Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosc3478

facet nie walczy o związek

Polecane posty

od zawsze to ja latałam za facetami i chciałam związku dużo razy okazało sie to nie powodzeniem ale jestem teraz w związku z facetem i ja jak to ja zwykle gdy facet ze mna zrywa to ja proboje to ratować. a moj facet gdybym zerwała to wiem i jestem tego pewna nie próbowałby ratować naszego związku. miał ktoś podobną sytuacje? co według was może to oznaczać? według mnie jeśli facet nie ratuje związku to znaczy że mu nie zależy i że ma wylane w to 

Edytowano przez gosc3478

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może być jak piszesz ale nie musi 😉

Edytowano przez akimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, gosc3478 napisał:

jeśli facet nie ratuje związku to znaczy że mu nie zależy i że ma wylane w to  

Niekoniecznie. Kwestia osobowości, charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelSue

A  skad ta pewność, żeby nie próbował? Jak latasz za facetami, to nie może się skończyć dobrze. W zasadzie w udanym związku nikt nie powinien za nikim latać, ale powinno byc widoczne zaangazowanie z obu stron.

Ja mam taką zasadę, że jak ktoś mnie olewa, obojetnie czy to koleżanka, czy facet, to ja też ich olewam. Nie zabiegam o niczyją uwagę, zawsze znajdą się osoby, które nas polubią bardziej lub mniej bo ludzie są różni i tyle. 

Nawet idealna osoba nie przypadnie każdemu do gustu, bo nie każdy lubi idealy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gosc3478 napisał:

od zawsze to ja latałam za facetami i chciałam związku dużo razy okazało sie to nie powodzeniem ale jestem teraz w związku z facetem i ja jak to ja zwykle gdy facet ze mna zrywa to ja proboje to ratować. a moj facet gdybym zerwała to wiem i jestem tego pewna nie próbowałby ratować naszego związku. miał ktoś podobną sytuacje? co według was może to oznaczać? według mnie jeśli facet nie ratuje związku to znaczy że mu nie zależy i że ma wylane w to 

no niestety ale z facetami jest tak, że jak widzą zbyt duże zaangażowanie ze strony kobiety to rezygnują i przestaje im zależeć. Niby każdy tu pisze, że chce "uczuciowej kobiety" ale tak naprawdę zależy im na tych "zimnych księżniczkach" po których tak tu jadą...faceci wyczuwają, że masz ciśnienie na związek (co jest naturalne u nas bo kobieta od zawsze marzy o związku, stabilizacji, rodzinie itd.) a im zależy głównie na seksie więc cie zlewają. Brutalne ale taka jest rzeczywistość.

Nie lataj za facetami bo nigdy z tego nic dobrego nie wyjdzie. Im bardziej będziesz mieć na to wywalone tym szybciej ta miłość sama Ciebie znajdzie. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×