powinnam dostać w poniedziałek, a do dziś jej nie ma. Robiłam bete we wtorek to wynosiła 0.1 więc to nie ciąża. Mam różne myśli, a najgorsza jest ta, że nigdy nie będę mogła mieć dziecka. 

Robiłaś test ciążowy? Zwykle cykle masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Aniac napisał:

Robiłaś test ciążowy? Zwykle cykle masz regularne?

Nie. Robiłam tylko bete we wtorek. Tak cykle mniej mniej więcej reguralne. Plus minus dwa dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Migotka95 napisał:

Nie. Robiłam tylko bete we wtorek. Tak cykle mniej mniej więcej reguralne. Plus minus dwa dni. 

Ja bym zrobiła test, przynajmniej będziesz wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aniac napisał:

Ja bym zrobiła test, przynajmniej będziesz wiedzieć. 

Myślisz, że mogli się pomylić w laboratorium? Robiłam we wtorek bete hcg i wyszła ujemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Migotka95 napisał:

Myślisz, że mogli się pomylić w laboratorium? Robiłam we wtorek bete hcg i wyszła ujemna.

W lab pracują ludzie, wiec tez mogą sie pomylić. Teraz schodziłas z wysokiego tsh i ja sobie przypominam, ze u mnie przy zmianie dawki na większa cykle sie wydłużały. Jak pózniej tsh było w normie to już regularnie. Może u Ciebie stad to wydłużenie. Jednak jak masz test pod ręka to zrób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aniac napisał:

W lab pracują ludzie, wiec tez mogą sie pomylić. Teraz schodziłas z wysokiego tsh i ja sobie przypominam, ze u mnie przy zmianie dawki na większa cykle sie wydłużały. Jak pózniej tsh było w normie to już regularnie. Może u Ciebie stad to wydłużenie. Jednak jak masz test pod ręka to zrób. 

No tak. TSH się unormowało, więc myślę, że już wszystko będzie w porządku. U mnie cykle trwają 35 dni. I to tak najdłużej. Przeważnie jest 33. Dwa tygodnie temu plamiłam w poniedziałek więc sądziłam, że to owulacja, bo zdarzało się, że plamiłam w innych cyklach w dniu owulacji i równo z zegarkiem na ręku, @ przyszla dwa tygodnie później. Nie mam pod ręką, ale Rossmana już tak. Później skoczę i kupię i zrobię jutro z samego rana. Niepokoi mnie też brak objawów na @. Tydzień temu bolały mnie piersi i podbrzusze, a teraz nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Migotka95 napisał:

No tak. TSH się unormowało, więc myślę, że już wszystko będzie w porządku. U mnie cykle trwają 35 dni. I to tak najdłużej. Przeważnie jest 33. Dwa tygodnie temu plamiłam w poniedziałek więc sądziłam, że to owulacja, bo zdarzało się, że plamiłam w innych cyklach w dniu owulacji i równo z zegarkiem na ręku, @ przyszla dwa tygodnie później. Nie mam pod ręką, ale Rossmana już tak. Później skoczę i kupię i zrobię jutro z samego rana. Niepokoi mnie też brak objawów na @. Tydzień temu bolały mnie piersi i podbrzusze, a teraz nic. 

Zależy od osoby ile trwa unormowanie. Jak masz drogerie obok to kup test o czułości 10. Ja u siebie robiłam 10 w 23 dc i już cos wyszło. Moje cykle 25-29. W tym 23 dc nie robiłam z porannego moczu tylko około południa. Jakbyś robiła dzis test to wcześniej z 2 h nic nie pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aniac napisał:

Zależy od osoby ile trwa unormowanie. Jak masz drogerie obok to kup test o czułości 10. Ja u siebie robiłam 10 w 23 dc i już cos wyszło. Moje cykle 25-29. W tym 23 dc nie robiłam z porannego moczu tylko około południa. Jakbyś robiła dzis test to wcześniej z 2 h nic nie pij.

Ja zaczekałam od początku marca. Prawie dwa miesiące się normowało. A nie lepiej zrobić z samego rana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Migotka95 napisał:

Ja zaczekałam od początku marca. Prawie dwa miesiące się normowało. A nie lepiej zrobić z samego rana? 

Ja bym robiła, jestes po terminie. Ja robiłam przed terminem z południowego moczu i pokazało. W Rosmanie sa najtańsze chyba facelle o czułości 10, jakby cos było to i tak pokaże. A masz może w domu test owulacyjny? Mi test owulacyjny tez pokazał ciąże 2 tluste kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Aniac napisał:

Ja bym robiła, jestes po terminie. Ja robiłam przed terminem z południowego moczu i pokazało. W Rosmanie sa najtańsze chyba facelle o czułości 10, jakby cos było to i tak pokaże. A masz może w domu test owulacyjny? Mi test owulacyjny tez pokazał ciąże 2 tluste kreski.

Zaraz się wybiorę do drogeri. Kupię ten test i zrobię. Zobaczymy co pokaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Migotka95 napisał:

Zaraz się wybiorę do drogeri. Kupię ten test i zrobię. Zobaczymy co pokaże. 

Ok, to daj znac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Migotka95 napisał:

Myślę, że to związane jest z tym, że za bardzo chcemy zobaczyć te dwie kreseczki, a gdy z kolejnym cyklem się nie udaje, to odechciewa nam się nawet starań. Mam to samo. A najgorsze jest to, że @ powinnam dostać w poniedziałek, a do dziś jej nie ma. Robiłam bete we wtorek to wynosiła 0.1 więc to nie ciąża. Mam różne myśli, a najgorsza jest ta, że nigdy nie będę mogła mieć dziecka. 

moze ci sie przesunelam przez tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aniac napisał:

Ok, to daj znac 

Negatywny. Czekam na @ może łaskawie Królewna się pojawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, spelniajac_marzenia napisał:

moze ci sie przesunelam przez tabletki

Sama już niewiem co z nią jest nie tak. Przychodzi jak chce już drugi miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Migotka95 napisał:

Negatywny. Czekam na @ może łaskawie Królewna się pojawi. 

Trudno. Przynajmniej wiesz. Teraz tylko czekać na okres i kolejne starania od maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

Sama już niewiem co z nią jest nie tak. Przychodzi jak chce już drugi miesiąc. 

pewnie organizm musi się przystosować do poprawnego TSH 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Aniac napisał:

Trudno. Przynajmniej wiesz. Teraz tylko czekać na okres i kolejne starania od maja.

Mam chęć odpuścic, bo czuję, że wysiadam psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

pewnie organizm musi się przystosować do poprawnego TSH 🙂

Tylko ciekawe kiedy księżniczka się pojawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

Mam chęć odpuścic, bo czuję, że wysiadam psychicznie. 

A ktory to cykl starań?  Musicie trafić przed owulacja. Jak facet zmęczony po pracy to trzeba przed. Np. cykl w którym było zbliżenie po owulce bym wcale nie liczyła. Dziewczyny to tylko kwestia czasu, żebyście zaszły w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Aniac napisał:

A ktory to cykl starań?  Musicie trafić przed owulacja. Jak facet zmęczony po pracy to trzeba przed. Np. cykl w którym było zbliżenie po owulce bym wcale nie liczyła. Dziewczyny to tylko kwestia czasu, żebyście zaszły w ciąże.

Teraz będzie 7. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Migotka95 napisał:

Mam chęć odpuścic, bo czuję, że wysiadam psychicznie. 

Może warto odpuścić sobie jeden miesiąc właśnie aby odpocząć psychicznie ja tak zrobiłam teraz i wydaje mi się że mam spokojniejsza głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniając marzenia moja mama pochodzi z Gorzowa i mega mi się to miasto podoba., baw się dobrze i odpocznij a może w 3 wrócicie, ja jestem z centralnej 50 km od Łodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Dziewczyna93 napisał:

Spełniając marzenia moja mama pochodzi z Gorzowa i mega mi się to miasto podoba., baw się dobrze i odpocznij a może w 3 wrócicie, ja jestem z centralnej 50 km od Łodzi. 

We trójkę napewno nie wrócimy bo majówkę spędzamy z @ ale muszę się przyznać że odpoczywam psychicznie i nie mam czasu myśleć o dziecku także moze zaskoczymy w maju :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, spelniajac_marzenia napisał:

We trójkę napewno nie wrócimy bo majówkę spędzamy z @ ale muszę się przyznać że odpoczywam psychicznie i nie mam czasu myśleć o dziecku także moze zaskoczymy w maju 🙂

Czasami taki wyjazd jest dobry. My wyjezdzamy w sierpniu na kilka dni i się też nie mogę doczekać, tylko że ja od razu powiedziałam że nie do rodziny ani nie do znajomych najprawdopodobniej to nad morze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki co tam u was słychać ?

po weekendzie moje libido skoczylo i mam nadzieje ze szybko nie opadnie :) skonczylam mi sie @ takze wracamy do staran:) mam nadzieje ze ten miesiac bedzie tym szczesliwym :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej kobietki co tam u was słychać ?

po weekendzie moje libido skoczylo i mam nadzieje ze szybko nie opadnie 🙂 skonczylam mi sie @ takze wracamy do staran:) mam nadzieje ze ten miesiac bedzie tym szczesliwym 🙂

 

Ja nadal nie mam @ już zaczynam się martwić. Jeśli do końca tygodnia nie przyjdzie to zapisze się do swojej ginekolog, bo spóźnia się już 11 dzień, gdzie nigdy tak nie było.

Mój ma teraz tydzień wolnego, jednak powoli zaczynam sądzić, że wolę jak jest jednak w pracy 😂 wiecznie chodzę i sprzątam 😂😂😂 

Trzymam kciuki, by tym razem były te dwie kreseczki 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. 

U mnie pięknie @ przyszła po oodstawieniu dupka i jutro startuje z clo 1x2 a 13go mam monitoring i zobaczymy co to będzie 🙂

11 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

hej kobietki co tam u was słychać ?

po weekendzie moje libido skoczylo i mam nadzieje ze szybko nie opadnie 🙂 skonczylam mi sie @ takze wracamy do staran:) mam nadzieje ze ten miesiac bedzie tym szczesliwym 🙂

 

No i pięknie! Tak trzymać 😉

 

9 godzin temu, Migotka95 napisał:

Ja nadal nie mam @ już zaczynam się martwić. Jeśli do końca tygodnia nie przyjdzie to zapisze się do swojej ginekolog, bo spóźnia się już 11 dzień, gdzie nigdy tak nie było.

Mój ma teraz tydzień wolnego, jednak powoli zaczynam sądzić, że wolę jak jest jednak w pracy 😂 wiecznie chodzę i sprzątam 😂😂😂 

Trzymam kciuki, by tym razem były te dwie kreseczki 😍

Też bym zadzwoniła i sprawdzila czy wszystko ok jeżeli wcześniej nie było takiego problemu. 

A z tymi facetami i sprzątaniem... W punkt 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  🙂 czy mogły mi ktoś pomoc? czy można zajść w ciążę przez to gdy chłopak byl ubrany ale miał mokre dresy i poprawiał sobie swojego poprzez dresy (nie wkładał sobie rąk do dresów czy bokserek) ale mógł przez mokre dresy coś pozostać na palcu, więc jak ten mokry palec wsadził mi do pochwy głęboko to jest ryzyko ciąży? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, UlaKa napisał:

Hej  🙂 czy mogły mi ktoś pomoc? czy można zajść w ciążę przez to gdy chłopak byl ubrany ale miał mokre dresy i poprawiał sobie swojego poprzez dresy (nie wkładał sobie rąk do dresów czy bokserek) ale mógł przez mokre dresy coś pozostać na palcu, więc jak ten mokry palec wsadził mi do pochwy głęboko to jest ryzyko ciąży? 

Przestan zakladac wkolko te durne tematy! Po co pytasz jak od 5 miesiecy masz wkolko ten sam "problem" i nie przyjmujesz naszych odpowiedzi, ani nawet negatywna beta cie nie przekonuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, UlaKa napisał:

Hej  🙂 czy mogły mi ktoś pomoc? czy można zajść w ciążę przez to gdy chłopak byl ubrany ale miał mokre dresy i poprawiał sobie swojego poprzez dresy (nie wkładał sobie rąk do dresów czy bokserek) ale mógł przez mokre dresy coś pozostać na palcu, więc jak ten mokry palec wsadził mi do pochwy głęboko to jest ryzyko ciąży? 

Dziewczyno! Zamiast zakładać kolejne konta i pisząc posty na ten sam temat, weź się za naukę, bo to już się nudne robi. Ile razy dziennie zapytasz się jeszcze czy jesteś w ciąży? 

NIE. NIE JESTEŚ W CIĄŻY. 

DZIĘKUJĘ. 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×