Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
spide

Samochód na randkę - sportowy czy klasyk ?

Polecane posty

18 minut temu, Czart napisał:

sarkazm z tym dowcipem

Dowodzi to tylko przypisywanie komuś złych intencji albo jest dowodem na to, że po prostu nie znamy się. Gdybyś mnie znał wiedziałbyś kiedy to żart, a kiedy sarkazm. Wiedziałbyś gdzie są moje granice uszczypliwości i nabijania się. Sarkazm w tej sytuacji przypisywałby mi delikatne sqrwysynstwo, którego w sobie nie mam, a szkoda.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem panią, ale pokusiłem się o udzielenie odpowiedzi. Gdybym miał taką możliwość to przyjechałbym pod dom mojej wybranki klasykiem produkowanym w latach 60 tych i 70 tych. Chodzi konkretnie o kabrioleta m-ki Triumph Spitfire. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, KermitZaba napisał:

Sportowy to na wypad do dyskoteki, a potem na seks na tylnik siedzeniu (o ile ma), a klasyk będzie dobry na romantyczną randkę do eleganckiej a przy tym kameralnej restauracji z posiłkiem przy świecach.

A jeśli to będzie sportowy klasyk? BTW. jeśli klasyk, to tylko Syrena 104 w idealnym stanie technicznym i wierna oryginałowi, bez nowoczesnych "upiększeń" 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Czart napisał:

Może ten pierwszy stopień jest najgorszy? Chcesz mi służyć? 😉😁

Ja? Ja nikomu nie sluże. Zapomnij! Nieposłuszeństwo i krnąbrność to moje zalety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×