Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
azonips

Serniczek jeszcze wczoraj mieszkał w namiocie w lesie, jadł byle co i okazjonalnie chlał i jarał z żulami.

Polecane posty

Gość serniczek

O Boze, znowu te narkotyki 😛

Wybacz mi Nimfetko, chcialbym bardzo z Toba pokorespondowac ale ja chyba musze juz wylaczyc w ogole komputer i zamknac oczy, przepraszam 😞

Ale moj duch zaraz do Ciebie przyleci, i bedzie dotrzymywal Ci towarzystwa, dopoki bedzisz tego chciala 🙂

Ale moj mozg musi chyba wglebic sie w otchlan ciemnosci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Na tym zdjęciu były super kolorystycznie 🙂Zawsze oczywiście można troszkę wybielić, ta usługa teraz tanieje coraz bardziej, ale też czasem szkoda ruszać ładnych, zdrowych zębów, jak Twoje, może wystarczy jakiś skaling? Za paleniem stoi często obniżony poziom dopaminy, można pomyśleć od tej strony, czy jakoś dopaminy nie podnieść, ale też siła nawyku, wiadomo...

bardziej sila przyzwyczajenia

ale jedzenie tez jest zle dla jamy ustnej np. mieso. Ja dlatego jestem wegetarianem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Nymphette napisał:

To chyba ...enka nawet zwykła 😊 Tylko z takim wycięciem 😉 Letnia typowo 😅 Dziękuję 😘

Jak dla mnie to wyglada jak jakas super seksowna pizamka 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek

Ogolnie to sam z siebie to nie pale papierosow teraz to tylkl otowarzysko w sumie od dluzszego zcasu ale nawet to mnie meczy

szczegolnie jak wypije troche piwa to lapie okropny wstret do palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Coś Ty, co mam wybaczać 😊 Czekałam aż mnie wygonisz spać 😀 Bo też nie wstanę dzisiaj chyba 😅 Dobrej nocy Serniczku ❤️ Jasne, niechaj mi towarzyszy 😍 Wysyłaj ❤️ Śpij spokojnie, regeneruj się ❤️

Piszesz, ze czekalas haha :P. Nie wyganiam Cie spac przeciez, ale troche jednak chcialbym zamknac oczy i bede sobie myslal o Twoich wloskach koloru slonca haha

Dobrze to obysmy jeszcze popisali kiedys 😛

BAJ BAJ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek

dzisiaj z rana podobno ma wpasc do mnie kolega anglik gitarzysta i nie wiem nawet czy wpadnie

co innego gdybym wiedzial ze nigdzie nie musze doopy ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Koszulki nocne faktycznie też takie mam 🤣 U mnie ogólnie prawie wszystkie ubrania poza tymi letnimi, które noszę głównie białe,  spełniają trzy cechy: obecność koronki, czarny kolor i bycie ...enką lub koszulką nocną 😂 Chociaż ostatnio zakochałam się w butelkowej zieleni, oszalałam na punkcie ...enki w tym kolorze ❤️

niezle...

To przeczuwam, ze kazdy kto moze podziwiac Cie ubrana w koronke ma rajski widok przed soba haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Diety to jest w ogóle temat rzeka, poruszymy go o rozsądniejszej porze, bo to można godzinami 😉Znam z autopsji boje z samym sobą o weganizm, opowiem na spokojnie i chętnie też posłucham o diecie 😊

posluchasz czy poczytasz?? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Nymphette napisał:

W chwili obecnej jestem to tylko ja, a nie jestem kompetentna do oceny samej siebie, ale kto wie, kto wie 😉😎 Kolorowych 😍

no wlasnie ciezko bedzie mi zasnac ale widzisz ostatnio calymi nocami mialem czarno w namiocie a tera mieszkam na pokoju to mam prad i cale noce moge z laptopa korzystac, cholera.. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek

A ja niedlugo wypieerdalam do leamington xd.

Wypije herbatke umyje sie i nara 😄 nawet nie wiem jak trafie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić sentymentalną podróż i odwiedzić swój namiot. Tyle pięknych chwil, tyle wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Przed chwilą, Danger napisał:

Możesz zrobić sentymentalną podróż i odwiedzić swój namiot. Tyle pięknych chwil, tyle wspomnień.

No wlasnie jade troche rzeczy zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×