Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rozkmina2000

Nasze drogi pobiegną osobno...

Polecane posty

Ale zawsze musisz wiedzieć, że to Ty jesteś miłością mojego życia i nie mam co do tego wątpliwości.

Nie powinnam Ci tego mówić patrząc na okoliczności, ale nigdy w to nie wątp. We wszystko, we mnie, ale nie w to, że oddałam Ci serce.

Edytowano przez Rozkmina2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

do której to?

Chyba do którego to? Czy to lesbijka? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś założył ten wątek i wątek gdzie po 7latach małżeństwa facet przyznaje się do uczuć byłej kobiecie...

I taka naszła mnie rozkmina, że nawiąże do założycieli. Co jest lepsze jeśli nie możemy z kimś być? Wyprzeć się wszystkiego, żeby ktoś znienawidził i żyło się mu/jej lepiej i miał/a szansę ułożyć sobie życie czy bronić uczuć pomimo wszelkich okoliczności? Przeyebana walka udawanego "ułóż sobie jeszcze życie, bo my to nic" kontra "nigdy nie wątp" 🤦‍♀️ Nie zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rozkmina2000 napisał:

Ale zawsze musisz wiedzieć, że to Ty jesteś miłością mojego życia i nie mam co do tego wątpliwości.

Nie powinnam Ci tego mówić patrząc na okoliczności, ale nigdy w to nie wątp. We wszystko, we mnie, ale nie w to, że oddałam Ci serce.

Jak odcinać się od kogoś to całkowicie a nie połowicznie. Nie znam sytuacji, ale jak czujesz że kochasz to daj mu szansę o ile na nią zasługuje.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Zabrać takie info do grobu po po chooj komus takie rzeczy wyznawać jak nic z tego nie będzie nigdy? I chodzi mi o realne życie abstra...ąc od kafe gdzie każdy może anonimowo rzygac. 

Nie mam pojęcia. Żeby ktoś miał świadomość, że druga osoba nie miała złych intencji? Żeby ta osoba wiedziała, że jest dla kogoś bardzo ważna mimo wszystko? Żeby wiedziała, że jest warta miłości skoro skradła komuś serce i żeby dało jej to wiarę w siebie na przyszłość? Żeby przy braku odwzajemnienia ta osoba wiedziała, że miłość istnieje i  by ta osoba ułożyła sobie jeszcze życie i nigdy w nią nie wątpiła? Taki manifest "kocham Cię, więc miłość istnieje, szukaj więc swojej, nie poddawaj się i nie wątp". Nie fiem🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×