Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shrek66

Związek 17 latka i 23 latki

Polecane posty

Dzisiaj do was przychodzę z takim pytaniem. Jakiś czas temu poznałem przez internet kobietę o 6 lat starsza, z którą się dogaduje poczuliśmy coś więcej do siebie. Od jakiegoś czasu planujemy spotkanie w realnym życiu. Myślicie, że ten związek ma jakieś szanse na przetrwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było powiedzmy 20 - 26 i wyżej to tak ale teraz nie. Jesteś jeszcze dla niej dzieckiem.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hellies napisał:

Gdyby to było powiedzmy 20 - 26 i wyżej to tak ale teraz nie. Jesteś jeszcze dla niej dzieckiem.

A gdyby odwrócić byloby ok? (facet ma 23 a kobieta 17). Dlaczego w drugą stronę to nie może funkcjonować? Ciężko wyobrazić mi sobie zainteresowanie 17latkiem jako 23letnia dziewczyna🙆‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Shrek66 napisał:

Dzisiaj do was przychodzę z takim pytaniem. Jakiś czas temu poznałem przez internet kobietę o 6 lat starsza, z którą się dogaduje poczuliśmy coś więcej do siebie. Od jakiegoś czasu planujemy spotkanie w realnym życiu. Myślicie, że ten związek ma jakieś szanse na przetrwanie?

od 37 lat jestem w zwiazku z kobieta starsza ode mnie, nie jest ona starsza o 6 lat, ale widzisz ze to jest mozliwe, wszystko zalerzy czy ty jestes dostatecznie dojrzaly na taki zwiazek

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi byli sąsiedzi:on 20 lat, ona 24lat jak się pobrali, dwójka dzieci po 9 latach on odszedł do młodszej zaciążonej kochanki. 

Para nr. 2 on 22lat,ona 28lat, jedno dziecko,powód rozstania:on kochanka za kochanką

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Alan29 napisał:

W tym wieku instynkt macierzyński stanowi potencjalne ryzyko i tylko na to powinieneś zważać. 😛 

Pieluchy będzie jemu zmieniać? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
34 minuty temu, Shrek66 napisał:

Dzisiaj do was przychodzę z takim pytaniem. Jakiś czas temu poznałem przez internet kobietę o 6 lat starsza, z którą się dogaduje poczuliśmy coś więcej do siebie. Od jakiegoś czasu planujemy spotkanie w realnym życiu. Myślicie, że ten związek ma jakieś szanse na przetrwanie?

A ona wie, ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Electra napisał:

A gdyby odwrócić byloby ok? (facet ma 23 a kobieta 17). Dlaczego w drugą stronę to nie może funkcjonować? Ciężko wyobrazić mi sobie zainteresowanie 17latkiem jako 23letnia dziewczyna🙆‍♀️

Tak w drugą stronę jest ok. Facet powinien być trochę starszy żeby myśleć poważnie i ona pewnie sobie z tego zdaje sprawę. 17 lat jest dobre na "związek" dzieci w liceum oparty na przyjaźni. 

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Hellies napisał:

Tak w drugą stronę jest ok.

Jesteś niesprawiedliwy.

23 minuty temu, Hellies napisał:

. 17 lat jest dobre na "związek" dzieci w liceum oparty na przyjaźni.  

Znam pary od podstawówki. Wyśmiewasz dziecięce/nastoletnie zauroczenia, a młodzi ludzie mają przecież uczucia i jak widać po niektórych parach może zwyczajnie pojawić się miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

 

Twoja dziewczyna jest ok z Poligamią?

Nie wiem. Lesbą nie jestem😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Electra napisał:

Jesteś niesprawiedliwy.

Znam pary od podstawówki. Wyśmiewasz dziecięce/nastoletnie zauroczenia, a młodzi ludzie mają przecież uczucia i jak widać po niektórych parach może zwyczajnie pojawić się miłość.

Pary tak ale równolatków a nie chłopaka 17 letniego i kobiety 23 letniej, pewnie już po studiach licencjackich.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellies napisał:

Pary tak ale równolatków a nie chłopaka 17 letniego i kobiety 23 letniej, pewnie już po studiach licencjackich.

A co mają jeszcze do tego studia? Różnica wieku nie ma nic do tego. Znam małżeństwo, które jest parą od 7klasy szkoły podstawowej...

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

A co mają jeszcze do tego studia?

Ano to że ona już myśli poważnym życiu i związku a nie o facecie który chodzi do liceum lub do technikum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Electra napisał:

Znam pary od podstawówki. Wyśmiewasz dziecięce/nastoletnie zauroczenia, a młodzi ludzie mają przecież uczucia i jak widać po niektórych parach może zwyczajnie pojawić się miłość.

Jeszcze co do tego. Też byłem zakochany w wieku 17 lat i wiem że można. Niestety ona nie chciała mi dać szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hellies napisał:

Ano to że ona już myśli poważnym życiu i związku a nie o facecie który chodzi do liceum lub do technikum.

Skąd Ty wiesz o czym myśli 23latka? Ten 17latek za parę lat nie może jej dać "poważnego życia"? Być może ona na swój wiek jest dziecinna, a on nad wyraz dojrzały jak na 17latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellies napisał:

Jeszcze co do tego. Też byłem zakochany w wieku 17 lat i wiem że można. Niestety ona nie chciała mi dać szansy.

Ten 17latek zakochał się i dostanie szansę od 23latki,wiec co Cię boli? Że w tym wieku zaliczyłeś już odrzucenie, a on ma szansę na fajny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBirdy napisał:

o czym myśli kobieta

O kim. O sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Ten 17latek zakochał się i dostanie szansę od 23latki,wiec co Cię boli? Że w tym wieku zaliczyłeś już odrzucenie, a on ma szansę na fajny związek?

Moim zdaniem raczej zostanie wyśmiany z wyjaśnieniem że ona ich relację traktowała jako przyjacielską gdy już sobie znajdzie faceta w zbliżonym do swojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kajkosz napisał:

od 37 lat jestem w zwiazku z kobieta starsza ode mnie, nie jest ona starsza o 6 lat, ale widzisz ze to jest mozliwe, wszystko zalerzy czy ty jestes dostatecznie dojrzaly na taki zwiazek

Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czart napisał:

Mam 93 lata, emerytury biorę 1782 zł. Wyjdziesz za mnie? 😉

Jeśli jesteś fantastycznym człowiekiem i umiesz jeszcze mówić z przyjemnością odwiedzę Cię, żeby porozmawiać i pomoc Ci. Nie chcę ślubu, bo nie czyham na majątek aż przekręcisz się. Emerytura mi lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hellies napisał:

Moim zdaniem raczej zostanie wyśmiany z wyjaśnieniem że ona ich relację traktowała jako przyjacielską gdy już sobie znajdzie faceta w zbliżonym do swojego wieku.

Jeśli zachwyciła się nim jako człowiekiem to nie będzie jej przeszkadzać różnica wieku, wykształcenia czy w  zasobności portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, agent of Asgard napisał:

To brzmi jak sugestia, że wszyscy, którzy pragną ślubu, czekają rychłej śmierci współmałżonka. 

Jestem połowę młodsza, ma przecież 90+ - fakty mówiłyby przecież same za siebie 🙂 Nie miałam nigdy dziadka, chętnie poświęciłabym mu czas. Gdyby był wspaniałym człowiekiem to mógłby nim zostać, bo nie potrzebuję więzów krwi.

 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z pracy ma żonę starszą o 6 lat. Są szczęśliwi. On jednak poznał ją gdy był w wieku 20 +, a nie w wieku 17 lat. Zdążył się wyszaleć z młodszymi dziewczynami, a następnie poznał swoją żonę. Moim zdaniem związek 17 latka z 23 latką długo się nie utrzyma. Chłopak prędzej czy później będzie się rozglądał za młodszymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×