Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamila4080

Czy ja jestem nową ofiarą?

Polecane posty

Dnia 10.11.2020 o 01:29, Electra napisał:

Dlaczego? Mój były mąż jest pracowity, odpowiedzialny, rozsądny,  twardo stąpającym po ziemi człowiekiem bez nałogów. Mój pierwszy facet ma dobre serce, jest troskliwy, opiekuńczy, czuły.

W skrócie też odpowiem - sprdalaj gdzie pieprz rośnie.

ja tn były mąż / pierwszy facet taki super to czemu jest BYŁY? czy to z tobą coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, kåspej napisał:

ja tn były mąż / pierwszy facet taki super to czemu jest BYŁY? czy to z tobą coś nie tak?

Ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie . Jest ciężko ale czytam wasze wszystkie odpowiedzi żebym nie zaczęła idealizować psychola. On sobie założył fałszywe konto i jedzie po mnie ile wejdzie nawet wysłał mi zdjęcie jak na spacerze przytula swoją nową a ona szczęśliwa jak ja kiedyś. Serce pęka. Zablokowalam to fejkowe konto. On opowiada takie bzdury do mojej koleżanki o mnie że ona sama zaczęła myśleć że on jest wporzadku a ja nie. Chociaż sama mi go odradzała i mówiła że chory gościu. To jakiś koszmar. Ale nie będę reagowała wogole. Nie będę zniżała się do niskiego poziomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kåspej napisał:

współczuje chłopakom

Dziękuję, przekażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Szoke, gdyby nie duże zdjęcie w Twoim profilu, myślałbym, że w awatarze masz krewetkę 😳

Elektreweta😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×