Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Nigdy nie słuchajcie rad w interneciie

Polecane posty

Bo to wierutne bzdury. Ja sluchalem i jestem w duupie, zamiast myśleć samodzielnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ImTheOne napisał:

Bo to wierutne bzdury. Ja sluchalem i jestem w duupie, zamiast myśleć samodzielnie. 

To dotyczy wszelkich rad. Tych offline także. Lepiej zbierać swoje doświadczenia i nikogo nie słuchać. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ImTheOne napisał:

Bo to wierutne bzdury. Ja sluchalem i jestem w duupie, zamiast myśleć samodzielnie. 

Co tam się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ImTheOne napisał:

Bo to wierutne bzdury. Ja sluchalem i jestem w duupie, zamiast myśleć samodzielnie. 

Internet jest po to, żeby sobie pobiadolić, bez uszczebku na honorze w realu. Kiedy wszyscy mają dość Twych problemow sercowych i seksualnych, proszę bardzo: kafeteria czeka, opowiadasz swą smętną historię po raz pięćdziesiąty, nawet jeśli ktoś zrobi Ci delikatny wyrzut, żeś monotematyczny, to jednak zawsze znajdą się nowi pocieszyciele, gnębiciele, wujaszkowie dobra rada. Zwracają ma Ciebie uwagę i dowartościowują Cię choć na chwilę. Ale stosowanie się do tych rad, to dość ryzykowna zabawa. Chociaż... ja jedną zapamiętałam, gdy ktoś odpowiadał na mój topik, w którym skarżyłam się na swoje życie. "Maszeruj albo giń". Masz wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rad znajomych też nie warto słuchać. Wygadałem się kiedyś takiej koleżance starszej, żę poznałem się  kimś pisząc, ale z bardzo daleka. Poradziła mi się spotkać i zobaczyć. To było zupełnie niepotrzebne. Tylko straciłem więcej czasu, dłużej się smuciłem i miałem nadzieję. Ale cóż, jak się coś czuje, to się nie myśli tak trzeźwo i gna do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mariusz4 napisał:

Rad znajomych też nie warto słuchać. Wygadałem się kiedyś takiej koleżance starszej, żę poznałem się  kimś pisząc, ale z bardzo daleka. Poradziła mi się spotkać i zobaczyć. To było zupełnie niepotrzebne. Tylko straciłem więcej czasu, dłużej się smuciłem i miałem nadzieję. Ale cóż, jak się coś czuje, to się nie myśli tak trzeźwo i gna do tej osoby.

Trochę kiepski ten przyklad. To że raz się tak przytrafiło, to nie dowód na to, że tak będzie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
Dnia 13.12.2020 o 15:34, ImTheOne napisał:

Bo to wierutne bzdury. Ja sluchalem i jestem w duupie, zamiast myśleć samodzielnie. 

Daj przykład, które rady były złe i w jaki sposób ci zaszkodziły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Malutka Mi napisał:

Daj przykład, które rady były złe i w jaki sposób ci zaszkodziły? 

Wszystkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Malutka Mi napisał:

Daj przykład, które rady były złe i w jaki sposób ci zaszkodziły? 

Pewnie w końcu zrobił jakiś ruch, może nawet jej wszystko wyznał, no i przekonał się że ona tak tego nie odczuwa i że z jej strony to tylko czysta przyjaźń. Przed ślubem można było działać i możliwości miał. Po ślubie już za późno na jakiekolwiek sensowne działanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hellies napisał:

Pewnie w końcu zrobił jakiś ruch, może nawet jej wszystko wyznał, no i przekonał się że ona tak tego nie odczuwa i że z jej strony to tylko czysta przyjaźń. Przed ślubem można było działać i możliwości miał. Po ślubie już za późno na jakiekolwiek sensowne działanie.

 

Nie zrobiłem i juz raczej jest za późno. Bo każdy mi wmawial glupoty że wymyślam i teraz całkiem inaczej sie zachowuje ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2020 o 22:35, Onkosfera napisał:

Trochę kiepski ten przyklad. To że raz się tak przytrafiło, to nie dowód na to, że tak będzie zawsze.

Akurat jak jest się zakochanym, nie powinno się nikogo słuchać, tylko siebie. Niepotrzebnie pytałem, mogłem przemyśleć wyjazd w odwiedzinki na herbatę w kawiarni 530 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Akurat jak jest się zakochanym, nie powinno się nikogo słuchać, tylko siebie. Niepotrzebnie pytałem, mogłem przemyśleć wyjazd w odwiedzinki na herbatę w kawiarni 530 km.

Nie należy słuchać w głowie pojawiaja sie wątpliwości i głupie myśli. Tylko siebie należy słuchać. 

Sam jestem sobie winny pytajac wiec nie mam pretensji. Teraz wiem, że to  żałosne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
2 godziny temu, ImTheOne napisał:

Wszystkie 

Więc co tu jeszcze robisz? A może Ty nam mącisz w głowie swoimi historiami i tym co w danym dniu czy chwili się wydarzyło 🤨  Mamy dość!! 😏

Edytowano przez Malutka Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto obiecujący etat psycholozki poszedł się walić, nie wiem czy to udźwignę 🤧🤭😉

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×