Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tomasz 584

jestem erotomanem ???

Polecane posty

1 minutę temu, Tese napisał:

Przypomnę jedno powiedzenie,

Warunki są spełnione nie bedzie szukał.

Chociażby kobieta się dwoiła i troiła (🤦‍♀️) to nie wpłynie na niedojrzałego, nieodpowiedzialnego, głupiego chłopa, który nie kocha jej (to już chuuj), ale nawet własnych dzieci. Niektórzy nie nadają się nawet do opieki nad chomikiem czy rybkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Mogę być zdziwiona Twoim odmiennym zdaniem. Chociaż nie pochwaliłam go to odniosłam się do niego kulturalnie. Ty natomiast nie będziesz mi dyktować za co ja łapie siebie czy kogokolwiek innego i jakich słów używam do swoich komentarzy dopóki nie atakuję Cię. Dlatego bądź tak uprzejma i odyeb się ode mnie, bo to że siebie głaszcze po główce nie oznacza, że Ciebie też będę, gdy podprdalasz do mnie. Nie mów już do mnie bo zaburzasz mi niedzielny spokój, chcesz sobie na kogoś wsiąść to idź poskacz po chłopie, może zgryzota Ci minie.

"Co Ty gadasz" napisałaś i za makówę się złapalaś😀 Nie chcę Twoich pochwał, ale Ty może tego oczekujesz i dlatego się wściekasz.

No dobra na tym kończę. Nie chce mi się już z Tobą ciągnąć tych wywodów o niczym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Chociażby kobieta się dwoiła i troiła (🤦‍♀️) to nie wpłynie na niedojrzałego, nieodpowiedzialnego, głupiego chłopa, który nie kocha jej (to już chuuj), ale nawet własnych dzieci. Niektórzy nie nadają się nawet do opieki nad chomikiem czy rybkami.

Nie chce, sama pisałaś nie dogadzała ja sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×