Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Kochani...

Polecane posty

Nie mogę siedzieć bez przerwy na kafe i zagłuszać powód dla którego tu jestem. Wczoraj wyskoczyłam na ludzi, którzy znieczulają się tabletkami zamiast działać, a sama zamiast wziąć życie za rogi przesiaduje na kafe. Pora zawalczyć o swoje szczęście... Trzymajcie za mnie kciuki. Co złego to nie ja, przepraszam że wyżywałam się na Was za swoje spaprane wybory. Myślę, że jie ma błędów których nie da się naprawić, zatem do dzieła... Trzymajcie za mnie kciuki mimo wszystko. Musi udać się💪

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Wczoraj wyskoczyłam na ludzi, którzy znieczulają się tabletkami zamiast działać

To raczej nie tak działa , a bynajmniej mało kto po to bierze leki. Nie ważne trzymaj się i powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Znowu podprdala, niby przeprasza a dosrwa tym którzy cierpia, ehh cała Elektra

Nie wiem , nie mi to oceniać , to co mi się nie spodoba to piszę a resztę mam gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Spoko. Przywitamy cię, jak powrócisz.

Nie tym razem. Naprawdę chce zawalczyć o swoje szczęście. Ucieknie mi ostatnia szansa i będzie za późno. Teraz jeszcze widzę, że mogę. Wczorajszy post dał mi wiele do myślenia. Dziwię się ludziom którzy znieczulają się na wszelkie sposoby, gdy ja siedzę na kafe i zaciskam zęby. To nie ma najmniejszego sensu.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Nie tym razem. Naprawdę chce zawalczyć o swoje szczęście. Ucieknie mi ostatnia szansa i będzie za późno. Teraz jeszcze widzę, że mogę. Wczorajszy post dał mi wiele do myślenia. Dziwię się ludziom którzy znieczulają się na wszelkie sposoby, gdy ja siedzę na kafe i zaciskam zęby. To nie ma najmniejszego sensu.

To nie tak, że ci życzę źle. Po prostu trochę znam naturę ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Wroci najdalej za 15 minut.

Nie tym razem. Wiele zrozumiałam. Czasem samotność i bycie sam na sam uświadamia nam więcej. Widzimy wcześniej niezauważalne. Nie mogę na was wyżywac się zamiast działać. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Przynajmniej będę mogła sobie spojrzeć w oczy, że próbowałam żyć po swojemu. Nie warto unosić się dumą, trzeba dawać sobie drugą szansę. Życie mamy jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

To nie tak, że ci życzę źle. Po prostu trochę znam naturę ludzką.

Świetnie. Dobrego 🖐️

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Nie mogę siedzieć bez przerwy na kafe i zagłuszać powód dla którego tu jestem. Wczoraj wyskoczyłam na ludzi, którzy znieczulają się tabletkami zamiast działać, a sama zamiast wziąć życie za rogi przesiaduje na kafe. Pora zawalczyć o swoje szczęście... Trzymajcie za mnie kciuki. Co złego to nie ja, przepraszam że wyżywałam się na Was za swoje spaprane wybory. Myślę, że jie ma błędów których nie da się naprawić, zatem do dzieła... Trzymajcie za mnie kciuki mimo wszystko. Musi udać się💪

 

"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja. 

- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika. 

- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja. 

- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj." 

(Alicja w Krainie Czarów)

 

Bardzo dobra decyzja 👍Trzymam kciuki, pamiętaj chcieć to móc, na pewno się uda ✌️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty się tam niczym nieznieczulaj za mocno 😉 jakby co adres znasz także do następnego posta 👋🙂

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Electra napisał:

Nie mogę siedzieć bez przerwy na kafe i zagłuszać powód dla którego tu jestem.

Można też po prostu się ograniczać do np 30min dziennie.

Siedzenie bez przerwy zdecydowanie nie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

A co tu bez przerwy robić? 

Nie wiem. Niektórzy jednak mogą. Czasami są ciekawe tematy, ale właśnie tylko czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałam, że forum dla kobiet, że ciekawe wątki i takie tam, ale rzeczywistość pookazała, że można tu wejść, ale tylko dla beki raczej, albo jak ktoś lubi, dla goownoburzy, takich poważnych dyskusji na tym forum dla kobiet po prostu brak 😛 A kiedy nawet jakiś poważny temat się pojawi to koniec końców i tak wybucha goownoburza nie na temat, albo beka 🤦‍♀️

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 10:04, Electra napisał:

Musi udać się

Nie idź! Świat poza Kafe nie istnieje. To iluzja! Coś Ty zrobiła najlepszego? 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×