Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kosia2402

Zaręczyny

Polecane posty

27 minut temu, Bimba napisał:

Po co w takim razie założyłaś temat?

Kto nie pisze zgodnie z twoimi teoriami i nie przytakuje twoim pomysłom ma stąd spadać?

nie napisałam tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kosia2402 napisał:

"Potrzebuję szczerych, nie obrażających mnie komentarzy do tego całego wydarzenia."

Zbieraj własne doświadczenia i nikogo nie pytaj. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Ty poniesiesz konsekwencje tej decyzji a nie my.

Ja doradzam najpierw się poznać. Seks jest bardzo ważnym aspektem poznawania i dopóki nie wiecie jak między Wami jest w tej materii, nie wiecie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Po co w takim razie założyłaś temat?

Kto nie pisze zgodnie z twoimi teoriami i nie przytakuje twoim pomysłom ma stąd spadać?

Raczej kto pisze nie na temat. Wiesz jak z Electrinka..

Ma być księciunio z przyległościami, big love i w ogóle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież z tego co pisze autorka jest!

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kosia2402 napisał:

nie napisałam tego!

Nie, ale PROSIŁAŚ by się nie wypowiadała. Każdy tu moze jednak dowolnie ( no, resowych wypocin to jednak nie toleruję <rotfl> ), więc po prostu tego nie czytaj, jeśli nie odpowiada.

Tłumaczyłaś jej jak jest, jeśli nie dociera, ignoruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

No ale przecież z tego co pisze autorka jest!

Ano właśnie.

A Electrinka cos chyba nie doczytała, bo zaczęła swoją jazdę classic 😉

Sobie doczytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

 

Ja Wam błogosławię .....

😇

🙏

( tylko mnie nie wyklnij Szynszy :)))) )..

już to zrobili <rotfl>

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ależ gdzie tam! Ja jestem po tej jasnej stronie mocy! (Chyba )

..uffff...:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przekażmy sobie znak pokoju...:)))))))))))))).....

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, nie jesteś tej decyzji w 100% pewna inaczej nie pisałabyś tu na forum i to nic złego, z tego co piszesz jesteście odpowiedzialni, Twój chłopak powinien Cię zrozumieć, porozmawiaj z nim szczerze, co ma wisieć nie utonie 😄 Ja z moim zaręczyłam się po 4 latach i 8 miesiącach w ,,miesięcznicę", miałam skończone 21 lat, stałą pracę i perspektywę wspólnego mieszkania, jesteśmy w trakcie remontu mieszkania, są plany na ślub w czerwcu bez wesela. Myślę, że z zaręczynami warto poczekać do czasu skończenia szkoły i znalezienia pracy, zawsze ma się swoje pieniądze i można razem wejść w kolejny etap życia, szczególnie, że macie to szczęście co ja, że razem dorastacie. Swoją drogą zaręczyny z zaskoczenia są dużo lepsze moim zdaniem 🙂 

po zaręczynach myślałam, że nic między nami się nie zmieni, ale zmieniło się dość dużo głównie w nas, rozpaliliśmy uczucia na nowo w sobie, odżyliśmy, 21 stycznia będzie nasza 5 rocznica. 

ps też przy rozmowach z moim zanim kupił pierścionek i oświadczył mi się miałam sporo wątpliwości i obaw, ale nie co do partnera, ale reakcji rodziców, moja mama ciężko znosi myśl, że jej mała dziewczynka dorasta i wyczuł moment, od razu się zgodziłam ❤️ zważał na mnie, on był mnie ,,pewny" dużo wcześniej, ja jego też, ale nie byłam gotowa na tak poważny krok jakim są zaręczyny, poczekaliśmy i wyszło super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, banita wolności napisał:

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że mam prawie 17 lat. 

na tym etapie skonczylem czytac, dziecko wroc tu jak bedziesz miala chociazby z 28

dziecko? Raczej nie określiłabym tak nastolatki.
Nie wiem co wszyscy mają do młodych osób proszących o radę, a potem się dziwić, że młodzi szukają odpowiedzi w Internecie i się buntują przeciwko wszystkiemu, dziewczyna potrzebuje rady, możliwe, że nie ma z kim pogadać o tym. Poza tym 28 lat i zaręczyny? Potem ślub i co jak kobieta chce mieć dziecko? To zdecydowanie za późno, ciąża po 30. Skończył*ś czytać? Super, masz pełne prawo do tego, ale po cholerę o tym piszesz skoro całości nie czytał*ś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2020 o 08:29, Kosia2402 napisał:

Hellies, zgadzam się z tym że powinnam poczekać, sama też o tym dużo myślałam, ale to nie chodzi o to, że ja go nie kocham tylko po prostu on mnie ujął dobrym sercem. Czuję do niego naprawdę dużo (oczywiście, że na początku też miałam takie wątpliwości, ale przekonałam się, że to nie jest zwykle zauroczenie) i wcale nie jest tak, że mu się spieszy, on po prostu się zapytał co ja o tym myślę i czy wgl bym tego chciała. On po prostu chciał poznać moje zdanie na ten temat, ale nie ma tu powiedziane kiedy niby on miałaby to zrobić. Nie powiedział, że chce zaręczać się już teraz, całkiem możliwe że też będzie chciał poczekać do pełnoletniość zanim to zrobi a znając jego to najprawdopodobniejsze. Po prostu chciał wiedzieć czy ja bym tego chciała. Dzięki za komentarz, doceniam to i chyba jednak mu powiem, że wolałabym poczekać z odpowiedzią do 18 przynajmniej. 

Jeżeli chłopak nie naciska na jak najszybsze zorganizowanie zaręczyn to nie widzę w jego zachowaniu niczego podejrzanego. Jeżeli będzie czekał do twoich 18 urodzin autorko oznaczać to będzie, że jest rozsądnym chłopakiem. Gdyby naciskał na jak najszybsze zaręczyny,  byłby to powód do zaniepokojenia. Mogłoby to oznaczać, że jest zazdrosny o partnerkę i boi się, że ona może poznać innego. Poprzez zaręczyny i szybki ślub pozbylby się ewentualnej konkurencji czyli potencjalnych  problemów z adoratorami. Czytałem o takim przypadku. Chorobliwie zazdrosny chłopak dążył do szybkich zaręczyn i ślubu ze swoją 16 letnią dziewczyną, która nie podzielała jego pomysłu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie czytalam wszystkich wpisow ale mam zasadnicze pytanie: po co wam te zareczyny juz teraz? Przeciez wszystko o czym pisalas mozesz miec dalej bez zareczyn. Mozecie sie nadal kochac, snuc plany, spedzac razem czas, itp. bez zadnych zareczyn. Czy on sie boi, ze mu z czasem uciekniesz? Jesli tak, to ci powiem, ze i po zareczynach moze sie wszystko rozleciec. Nigdy nie ma 100 procentowej pewnosci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×