Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny
Mam cykle 28 dni czasami bywają 29 i 30 ale to raczej zależy czy zaznaczę jeszcze plamienie jako okres, stosunek był w nocy kiedy miałam mieć planową owulacje robiliśmy to po północy w dzień dostałam bólu podbrzusza podobnego jak na okres i po 4 dniach od owulacji dostałam zgagę pierwszy raz w życiu i to tak mocnej że było mi strasznie niedobrze po wszystkim co zjadłam to sie nasilało a zapach kiełbasy mnie strasznie zemdlił i tak cały dzień dopóki nie poszłam spać oraz czułam kucie jajników najpierw jednego a potem drugiego , następnego dnia czyli 5 dni po owulacji zgaga lekka była i było mi niedobrze i znowu leciutki ból podbrzusza i kucie tym razem jednego jajnika i jeszcze wysypało mi twarz tak że ja nigdy w życiu nie miałam takiego czegoś na twarzy i dzisiaj 6 dnia od owulacji znowu zgaga mocniejsza niż wczoraj i prawie zwymiotowałam śniadanie 
Czy n z was miała tak szybko podobne objawy i była ciąża? Kuzynka namawia mnie żebym zrobiła test jej wyszedł przy takiej samej długości cyklu tydzień przed miesiączką i to grube krechy, ja nie planowałam robić ale namówiła mnie i po jutrze robie i  będę planowo tydzień przed okresem, a wam kiedy wyszedł najwcześniej test ? 

Edytowano przez mopsiamama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie ile trwa zagnieżdżenie zarodka - to po pierwsze. Po drugie, jeśli chcesz żeby test wyszedł wiarygodny, to testuj najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, bo to,że wychodzi tak wyraźnie tydzień wcześniej należy do rzadkości

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mopsiamama napisał:

Cześć dziewczyny
Mam cykle 28 dni czasami bywają 29 i 30 ale to raczej zależy czy zaznaczę jeszcze plamienie jako okres, stosunek był w nocy kiedy miałam mieć planową owulacje robiliśmy to po północy w dzień dostałam bólu podbrzusza podobnego jak na okres i po 4 dniach od owulacji dostałam zgagę pierwszy raz w życiu i to tak mocnej że było mi strasznie niedobrze po wszystkim co zjadłam to sie nasilało a zapach kiełbasy mnie strasznie zemdlił i tak cały dzień dopóki nie poszłam spać oraz czułam kucie jajników najpierw jednego a potem drugiego , następnego dnia czyli 5 dni po owulacji zgaga lekka była i było mi niedobrze i znowu leciutki ból podbrzusza i kucie tym razem jednego jajnika i jeszcze wysypało mi twarz tak że ja nigdy w życiu nie miałam takiego czegoś na twarzy i dzisiaj 6 dnia od owulacji znowu zgaga mocniejsza niż wczoraj i prawie zwymiotowałam śniadanie 
Czy n z was miała tak szybko podobne objawy i była ciąża? Kuzynka namawia mnie żebym zrobiła test jej wyszedł przy takiej samej długości cyklu tydzień przed miesiączką i to grube krechy, ja nie planowałam robić ale namówiła mnie i po jutrze robie i  będę planowo tydzień przed okresem, a wam kiedy wyszedł najwcześniej test ? 

Ja powiem Ci tak ja jak sie dowiedziałam że jestem w ciazy żadnych objawów nie miałam. Test mi wyszedl 2 dni po terminie @ ale mi owu sie przesunęła. Dopiero zaczęłam mięć pod koniec 6 tyg. Wiec radzę wyluzować. Po za tym nie wyjdzie ci test w tak krótkim czasie. Czekaj do @ . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu już mi zaczyna sprawiać przyjemność pisanie odpowiedzi na takie pytania 😅

Test robimy NAJWCZEŚNIEJ w dniu spodziewanej miesiączki. Zanim zobaczysz dwie kreski jest mało, baaaardzo mało prawdopodobne, że będziesz miała jednoznaczne objawy ciąży, a poza tym u wieku kobiet są one różne. Przestań sobie wkręcać, bo to jest naprawdę słabe i jak nie przestaniesz, możesz zepsuć relacje między Tobą a partnerem. Wiele było takich przypadków, kiedy obsesja zajścia w ciążę była powodem rozstania. 

Ja wczoraj zobaczyłam dwie kreski. Jedyne co wzbudziło moje wątpliwości to niepohamowane pożeranie ogórków kiszonych, bo to taki stereotyp. Ale po pierwsze, uwielbiam ogórki kiszone i zdarza mi się je jeść. Po drugie zrobiłam test pięć dni po terminie, bo uznałam, że nie ma sensu wywalać pieniędzy w błoto i robić w domu szopki. Po trzecie miewałam naprawdę kilka wspólniejących stereotypowych oznak ciąży, a przedtem albo potem miałam okres. Teraz, kiedy naprawdę jestem w ciąży, nie mam żadnego objawu z tych medycznych. Piersi zwyczajnie, mdłości nie ma, nic dziwnego się ze mną nie dzieje. 

Innymi słowy, Jezu... Daj se siana i Ty i inne staraczki z tym doszukiwaniem się objawów we wszystkim. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba test było zrobić już minute po stosunku, bo pewnie wtedy już objawy miałaś. Jeszcze do ewentualnego zagnieżdżenia nie doszło, a ta już objawy ma. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BitchNaughty napisał:

Trzeba test było zrobić już minute po stosunku, bo pewnie wtedy już objawy miałaś. Jeszcze do ewentualnego zagnieżdżenia nie doszło, a ta już objawy ma. 

Dokładnie. Najbardziej mi się podobał trolling na jakimś topiku, tam było coś o ciemniejących wargach sromowych i mężu, który klaskał z radości 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się tylko nakręcasz. 

Ja takie objawy mam zawsze przed okresem. Sama staram się o maleństwo, ale to na spokojnie. Nakręcanie się nic nie da, bo tylko można się rozczarować jak nie wyszło. Test zrób najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, a jak nie przyjdzie to nawet i kilka dni po niej, wtedy test już powinien wyjść wiarygodny. Sama mam do okresu niecały tydzień, ale czekamy do wtorku. Na spokojnie. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Yskra napisał:

 

Ja wczoraj zobaczyłam dwie kreski. 

Gratulacje. 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Yskra napisał:

Ja wczoraj zobaczyłam dwie kreski.

Gratulacje 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób sobie test, ale polecam kontrolować swoją owulację np z testerem ze śliny Afrodyta, wygląda jak pomadka i pokazuje kiedy masz dni płodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×