Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kacperros

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Przed chwilą, Electra napisał:

Też tak uważam. Przecież to i tak prowadzi do rozpadu ich związku. Nawet jeśli ona nic nie będzie robić więcej to nie można żyć w takiej niepewności i olewaniu. Gdyby go nie olewała doradziłabym autorowi rozmowę w której jasno sobie mówią o granicach jakie widzą w związku, ale ze ona ma go w tym wszystkim w dupie to nie ma co roztrząsać.

Dokładnie. Postawiłam się w sytuacji autora, jak ja bym się w takim związku czuła i zdecydowanie mówię NIE! Nie ma takiej opcji, żebym dała się tak traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ◾Mefisto napisał:

Ma dopiero 18 lat a nie 30. chyba normalne że się pyta bo jeszcze nie wie co i jak. Młody chłopaczek, co ty chcesz. 

Ja nic nie chce. Czasem się lubię doyebać, jestem tylko człowiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Blanca30 napisał:

żebym dała się tak traktować.

Zrezygnowałam z kumpli, gdy zaczęłam być w związku. Tego nie można pogodzić. Jeśli jest niedojrzała to niech się wyszumi, a autor znajdzie dziewczynę do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ◾Mefisto napisał:

Ma dopiero 18 lat a nie 30. chyba normalne że się pyta bo jeszcze nie wie co i jak. Młody chłopaczek, co ty chcesz. 

W wieku 18lat miałam faceta, któremu pasowały imprezy jak mi. Mieliśmy osobne życia. Potem byłam z facetem, który powiedział "hola hola" no i spokornialam. Autor, jeśli mu to nie pasowało miał od razu reagować. Ona ma przyzwolenie, więc robi co chce. Może ma inne granice w związku, ale olewa go, więc to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kulfon napisał:

Dziewczynie ewidentnie przestało zależeć. Prawdopodobnie już szuka innego na boku, a Ty jesteś zapchajdziurą. Przykro mi, jesteście mlodzi, zakochasz się jeszcze w kims, kto Cie lepiej bedzie traktował.

(Posiadanie kolegow jest normalne i zdrowe, ale w tej sytuacji ona ho ewidentnie olewa i chyba nawet nie lubi).

Coraz bardziej myślę że właśnie tak jest. Tylko że jak chciałem z nią o tym porozmawiać, powiedzieć o co mi chodzi to stwierdziła że robię bezsensowne domysły i to ja mega wkurza. I jeżeli mi coś nie pasuje w niej to po prostu mam z nią zerwac. 

Nie wiem czy nie lubi bo chętnie rozmawia, pisze itd. Może po prostu muszę zaakceptować jej zmiany I faktycznie zaufać jej z tym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na początek powinniście porozmawiać. Spróbuj się dowiedzieć co się stało.

Może zaczęło ją to przytłaczać, że ciągle na niej wisisz i nie ma chwili spokoju. 

A może już dłuższy czas zastanawia się jak to skończyć? 

Po prostu weź i z nią pogadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×