Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Przytłoczona

Mąż zachowuje się jak kawaler

Polecane posty

Każdy człowiek jest wolny i może być z kim, chce, taka jest prawda. Małżeństwo jest tylko złudzeniem, że się nad kims posiadło kontrolę.

• Haha 1

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Każdy człowiek jest wolny i może być z kim, chce, taka jest prawda. Małżeństwo jest tylko złudzeniem, że się nad kims posiadło kontrolę.

Małżeństwo to nie wyrok więzienie.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Electra napisał:

Poligamista - egoista myślący chuujem. Źródło Elektropedia.

Szynszylo ja już nie rzucam górnolotnych myśli, że po co Ci inna kobieta jak przy sobie masz tę którą kochasz. Jakieś moje baśniowe wizje minęły, ale jeśli już go jara inna ... to niech powstrzyma się dla tej w domu. Jeden, jeden facet wyśmiał wygiętą dupę, która chciała ocierać ekran z opływającej śliny i wrzuciła na grupę jakieś swoje sexy zdjęcia oddając się przy tym pasji zrzeszakacej ludzi w grupie. Co za gość... 🤪 Szukam takiego 🥺

Edytowano przez Electra

40 minut temu, AntyBazyl napisał:

Facet? A kto wysyłał faceta na obczyznę? Chyba nie po to się żenił, żeby rodziny nie mieć ani seksu?? Coś za coś. Takie jest życie. Może pora dorosnąć? Żadna do pracy nie chce iść za 2 tysiące, tylko męża na poniewierkę wysyła. A sama paznokcie, masaże, biżuteria. A on tam po początkowej fazie depresji zaczyna sobie świetnie radzić. Jak laska słyszy, ze będzie zarabiał 10 tysięcy to nie myśli o miłości, seksie, rodzinie, tylko o tym hajsie. Kolega zaproponował żonie, że zostanie, będzie pracował w budowlance - z nadgodzinami wyjdzie 4,5k. Ona miałaby iść dokądkolwiek, zarobi 2k. Wyśmiała go. Potyral 3 lata za granicą, znalazł inna, pasożyta odciął. Płaci teraz 70p na dziecko a ona poszła za tą najniższą. O poznaniu kogokolwiek w małym mieście może pomarzyć. Pieniądze teraz to ma on. A w dodatku nowa żonę i rodzinę. 

Tu się zgodzę.

Niektóre laski ze skanerem na kase w oczach, sa w stanie zmienić stan cywilny za gwarancję dożywotniego utrzymania przez Janusza, którym gardza jako facetem i człowiekiem, co potwierdza fakt, że gdy ten odmawia wyjazdu czy awansu, gotowe kopnąc go w tyłek bez sekundy zastanowienia.

Ale też trzeba nazywac rzeczy po imieniu i przyznać fakt, że ci Janusze też nie są bez winy. To w końcu oni wybierają dla siebie te Karyny na żony i potem za zgrabna talię (o ile taka dba o siebie !! to jak Cie mogę jeszcze) sa w stanie pracowac na nie jak wół roboczy, za seks raz na miesiąc. To też nie sa, powiedzmy to sobie szczerze, faceci o zdrowym poczuciu wartości.

Bo jak facet naprawde ma wygląd i pieniądze to wbrew pozorom sobie Karyny nie weźmie, która go będzie batem poganiać, bo to Karyna będzie się starać o niego. A najchętniej weźmie sobie niezależną (niekoniecznie bogatą, ale samodzielną mentalnie) partnerkę. O Januszach biznesu nie mowimy, którzy biorą sobie utrzymanki młodsze o 20 lat, które mają się prezentowac na kolacjach z kolegami z liceum czy wyjazdach integracyjnych z firmy.

Do autorki: Niestety problem Twojego małżeństwa jest typowy i pisałam o tym w innym wątku. Facet w pewnym wieku, jeśli nie zdążył sobie w życiu priorytetów poukładac i nie jest spełniony, będzie szukał wrażeń poza związkiem żeby sobie pewne braki załatać. I nie ma w tym żadnej Twojej winy. 

6 minut temu, duży ogórek napisał:

Małżeństwo to nie wyrok więzienie.

Wiele osób niestety tak to traktuje. Że się kogoś teraz ma na własność.

• Thanks 1

2 minuty temu, Kulfon napisał:

Wiele osób niestety tak to traktuje. Że się kogoś teraz ma na własność.

Papierki małżeńskie to tylko formalność.

7 minut temu, Electra napisał:

Szynszylo ja już nie rzucam górnolotnych myśli, że po co Ci inna kobieta jak przy sobie masz tę którą kochasz. Jakieś moje baśniowe wizje minęły, ale jeśli już go jara inna ... to niech powstrzyma się dla tej w domu. Jeden, jeden facet wyśmiał wygiętą dupę, która chciała ocierać ekran z opływającej śliny i wrzuciła na grupę jakieś swoje sexy zdjęcia oddając się przy tym pasji zrzeszakacej ludzi w grupie. Co za gość... 🤪 Szukam takiego 🥺

Miłość też kiedyś się kończy. Związek wygasa a rzeka zwana zwana życiem płynie dalej ....

Uważaj na tego typu kolesi bo może okazać się że facet tak poleciał po lasce tylko dlatego że kiedyś przez taką został odrzucony i teraz reperuje swoje męskie ego...tak jak ona pompuje swoje przez achy i ochy...

Ja bym nie uważała tego za coś złego tylko określenie pewnego poziomu. Oni widocznie byli na tym samym, a ty nie, bo oczekiwałaś większej kultury ...

Napisano (edytowany)
6 minut temu, duży ogórek napisał:

Papierki małżeńskie to tylko formalność.

To czemu ludzie się przed tym bronią i czają jak partyzant zza krzaków? 

Traktują małżeństwo jakby im kto miał broń do głowy przyłożyć i żywot zakończył! 

Edytowano przez KorpoSzynszyla

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

poleciał

Poleciał? On tylko ironicznie zapytał "my?". Wyśmiał jej pustactwo. Wiesz, wszystko mi jedno dlaczego uważa taką za pustą larwę - jak to mawiają nie ważne dlaczego, ważne że.

Edytowano przez Electra

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

małżeństwo

Bo jak pomyślisz ile znów będzie ta impreza kosztować Cię stresu i kasy to odechciewa się. Jak jesteś po ślubie to tak łatwo nie prdolniesz tym, a tak w każdym momencie możesz odciąć się od delikwenta. Trochę nędza żyć w konkubinacie, ale coś za coś.

4 minuty temu, Electra napisał:

Poleciał? On tylko orobicznoe zapytał "my?". Wyśmiał jej pustactwo. Wiesz, wszystko mi jedno dlaczego uważa taką za pustą larwę - jak to mawiają nie ważne dlaczego, ważne że.

Wartościowych facetów jest mało, tak samo jak fajnych kobiet i weź się tu panie odnajdź wśród morza Karyn i Yanuszy!

5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

oczekiwałaś większej kultury

Rozbawiła mnie ta próżna lala. Tak jak bawią mnie puste buraki przy furach na portalach. To nie ma znaczenia jaka płeć.

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

odnajdź wśród morza 

Nie umówiłabym się z gościem, który chciałby się umówić ze mną z powodu wyglądu (że spodobałam się, ale nic o mnie nie wie).

1 godzinę temu, Fidodido napisał:

Bo taka jest natura, że faceci zdradzają. Mało jest facetów którzy lubią cały czas z jedną kobietą. Ja mam całkiem apetyczną żonke ktora bardzo dba o siebie,ćwiczy. Mam cały czas na Nią ochote. Ma 42 lata płaski brzuch uda i wzrost jak Edyta Górniak. Dlatego jestem szczęśliwy.. 

O! No rzeczywiście. Czy Ty widzisz co nasmarowałeś? 

14 minut temu, Electra napisał:

Może inni w tej grupie woleli po prostu nie komentować.

Napisano (edytowany)
14 minut temu, Electra napisał:

Bo jak pomyślisz ile znów będzie ta impreza kosztować Cię stresu i kasy to odechciewa się. Jak jesteś po ślubie to tak łatwo nie prdolniesz tym, a tak w każdym momencie możesz odciąć się od delikwenta. Trochę nędza żyć w konkubinacie, ale coś za coś.

Jak już dochodzisz do takiego momentu że wiesz że to zupełnie nie ma sensu to po prostu zarządzasz ewakuację niezależnie czy jesteś żoną czy nie. 

Takie imprezy zawsze emocjonalnie kosztują najwięcej nie ważne czy z papierem czy bez. 

Jestem wielką fanką intercyz i rozdzielności majątkowej. To bardzo ułatwia ewentualne rozstanie i moim zdaniem wielką głupotą jest odrzucanie już na samym początku takiego scenariusza ! 

10 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

To czemu ludzie się przed tym bronią i czają jak partyzant zza krzaków? 

Traktują małżeństwo jakby im kto miał broń do głowy przyłożyć i żywot zakończył! 

Nie dojżali do małżeństwa.

6 minut temu, Electra napisał:

Rozbawiła mnie ta próżna lala. Tak jak bawią mnie puste buraki przy furach na portalach. To nie ma znaczenia jaka płeć.

Wrażenie wszystkimi sie interesujesz nie tym co potrzeba, duży świat  murzynów może być podobnie nawet lepiej, co z tego wynika ano nic.

7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Może inni w tej grupie woleli po prostu nie komentować.

Inni dostali slinotoku i dali jej to czego chciała.

Napisano (edytowany)
5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

intercyz

Nigdy nie wezmę od gościa ani złotówki, nie musisz mi tłumaczyć. Moje, Twoje- nic inaczej, ale na kociej to w sumie norma. Żaden ślub, żadna wspólna kasa, żadne dzieci- w razie wu scenariusz na ekspresową ewakuację.

Edytowano przez Electra

Napisano (edytowany)
8 minut temu, duży ogórek napisał:

wszystkimi sie interesujesz 

Zawsze obserwowałam ludzi. Łeb chodzi mi jak peryskop. Obserwuję, analizuję, pośmieje się, powqrwiam. Gość idzie z żoną do samochodu z zakupami. Żona zostaje w aucie, on wraca z pustym wózkiem i? Wio... Tę.paki. Zabrałabym Was wszystkich na lody. Z automatu🔫.

Edytowano przez Electra

Przed chwilą, Electra napisał:

Zawsze obserwowałam ludzi. Łeb chodzi mi jak peryskop. Obserwuję, analizuję, pośmieje się, powqrwiam. Gość idzie z żoną do samochodu z zakupami. Żona zostaje w aucie, on wraca z pustym wózkiem i? Wio... Tę.paki.

Takie zachowanie wpływa na zachowanie i pobudliwość?  tak będziesz przejmować bzdurami denerwować woda lecąca w kranie.

Refleksja. 

4 minuty temu, Electra napisał:

Nigdy nie wezmę od gościa ani złotówki, nie musisz mi tłumaczyć. Moje, Twoje- nic inaczej, ale na kociej to w sumie norma. Żaden ślub, żadna wspólna kasa, żadne dzieci. Scenariusz na ekspresową ewakuację.

W ten sposób okazujesz brak zaufania, co może być dla drugiej osoby bolesne. Jeśli ktoś chce coś Ci dać, nie ma niczego złego we wzięciu, zwłaszcza, że bywają takie sytuacje, kiedy ten gest zaważa na czymś bardzo ważnym, jak na przykład zdrowie czy możliwości zawodowe. Żaden zaś normalny człowiek nie wypomina prezentów.

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Electra napisał:

Nigdy nie wezmę od gościa ani złotówki, nie musisz mi tłumaczyć. Moje, Twoje- nic inaczej, ale na kociej to w sumie norma. Żaden ślub, żadna wspólna kasa, żadne dzieci- w razie wu scenariusz na ekspresową ewakuację.

Ja nie jestem taka skromna i jeśli facet miałby gest i chciał to nie widzę powodów dla których miałabym nie brać. To się nazywa prezent. Tylko wtedy warto zadbać o godny rewanż. 

Nigdy nie miałam z nikim wspólnej kasy to nawet nie wiem jak to jest ...chyba mało fajnie. 

Moim zdaniem wszystko rozbija się o duże wspólne wydatki typu dom , dzieci i właśnie to powinna zabezpieczać intercyza . 

W końcu małżeństwo jest po coś zawierane ?

Pisałem nie weźmie , może weźmie ma jakieś znaczenie?  oboje razem żyją, i chcą żyć.

Intercyza powoduje, że w razie, gdy jedno z małżonków „utopi” pieniądze w nie przemyślanym interesie, drugie nie zostanie pociągnięte do odpowiedzialności. Mimo intercyzy można się wzajemnie... wspierać.

Kalkulacja co się opłaca, nie kupować jej ...enki za drogo wyjdzie.

4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ja nie jestem taka skromna i jeśli facet miałby gest i chciał to nie widzę powodów dla których Nigdy nie miałam z nikim wspólnej kasy to nawet nie wiem jak to jest ...chyba mało fajnke. 

Można mieć częściowo wspólną kasę na dom i wakacje. Natomiast kupowanie sobie prezentów albo wydawanie na potrzeby ze wspolnej kasy jest dla mnie trochę dziwne - nie lubię się tłumaczyć. 😉

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Intercyza powoduje, że w razie, gdy jedno z małżonków „utopi” pieniądze w nie przemyślanym interesie, drugie nie zostanie pociągnięte do odpowiedzialności. Mimo intercyzy można się wzajemnie... wspierać.

Dokładnie tak. I będą to prezenty ! A prezenty wchodzą na poczet osobistego majątku i nie podlegają zwrotom ani podziałom .... Zresztą wspólne życie to suma drobiazgów o które nie warto toczyć wojen 

Napisano (edytowany)

Kupi ona cos wartościowego drogiego, on kupi jej lizaka jak tak może być ? 

Edytowano przez duży ogórek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się