Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kameleon01234x

Czy jestem w ciąży? Beta hcg <2,30

Polecane posty

Dostalam wynik beta hcg. Wynosi <2,30 i pisze „kobiety nie będące w ciazy: <5,0”. Czy to oznacza że nie jestem w ciazy? Od tego stosunku w ktorym moglo dojsc do ciazy do dzis wychodziłoby ze bylabym w 13tygodniu ciazy. Testy ciazowe tez negatywne ale mam dziwnie zaokrąglony brzuch a raczej nie przytylam oraz mam skapsze miesiączki a zawsze byly obfite, obecna jest prawie bez skrzepów i ma jasno czerwony kolor.. tak samo piersi mnie nie bola i nie sa twarde a zawsze byly. Zażywam jednak od 2lat tabletki antykoncepcyjne ale miesiączki zazwyczaj wygladaja tak samo, obfite, piersi bola i sa twarde. Jesli nie jestem w ciazy to czemu wynik wynosi 2,30? A nie 0,00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy ciążowe mogą się mylić. Jednak beta hcg wyraźnie wyklucza ciążę. Nie jesteś w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj monitorować swój cykl? np z testem owulacyjnym ze śliny Afrodyta, wygląda jak pomadka i możesz łatwo zobaczyć kiedy masz dni płodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 13 tygodniu ciaży beta liczona była by w dziesiątkach tysięcy. Zdecydowanie nie jesteś w ciaży. 

Zdrowa kobieta moze mieć hcg do 5 nie będąc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×