Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmita97

Szukam dziewczyny

Polecane posty

Zwykle nie siedzę na tego typu forach, ale postanowiłem, że spróbuję, bo chyba gdzieś te dziewczyny się ukrywają. Mam 23 lata i myślę, że jestem ambitny bo mam jakieś cele i do czegoś dążę, a więc szukam kogoś kto ma jakieś wartości. Wolę równieśników tak +/- 3 lata i nie ukrywam że preferuję dziewicę niż nie. Jestem z małopolski tak mniej więcej Kraków a Rzeszów. Choć jakbyś była z innego województwa ale byśmy to siebie pasowali to że może dało by radę. Tyle o mnie, o reszcie możemy popisać, jeśli jesteś chętna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kosmita97 napisał:

Nie mój problem 😁

To było tylko informacyjnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja znam przynajmniej dwie.

Mówisz o prawiczkach czy dziewicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kosmita97 napisał:

Zwykle nie siedzę na tego typu forach, ale postanowiłem, że spróbuję, bo chyba gdzieś te dziewczyny się ukrywają. Mam 23 lata i myślę, że jestem ambitny bo mam jakieś cele i do czegoś dążę, a więc szukam kogoś kto ma jakieś wartości. Wolę równieśników tak +/- 3 lata i nie ukrywam że preferuję dziewicę niż nie. Jestem z małopolski tak mniej więcej Kraków a Rzeszów. Choć jakbyś była z innego województwa ale byśmy to siebie pasowali to że może dało by radę. Tyle o mnie, o reszcie możemy popisać, jeśli jesteś chętna. 

polecam katolickie randki on line 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, misiu653 napisał:

polecam katolickie randki on line 😄 

To oszuści. Szumnie twierdzili, że zamieszczą ogłoszenie każdego, nawet niewierzącego, byleby było uczciwe. Napisałem więc uczciwie, że szukam niezobowiązującej relacji. Usunęli mi profil bez pytania. Oszuści.🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

To oszuści. Szumnie twierdzili, że zamieszczą ogłoszenie każdego, nawet niewierzącego, byleby było uczciwe. Napisałem więc uczciwie, że szukam niezobowiązującej relacji. Usunęli mi profil bez pytania. Oszuści.🥴

- Dlaczego Kościół nie zezwala na sex analny?

- Bo za blisko krzyża!

 

... sorry, tak mi się skojarzyło... 🤔😈

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
8 godzin temu, kosmita97 napisał:

Zwykle nie siedzę na tego typu forach, ale postanowiłem, że spróbuję, bo chyba gdzieś te dziewczyny się ukrywają. Mam 23 lata i myślę, że jestem ambitny bo mam jakieś cele i do czegoś dążę, a więc szukam kogoś kto ma jakieś wartości. Wolę równieśników tak +/- 3 lata i nie ukrywam że preferuję dziewicę niż nie. Jestem z małopolski tak mniej więcej Kraków a Rzeszów. Choć jakbyś była z innego województwa ale byśmy to siebie pasowali to że może dało by radę. Tyle o mnie, o reszcie możemy popisać, jeśli jesteś chętna. 

Może coś więcej o tych celach i ambicjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie ty jeden szukasz 🙂

To co ogłoszenia nie dasz też ? 😄 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Elciaa29 napisał:

To co ogłoszenia nie dasz też ? 😄😉

Na tym koncie już jestem stracony 😄 jak założę nowe, to może 😄 ale nie jestem zbyt dobry w takich opisach, więc nie wiem, jak to wyjdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Na tym koncie już jestem stracony 😄 jak założę nowe, to może 😄 ale nie jestem zbyt dobry w takich opisach, więc nie wiem, jak to wyjdzie 😉

No na tym koncie to na pewno 😄 tak jak i ja na tym 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Elciaa29 napisał:

No na tym koncie to na pewno 😄 tak jak i ja na tym 😂

Ty? Nie, ty nie jesteś stracona, bo i dlaczego miałabyś być? Przecież fajna kobieta z ciebie ;) nic kontrowersyjnego ani dziwnego nie piszesz, wszędzie się udzielasz, doradzasz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ty? Nie, ty nie jesteś stracona, bo i dlaczego miałabyś być? Przecież fajna kobieta z ciebie 😉 nic kontrowersyjnego ani dziwnego nie piszesz, wszędzie się udzielasz, doradzasz... 🙂

A nie widzisz tematów ? 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

A nie widzisz tematów ? 😂

To, że ktoś się ciebie uczepił, o niczym nie świadczy 🙂 On się czepia każdego, kto wytyka mu dawne wpisy i hipokryzję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ktoś738524 napisał:

Elcia- a mogę wiedzieć z jakich jesteś stron?

Tajemnica 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pravik 😱 napisał:

z Warszawy jest

A dlaczego wypowiadasz się za mnie ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×